Dziś jest: Środa, 19 grudnia 2018, godzina 02:24
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Druid Oficjalny topic każdego Druida

Odpowiedź

Temat: Oficjalny topic każdego Druida

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Urza
Wiadomość [#61]: 22.12.2004 o 15:18

Konto skasowane

Razoth napisał:
Razem pójdziemy i otworzymy Dark Portal, bo coś lamy nie umieją.

Nie wiem czy to takie madry wyzywac SIEBIE od lamy(watpie zebys umial odworzyc DP)....

Razoth
Wiadomość [#62]: 22.12.2004 o 15:24

Konto skasowane

A ja niewiem czy ludzie na tym forum z grobów powstali czy co?? Przecież wiadomo że nie otworzę Dark Portalu. Na żartach sie nie znasz?
Nic chyba powiedzieć nie można, bo zwyzywają. Weź se Urza zafunduj lewatywę na rozluźnienie, albo coś w tym stylu... hahaha.gif hahaha.gif

[Edycja - Razoth w 22-12-2004 o 15:25]

Dupczak
Wiadomość [#63]: 22.12.2004 o 19:01

Konto skasowane

Elf Rulzzz napisał:
heheh urza:d
Dupczak powiedz co ten twuj zdupczony mag (bez obrazy dla innych magów) zrobił byum druidowi?

stary...mag to ci może loda zrobić uzi2.gif

Rjin
Wiadomość [#64]: 22.12.2004 o 19:43

Konto skasowane

Razoth napisał:
Mag niewiem co by zrobił. Natomiast taki łotrzyk zrobił by dużo, bo wydany niedawno patch, powoduje że łotrzyk może użyć Vanish do usunięcia root'a z siebie. Co na to, panowie druidzi??

Cooldown Vanish wynosi 5 min..Czy AŻ RAZ sobie użyje ten łotrzyk. Korzenie nie maja cooldown'a tongue.gif

Ciapek
Wiadomość [#65]: 22.12.2004 o 20:45

Konto skasowane

Troche sie dzisiaj zdenerowalem, moge sobie zrobic fajne rekawiczki, a tu kurde potrzeba mi Elixir of minor agility, a sie okazuje, ze tego cos malo jest na rynku i narazie dupa. Mowili kolesie jak chcialem kupic, ze elixir w miare latwy, ale ciezko zdobyc przepis. A w aukcyjnym domu byly tylko normalne agility, trzeba bedzie poszukac. biggthumpup.gif
Aha i w nowym paczu druid w formie niedzwiadka spisuje sie o niebo lepiej niz ostatnio, armor ladnie sie podnosi, powiem wiecej, lepiej niz ladnie -> slicznie. Teraz nawet korzystam z niedzwiadka. biggthumpup.gif

Razoth
Wiadomość [#66]: 22.12.2004 o 21:13

Konto skasowane

Rjin napisał:
Razoth napisał:
Mag niewiem co by zrobił. Natomiast taki łotrzyk zrobił by dużo, bo wydany niedawno patch, powoduje że łotrzyk może użyć Vanish do usunięcia root'a z siebie. Co na to, panowie druidzi??

Cooldown Vanish wynosi 5 min..Czy AŻ RAZ sobie użyje ten łotrzyk. Korzenie nie maja cooldown'a tongue.gif

Niestety Rjin, mylisz się. Zapominasz o czymś takim jak Preparation u Łotrzyka, które powoduje że natychmiast odnawiają się wszystkie jego umiejętności. Czyli aż DWA razy, nie jeden. Łotrzyk który da na siebie rzucić trzy razy roota, ma raczej skłonności masochistyczne biggrin.gif
Fakt że preparation ma cooldowna 10 minut biggrin.gif ale to i tak wystarczy.
Korzenie nie mają cooldowna - ale jak sie je rzuca to potrzeba te 3 sekundy biggrin.gif

Rjin
Wiadomość [#67]: 22.12.2004 o 23:07

Konto skasowane

Mozliwe że sie myle bo sprawdzilem tylko ile ten cooldown wynosi. ALE! Przypuscmy rogue zarzuca Vanish. W tym czasie druid bierze Travel form (0,5 cast) i spieprza.. Podczas Vanish (chyba) nie mozna sprint wiec durid moze spokonie przeczekac. Potem jeszcze raz tak i druid przy malej stracie zycia ma łotra który nie ma ani vanish ani tego drugiego ;) Istnieja inne stratgie, chociaby leczyc sie, druid ma dobre leczenie to jedynie mane by stracil. Albo Bear form w której ma niezlego armora smiley.gif
Te 30sec Vanish duzo nie dadza temu lotrowi smiley.gif
Zreszta all zalezy od strategi, skilla , itemow ITD. Mozna gdybac ale nie ma skilla którym mozna pokonac jakas postac, musi to byc kombinacja smiley.gif

Btw. Ja tam walczylem 4x z łotrem na moim lvl (gram paladynem) i 4:0 dla mnie :| Dodatkowo lotr ma tyle life ze tak szybko mu schodzili ze masakra . Jak zalaczyl te uniki +50% to 2/3 ataki wszedły moje :P

Ciekawy jestem ja Priest radzi sobie na duelach. Bo imho te klasy co sie moga leczyc maja przewage. (Mowie o duelach bez picia potionow bo to wg to lamerstwo ~~)

Urza
Wiadomość [#68]: 22.12.2004 o 23:31

Konto skasowane

Razoth napisał:
Weź se Urza zafunduj lewatywę na rozluźnienie, albo coś w tym stylu... hahaha.gif hahaha.gif

No jakie smieszne ha ha ha... Widac ze sam musisz sie smiac ze swoich zartow bo innych one nie smiesza. Przykre..

A co do Rogue vs. Druid, sprawdzales co kolwiek w praktyce? Jak nie to sie nie odzywaj bo teoria to tylko i wylacznie teoria...

Ciapek
Wiadomość [#69]: 22.12.2004 o 23:47

Konto skasowane

Najgorszy jest i tak hunter dla druida, puszcza peta, ja podlatuje on zwiewa, nie wiem czy roots dzialaja na ranged weapon, bo talentow narazie nie uzywam, w sumie mozna sie oduczyc, to moze potestuje, ale hunter tylko puszcza peta i jak podbiegam to on zwiewa i tu ma przewage, odbiega i strzela, pet cos tam zabiera tez troche i hmm, musze to przetestowac jak nie bede sciety smiley.gif Jak narazie to meele moga mi skoczyc smiley.gif A palladyn moze wkurzac bo ma leczenie te durne, a reszta to hmm obstawiam, ze dam rade z tego co widze. Bilem sie z workiem kilka razy i koles chcial sie kasowac juz po walkach ze mna hehe, im sux hehe. Ale teraz jak dali sotego bonuska do armora dla niedziwadka to jest nawet ok.
Mam nadzieje, ze co zrozumiecie z tego posta, bo jestem troszke wypity smiley.gif Pozdro
Ale ogolnie teraz niedzwiadek nie jest zly, przynajmniej na moim levelu - 20.
Z tego co czytalem na forum, druid w postaci tego lepszego miska, moze miec wiecej armora niz warrior - na 60 levelu oczywiscie smiley.gif

[Edycja - Ciapek w 22-12-2004 o 23:49]

Rjin
Wiadomość [#70]: 23.12.2004 o 00:55

Konto skasowane

Ciapek -> hahaha.gif Jak wytrzeźwiejesz przeczytaj swojego posta (Bynajmneij nie chodzi mi o tresć ale styl :P) biggrin.gif

Razoth
Wiadomość [#71]: 23.12.2004 o 09:24

Konto skasowane

Urza napisał:

No jakie smieszne ha ha ha... Widac ze sam musisz sie smiac ze swoich zartow bo innych one nie smiesza. Przykre..

Widać że jak sie do kogoś nie przyp****olisz pięć razy na dzień to chory chodzisz.

Urza napisał:
A co do Rogue vs. Druid, sprawdzales co kolwiek w praktyce? Jak nie to sie nie odzywaj bo teoria to tylko i wylacznie teoria...

Sam nie sprawdzałem. Za to widziałem kilka razy na filmiku, więc nie opieram się wyłącznie na teorii. Fakt nie chodzi mi tutaj o Vanish jako takie ( bo przed patchem nie usuwało root'a) ale widziałem kilka razy Łotrzyka przeciwko druidowi.

Ciapek
Wiadomość [#72]: 23.12.2004 o 18:11

Konto skasowane

Filmiki smierdza smiley.gif Wsykocz z mieszcze Kazarem na spara to sie zmiazdze w 38 sekund smiley.gif Leszczu notabene hahahahahaahahah
Druid rox, kazdy to wie, przeciez chyba nie odkrywam ameryki tym stwierdzeniem. :blahblah: potluczony.gif Kolezanka podpowaida mi, zebym przedstawil swoj stan, wiec moj obecny stan wyglada tak: beerchug.gif Yo boys
Druid w formie niedzwiedza ponajnowszym paczu spisuje sie bardzo ok smiley.gif I kotka w koncu dorwalem i jest hmm nawet fajny, jeszcze zeby mial tyle armora co niedziwedz smiley.gif Ale w starciu z mocniejzymi mobami jednak misiek rox.

[Edycja - Ciapek w 23-12-2004 o 18:15]

Rjin
Wiadomość [#73]: 23.12.2004 o 22:17

Konto skasowane

Trzeba by tu alkomat zamontowac potluczony.gif Po wypiciu wiecej niz promil zablokowane pisanie postow hahaha.gif

[To moj ostatni OT tutaj:P]

kupidonia
Wiadomość [#74]: 23.12.2004 o 23:28

Konto skasowane

w sumie to sie ciesze ze polepszyli huntera bo nudzilo mi sie wygrywanie za kazdym razem moim wojownikiembiggrin.gif

ale tak na serio to wiara jak gra hunterem robi wielki blad uciekajac nim caly czas, hunter tez sie dosyc dobrze nawala w zwarciu a z mojego doswiatczenia jak robilem duele to pet mi za duzo nie robil ( nie pisze zeby was zdenerwowac tylo pisze jak jestsmiley.gif) moze na wyzszych lvl pet bedzie odgrywal wieksza role ale co do PVE to hunter wymiata tak jak kaplan

pozdrawiam

BaSiC
Wiadomość [#75]: 26.12.2004 o 16:46

Konto skasowane

Druid druidowi nierowny...

Z tego co wiem, na lotrzykow b.dobre sa postacie z wysokim Armorem ( proste:najlepsza kontra na duzo szybkich nie super mocnych ciosow jest duzy armor), to tez druid ktory rozwija glownie postac miska, bedzie mial duza wieksza szanse z lotrzykiem, niz caster.

Przeciwko melee petom/postaciom oprocz zwyczajnego korzonka druid ma tez ten instant ( z talentow-bodajze 3min cooldown ). Pamietajcie o tym...

CyborX
Wiadomość [#76]: 30.12.2004 o 18:18

Konto skasowane

Czar trwa 45sec. a cooldown trwa 1min i mozna wyciagnac 100% skutecznosc wydajac 5talentow.
Te rootsy z talentu rzucaja sie chyba instantowo po otrzymaniu ciosu(nie jestem tego na 100% pewny)

ResurectionOn
Wiadomość [#77]: 08.01.2005 o 21:22

Konto skasowane

Feral Combat Mastery
Ferocity Rank 5
Sharpened Claws Rank 5
Improved Prowl Rank 5
Feral Charge Rank 1
Predatory Strikes Rank 5
Faerie Fire (Cat) Rank 1
Feline Swiftness Rank 1
Feral Combat Total: 23
Balance Mastery
Nature's Grasp Rank 1
Improved Nature's Grasp Rank 4
Swiftshifting Rank 3
Balance Total: 8
Restoration Mastery
Improved Mark of the Wild Rank 5
Furor Rank 5
Nature's Focus Rank 5
Improved Healing Touch Rank 5
Restoration Total: 20

macie.... wydaje mi się ze to jest dobre rozporządzenie talentów

P.S Ktos tam chciał zobaczyc Druida w Formie "Kotka" heh. Oto Link ----> http://www.sniderz.com/html(...)mp;pos=0

[Edycja - ResurectionOn w 08-01-2005 o 21:25]

[Edycja - ResurectionOn w 08-01-2005 o 22:11]

Elf Rulzzz
Wiadomość [#78]: 14.01.2005 o 15:53

Konto skasowane

mam pytanko gram druidem lvl 7 mam narazie od kiedy mozna profesje? chce wybrac herbalism/alchemy i jak wybrac??

Gilgalad
Wiadomość [#79]: 14.01.2005 o 16:12

Konto skasowane

Znajdź trenerów.

ResurectionOn
Wiadomość [#80]: 15.01.2005 o 12:56

Konto skasowane

Ej Jakie Profesje Dalsicie swoim Druidom? bo ja zabardzo nie wiem w co dac ...
myslalem na Hebralism i alchemy ale nie wiem

REKLAMA
Strona 4 z 81.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :