Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 15:35
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Druid Oficjalny topic każdego Druida

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Druida

Pierwsza     <<   <   ... | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 |   >   >>     Ostatnia
Lilly
Wiadomość [#1581]: 15.11.2010 o 10:47

Konto skasowane

tetro napisał
#showtooltip Dash
/stopmacro [dead][flying][swimming]
/cast [nostealth] !Cat Form
/cast [stance:3] Dash

Spróbuj czegoś takiego - mi działa ok ; )

Nadal muszę wcisnąć 2 razy...

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

.:: Lilija - Lvl 85 Balance druid ::.

.:: Elitist Jerks ::.
nabonid
Wiadomość [#1582]: 15.11.2010 o 13:02

I nic w tym dziwnego. Shapeshift generuje gcd i blizz zapowiedzial, ze tak ma byc.

PM Email
Lilly
Wiadomość [#1583]: 15.11.2010 o 18:24

Konto skasowane

nabonid napisał
I nic w tym dziwnego. Shapeshift generuje gcd i blizz zapowiedzial, ze tak ma byc.

To nie jest kwestia gcd, bo Dash (jak i kilka innych specyficznych umiejek) od kiedy pamiętam można było używać natychmiast po zmianie formy i nadal tak jest (zanim minie GCD). Z tym, że nie działa to już w makrze w jednym naciśnięciu. Gra nie rozpoznaje formy w czasie tego jednego naciśnięcia klawisza.

I don't subscribe to the 'don't feed the troll' philosophy. My philosophy is 'eat the troll'. TotalBiscuit

nabonid
Wiadomość [#1584]: 16.11.2010 o 17:39

Skill bez GCD musi zawsze byc pierwszy by takie makra dzialaly, np NS+HT. Po NS nie ma gcd wiec HT idzie automatycznie. Dash juz nie bo catform generuje gcd i trzeba kliknac drugi raz.

PM Email
Lilly
Wiadomość [#1585]: 03.12.2010 o 18:37

Konto skasowane

nabonid napisał
Skill bez GCD musi zawsze byc pierwszy by takie makra dzialaly, np NS+HT. Po NS nie ma gcd wiec HT idzie automatycznie. Dash juz nie bo catform generuje gcd i trzeba kliknac drugi raz.

Eh ... jak serwery wstaną to jeszcze raz sprawdzę, żeby mieć 200% pewności. Natomiast, na 99% jestem pewna, że Dash nie podlega GCD, bo można go użyć przed upłynięciem GCD. I to nie jest ta sama mechanika co NS, bo NS nie generuje GCD. Ponadto, gdyby Dash był blokowany przez GCD, to byłby komunikat "skill not ready yet" a nie "requires Cat Form". Nadmienię też, że do patcha 4.0.1 macro, o którym mowa działało pod jednym kliknięciem, a nie przypominam sobie informacji o takiej zmianie, żeby skille w formach nie podlegające GCD uległy zmianie w tej kwestii (przyznaję, mogło mi to umknąć).

EDIT: Tak, Dasha można użyć zanim GCD ze zmiany formy się skończy.

[Edycja Lilly - 17.11.2010 o 12:00]

Ponieważ parę osób się mnie dopytywało, czy coś się więcej dowiedziałam na temat Dash macro, postanowiłam sięgnąć do "źródła" ^^

Innymi słowy nie działa i nie będzie ... chyba, że uda nam się "zasugerować" Blizzardowi dlaczego powinno znowu działać :>

Kaczorek
Wiadomość [#1586]: 10.12.2010 o 11:18

czy tylko ja jestem zawiedziony nowymi skillami z cata dla druida?
stampending roar - 30 energy cost, 10 yard range, 6 second duration. nie stackuje sie z innymi speed increase effectami, wiec feralowi nic nie da. sytuacyjny, ale tak slaby, ze prawie bezuzyteczny.
grzyby - rofl, z tego co sie orientuje nawet dla moonkina sa slabe. co mi po 0,5 cascie skoro sa na pelnym gcd? :<
thrash - urozmaicenie tankowania, w sumie jedyny z tych trzego z ktorego regularnie korzystam. szkoda, ze ludzie i tak maja makra swipe/thrash pod jednym przyciskiem.

chyba zadna inna klasa nie dostala bardziej gownianych i bezuzytecznych skillow. smiley.gif

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
PM Email
Lilly
Wiadomość [#1587]: 10.12.2010 o 17:12

Konto skasowane

Ano jest kiepawo. To znaczy grzyby mają potencjał, ale Blizzard kompletnie je spieprzył od początku bety. W pierwotnej wersji zadawały duży dmg, miały duży zasięg i stawiać grzyby można było w biegu. Rozumiem, że były ciut OP, ale nie rozumiem, czemu poszedł tak ogromny nerf. Mogli znerfić na przykład sam zasięg ... albo sam dmg. To, że nie można ich używać w biegu jest generalnie beznadziejne...

maestrino
Wiadomość [#1588]: 11.12.2010 o 11:05

Kaczorek napisał
grzyby - rofl, z tego co sie orientuje nawet dla moonkina sa slabe. co mi po 0,5 cascie skoro sa na pelnym gcd? :<

Z tego co widzę grzyby akurat w tej chwili są najlepszym burst AoE sowy pomijając multidoting.

LoL referral link
PM Email
Lilly
Wiadomość [#1589]: 12.12.2010 o 14:40

Konto skasowane

maestrino napisał
Kaczorek napisał

Z tego co widzę grzyby akurat w tej chwili są najlepszym burst AoE sowy pomijając multidoting.

Multidotting głównie nabija. Grzyby nie dość, że muszą być użyte podczas Solar to jeszcze trzeba mieć pewność, że tank się nie ruszy.

Na EJu czytałam o możliwości stawiania grzybów między castami Sunfire/Moonfire bez tracenia Lunar Shower, ale to będzie wymagać sporo praktyki.

Kaczorek
Wiadomość [#1590]: 16.12.2010 o 09:55

Hotfix rake zmniejszyl dps o ok. 20%. Do tego sporo osob reportuje mniejszy dmg z ripa. Zgadzam sie, ze dmg z bleedow byl chory i szczegolnie pod katem pvp musieli go zmniejszyc, ale feral w dpsie jest teraz za innymi klasami sad.gif
Trzeba to jakos imo zrekompensowac; imo fajnie, jakby ff zadawal dmg. Taki filler nie wymagajacy energii, dodatkowe uatrakcyjnienie rotacji, nie bedzie przegiecie w pvp.

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
PM Email
pussymonsta
Wiadomość [#1591]: 14.01.2011 o 00:02

mam 23 lvl, gram resto i na dungach cholernie szybko wypalam się z many, mam heirloomy, healem reju+healing touch ale czasami poprostu nie zdąrze healnąć bo tank pada (hogger go ubije) a jak użyje regrow to mana kończy się momentalnie! naprawde ciężko mi grać, bo co chwile muszę pić i marnuje dużo czasu, shamanem do 37lvl ANI RAZU nie musiałem zatrzymywać sie na regen many, do końca tak będzie czy potem jakoś łatwiej? heirloomy mam clothy z maga, mam farmić na nowe leathery czy iść w clothu?

PM Email
nabonid
Wiadomość [#1592]: 14.01.2011 o 01:13

W nadchodzacym patchu blizz zamienia nourish z healing touch. Dopiero wtedy bedzie lepiej.

PM Email
BEKON
Wiadomość [#1593]: 14.01.2011 o 13:08

Konto skasowane

Ostatnio lvlowalem druida w resto na instach, i tez na hairlomach z maga, tak kolo 30-40 lvl dobrego tanka(najleiej paladyna) to na samym reju+swiftmend utrzymywalem, raz na czas heaing touch ale to staralem sie na clearcascie. oczywiscie innerwate co CD i prawie bez picia.

[Edycja BEKON - 14.01.2011 o 13:11]

............................................................................................................................................................................................................................................................
nabonid
Wiadomość [#1594]: 14.01.2011 o 14:20

Nadchodzacy patch zapowiada sie ciekawie dla drzew. W tej chwili z talentem masz 9% szansy na clearcast. Po patchu heal juz go nie bedzie generowal. Tylko Malfurion's Gift pozwoli na proce OoC w resto. Szansa spadnie chyba do 4%. Za to bedzie tani reju, 8s cd wg+ wiekszy heal. Buff regrowth z talentow. Mastery tez dostaje buffa.

PM Email
Ertais
Wiadomość [#1595]: 08.04.2011 o 19:28

Niedawno zacząłem grać druidem i chciałbym się spytać co to za forma Monklin form, a moje drugie pytanie to czy są jakieś neutralne lub unikalne wierzchowce na pierwszy poziom umiejętności jazdy?

Profil Xfire
Profile SC2
PM Email
raziel666
Wiadomość [#1596]: 08.04.2011 o 19:48

1 - moonkin, nie monklin. forma dla balance druida, wystarczylo spojrzec na talenty.
2 - nie, dopiero na 3cim (flight form).

Madness is the gift, that has been given to me!
PM Email
nabonid
Wiadomość [#1597]: 11.05.2011 o 14:45

Prawdziwy cud, blizz usuwa symbiosis resto drutowi. Musieli stracic mase abonentow by zaczac wkoncu myslec.

PM Email
mehegroth
Wiadomość [#1598]: 05.08.2011 o 03:17

Witam,
nie mogłem nigdzie znaleźć informacji odnośnie Berserking racjal Trolla. Jest napisane, że zwiększa casting speed, ale czy ma to się jakoś do HoT?
Tak, że mając np rejuvenation tick co 3sek X 20%=0,6 więc np tick rejuva miałby 2,4 tick?
Pomijam tutaj hast capy, to jest przykład czy można to tak przełożyć?

Pozdrawiam.

^^ MY DRUID ^^
^^MY WARRIOR^^
PM Email
Lilly
Wiadomość [#1599]: 15.09.2011 o 16:40

Konto skasowane

mehegroth napisał
Witam,
nie mogłem nigdzie znaleźć informacji odnośnie Berserking racjal Trolla. Jest napisane, że zwiększa casting speed, ale czy ma to się jakoś do HoT?
Tak, że mając np rejuvenation tick co 3sek X 20%=0,6 więc np tick rejuva miałby 2,4 tick?
Pomijam tutaj hast capy, to jest przykład czy można to tak przełożyć?

Pozdrawiam.

O ile się nie mylę, to Berserking daje po prostu czasowy buff do haste, czyli na HoTy jak najbardziej działa. Ale musisz pamiętać, że bonus Haste aplikuje ci się do HoT (jak i DoT) w momencie castowania. Over time efekt, który już sobie ticka w żaden sposób pod wpływem haste'a się nie zmieni.

poprek
Wiadomość [#1600]: 11.10.2011 o 07:51

Witam. Mam prośbę może mi ktoś podesłać poradnik do druta PvP Feral Combat albo Balance tzn. Jakie itemy ubierac, sepli jakich używać wszystko co jest potrzebne żeby zacząć grac druidem smiley.gif

PM Email
REKLAMA
Strona 80 z 81.
Pierwsza     <<   <   ... | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :