Dziś jest: Czwartek, 19 października 2017, godzina 03:34
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Druid Oficjalny topic każdego Druida

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Druida

Pierwsza     <<   <   ... | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 |   >   >>     Ostatnia
Lilly
Wiadomość [#1601]: 11.10.2011 o 09:29

Konto skasowane

poprek napisał
Witam. Mam prośbę może mi ktoś podesłać poradnik do druta PvP Feral Combat albo Balance tzn. Jakie itemy ubierac, sepli jakich używać wszystko co jest potrzebne żeby zacząć grac druidem smiley.gif

Może to i zabrzmi sarkastycznie, ale jest to szczera rada - na PvP Balance druidem szkoda nerwów. I nie, nie znaczy to, że się nie da, ale innymi klasami/specami jest po prostu dużo łatwiej.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
poprek
Wiadomość [#1602]: 11.10.2011 o 10:40

Lilly napisał
poprek napisał
Witam. Mam prośbę może mi ktoś podesłać poradnik do druta PvP Feral Combat albo Balance tzn. Jakie itemy ubierac, sepli jakich używać wszystko co jest potrzebne żeby zacząć grac druidem smiley.gif

Może to i zabrzmi sarkastycznie, ale jest to szczera rada - na PvP Balance druidem szkoda nerwów. I nie, nie znaczy to, że się nie da, ale innymi klasami/specami jest po prostu dużo łatwiej.

To jeśli tak trudno to może jakiś build pod PvE Tank DPS Heal ?? Cokolwiek smiley.gif Postaram się ogarnąć.

PM Email
Lilly
Wiadomość [#1603]: 11.10.2011 o 13:06

Konto skasowane

poprek napisał
Lilly napisał
poprek napisał

To jeśli tak trudno to może jakiś build pod PvE Tank DPS Heal ?? Cokolwiek smiley.gif Postaram się ogarnąć.

Ale ja się tylko wypowiadałam w kwestii balance druida w PvP. Feral to nie wiem.

Co do buildu do balance do PvE to aż tak dużo ich nie ma. Możesz przykładowo skopiować mój i też będzie dobrze (chociaż nie wiem, jaki masz gear i jak z maną by to wyglądało, no ale talenty do many trzeba dostosowywać do własnych potrzeb).

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

poprek
Wiadomość [#1604]: 11.10.2011 o 20:28

W takim razie proszę o jakiś poradnik dla druta pvp feral smiley.gif

PM Email
Nekkro
Wiadomość [#1605]: 11.10.2011 o 22:30

/facepalm

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
poprek
Wiadomość [#1606]: 12.10.2011 o 10:35

Nekkro napisał
/facepalm

I o co Ci chodzi?? Masz problem to nie zaglądaj na to forum... Pytanie nie było skierowane do Ciebie ;/

PM Email
Lilly
Wiadomość [#1607]: 12.10.2011 o 11:51

Konto skasowane

poprek napisał
W takim razie proszę o jakiś poradnik dla druta pvp feral smiley.gif

http://www.google.pl/search(...);bih=799

Nekkro
Wiadomość [#1608]: 12.10.2011 o 13:04

poprek napisał
I o co Ci chodzi?? Masz problem to nie zaglądaj na to forum... Pytanie nie było skierowane do Ciebie ;/

Chodzi mi o to ze miotasz sie z tymi poradnikami jak kał w przeręblu, nie napisales zadnych szczegolow o swojej postaci, nie dales linka do armory, nie wiemy jaki masz lvl itp.

Poranik do pvp feral ? Masz zabic przeciwnika, a najlepiej wszystkich.

Potem chcesz poradnik do pve, dla kazdego ze specow.

Potem znow do pvp.

Gosciu, zdecyduj sie. Po polsku nikt ci tu nie napisze poradnika specjalnie dla ciebie na pvp i pve dla kazdego ze specow.

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
sepuku
Wiadomość [#1609]: 16.11.2011 o 22:58

Witajcie, zastanawia mnie sprawa druida tanka i 2 jego statystyk. Mastery i agility. Wiele zrodel podaje, iz same agility jest takie pro, a z przeliczen wychodzi cos co mi wydaje sie iz mastery ma tutaj cos do pokazania.

ze 180 rating mastery mamy 4% redukcji dmg

analogicznie ze 180 agi dostajemy 0.57% dodga

Teraz pytanie, czy te pol proc dodga jest takie OP w stosunku do 4 proc redukcji all dmg?

PM Email
Nazario
Wiadomość [#1610]: 16.11.2011 o 23:24

sepuku napisał
Witajcie, zastanawia mnie sprawa druida tanka i 2 jego statystyk. Mastery i agility. Wiele zrodel podaje, iz same agility jest takie pro, a z przeliczen wychodzi cos co mi wydaje sie iz mastery ma tutaj cos do pokazania.

ze 180 rating mastery mamy 4% redukcji dmg

analogicznie ze 180 agi dostajemy 0.57% dodga

Teraz pytanie, czy te pol proc dodga jest takie OP w stosunku do 4 proc redukcji all dmg?

cos pokreciles mastery nie redukuje dmg , poprostu kazdy twoj crit ma 50% szansy na zrobienie banki z okreslonej ilosc ap i wlasnie dlatego imo agi jest takie dobre poniewaz daje i dodge i crit rating i atack power , wplywa i na mastery i na zwykle avoidance

PM Email
Pochichrana
Wiadomość [#1611]: 16.11.2012 o 00:46

witam,

Obecnie gram druidem lvl 47. Moje pytanie jednak dotyczy endgame'u.

Jako ze lubie grac klasami healujacymi chcialabym wiedziec jak po nowym patchu wyglada druide na rajdach. Czy jest czesto brany ?? czy nadal uprzywilejowany sie pretre i paladin ?? (przynajmniej tak bylo na Ysondre jak gralam w Cata.

PM Email
REKLAMA
Strona 81 z 81.
Pierwsza     <<   <   ... | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :