Dziś jest: Sobota, 4 kwietnia 2020, godzina 22:58
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Hunter a gra

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Ciapek
Wiadomość [#81]: 19.01.2005 o 11:57

Konto skasowane

Zapraszam do zabawy z moim druidem skoro tak latwo sie go zabija biggthumpup.gif
Akurat hunter nie jest najtrudniejszym przeciwnikiem dla druida biggrin.gif No chyba, ze biles sie z druidami nizszymi o 5 levow smiley.gif
Druidem trzeba umiec grac smiley.gif
To jak? zatanczymy? biggthumpup.gif

Viri
Wiadomość [#82]: 19.01.2005 o 18:35

Konto skasowane

Chetnie bym pokazal co hunter na lvl 40 robi z druidem , niestety moja postac byla na serverach kr , a niestety beta sie tam zakonczyla sad.gif
Co do paladyna to mi chodzilo o pvp a nie duele. I jak juz wspomnialem nie za bardzo mi sie usmiecha ogolnie walka hunterem vs melee klasy (paladyn tez sie do niej wlicza).

A co do dual wield kotow to mozliwe ze nie prawda - zdawalo mi sie ze ktos napisal cos takiego na jakims forum. Mniejsza z tym , tak czy siak wychodzi ze wiekszosc kotow nie jest za dobra na warriorow itp z powodu mniejszych jednorazowych obrazen, natomiast kotki sa lepsze na casterow. Ja wzialem cos pomiedzy ;) kot dobry na warriorow biggrin.gif
Na lvl 43 mialem zamiar oswoic tego bialego tygryska z SV niestety nie zdazylem (kr beta sie skonczyla.

[Edycja - Viri w 19-01-2005 o 18:39]

natka
Wiadomość [#83]: 19.01.2005 o 21:34

Konto skasowane

Viri napisał:
tak czy siak wychodzi ze wiekszosc kotow nie jest za dobra na warriorow itp z powodu mniejszych jednorazowych obrazen, natomiast kotki sa lepsze na casterow. Ja wzialem cos pomiedzy ;) kot dobry na warriorow biggrin.gif
[Edycja - Viri w 19-01-2005 o 18:39]

moim zdaniem to przesad ktorego nie mozna potwierdzic matematyka
koty z attack speed 1.2 sa rownie dobre na warriorow co te ze speedem 2.0, bo armor warriora i tak redukuje wartosc obrazen w procentach a nie o okreslona wartosc
Wada zwierzaka z szybkim atakiem jest za to wieksza podatnosc np na Curse of Weakness warlocka (Damage caused by the target is reduced by -22 for 2 minutes - na najwyzszym poziomie)
tak poza tym raczej zgodzilbym sie z Virim a nie z Ciapkiem : Hunter > Druid w duelach bo:
hunter to prawdziwy masakrator casterow
druid w cat form jest gorszy od rogue z ktorymi hunter radzi sobie bardzo dobrze
druid w bear form to gorsza wersja warriora bez ataku na odleglosc (tak przypuszczam), wiec troche kitingu i druid pada martwy po jakims czasie
choc nie moge powiedziec tutaj wiele bo z zadnym druidem sie nie bilem ani nim nie gralem, tylko pisze co mi sie wydaje

Ciapek
Wiadomość [#84]: 20.01.2005 o 09:25

Konto skasowane

To po co sie wypowaidasz, jak nie grales?
Viri z druidem leszczem moze i robi, ale nie z moim druidem biggthumpup.gif Z hunterem nie jest lekko, ale mozna mu nastukac potluczony.gif

kupidonia
Wiadomość [#85]: 20.01.2005 o 11:26

Konto skasowane

grajac wojownikiem mialem wieksze problemy pokanac druida niz lowce, lowce najlatwiej bylo mi pokonac ze wszystkich klass z jakimi stoczylem duele jak i walki z przecwna frakcja.

natka
Wiadomość [#86]: 20.01.2005 o 13:59

Konto skasowane

Ciapek napisał:
Akurat hunter nie jest najtrudniejszym przeciwnikiem dla druida biggrin.gif No chyba, ze biles sie z druidami nizszymi o 5 levow smiley.gif

Ciapek napisał:
Z hunterem nie jest lekko, ale mozna mu nastukac

smiley.gif
czemu sie wypowiadam... oceniam realnie szanse

Beastie
Wiadomość [#87]: 25.01.2005 o 11:02

Konto skasowane

Nie ma sie co klucic bo tak naprawde na wyniki wlaki wiekszy wplyw maja umiejetnosci grajacego niz klasa jaka gra a hunter do PvP jest trudny do opanowania. Naprawde 3eba szybko nadazac za zmieniajaca sie sytuacja i klikac co trzeba, co nie znaczy ze w innych klasach jest wiele prosciej ale jak dla mnie hunter najlepiej sprawdza sie w PvE i tam tylko palladyn moze mu dorownac (a i nie sadze) ale kosztem PvP. Podstawowa zasada zeby wygrac duel to utrzymac przeciwnika na dystans, co nie jest wcale takie proste (ale mozliwe), jezeli Ci sie to uda - wygralas(es).

padrepl
Wiadomość [#88]: 31.01.2005 o 10:12

Konto skasowane

witam mam prosbe czy moze mi ktos wytlumaczyc jak wyciagnac zwierzaka ze stajni bo za chiny nie moge mam je tam dwa , a nie moge wyciagnac ni jednego ni drugiego

natka
Wiadomość [#89]: 31.01.2005 o 10:20

Konto skasowane

najlepiej oswoj kolejnego i zamien

CyborX
Wiadomość [#90]: 02.02.2005 o 22:27

Konto skasowane

Co do wczesniejszych wypowiedzi Natka i innych zwolennikow hunterow, nie jest tak latwo z druidem, ja zawsze zwiazywalem huntera i podchodzilem tak ze nie mogl mnie atakowac z dystansu i tak ze nie atakowal mnie wrecz, a ja sobie rzucalem czary smiley.gif i wygrywalem nie raz

Osk_kc
Wiadomość [#91]: 20.02.2005 o 16:54

Konto skasowane

potrzebuje stronki ze statsami PETÓW ... ale takiej konkretnej stronki, gdzie bedzie opisane: dmg, speed i hp zwierzakow, zna ktos moze ?

moko
Wiadomość [#92]: 20.02.2005 o 18:16

Konto skasowane

Znacie moze jakis link gdzie jest opis nauki peta?

natka
Wiadomość [#93]: 20.02.2005 o 22:37

Konto skasowane

a czego chcesz go uczyc?
pelno przydatnych linkow masz tu stuff dla huntera

ProPiccolos
Wiadomość [#94]: 23.02.2005 o 12:45

Konto skasowane

ta tylko ten link nie dziala jest jakis erroer

ogólnie to jestem złym człowiekiemdiablotin.gif
natka
Wiadomość [#95]: 23.02.2005 o 12:56

Konto skasowane

dzialal, teraz forum amerykanskie padlo
niedlugo pewnie znow bedzie dzialac

Viri
Wiadomość [#96]: 24.02.2005 o 14:49

Konto skasowane

Pogralem ostatnio druidem i musze przyznac ze nie jest najgorzej. Gra nim podobala mi sie bardziej niz hunterem, chociaz co do czarow to ma bardzo ubogi wybor. Na szczescie ma jeszcze animal form (gdzie w mass pvp niezastapiona jest forma kota ). Co do walki z hunterem to jest tak ze z tym samym lvl nizszym nie ma wiekszych problemow zazwyczaj jesli sie atakuje, natomiast moga byc jesli hunter atakuje nas. Natomiast walka z wyzszym lvlem huntera moze byc problematyczna ze wzgledu na to ze entangle dziala bardzo krotko sad.gif.

Barre
Wiadomość [#97]: 24.02.2005 o 17:11

Konto skasowane

jak proponujecie rozwinac huntera takiego zeby se mogl troche poubijac horde, ale tez przejsc bez problemow gre? (chodzi mi o skille, talenty, trade skill itd itp)

Remx
Wiadomość [#98]: 16.10.2006 o 17:21

Konto skasowane

eh bredzicie bredzicie smiley.gif

tak jak ktos tu wspomnial to czy jest twoja postac dobra czy zla to zalezy od ciebie i tylko od ciebie czy potrafisz nia grac

wiem otym bo sam mialem wiele problemow

kilka dni temu majac 39lvl niechcacy naciolem sie na dwoch magow jeden 38lvl drugi 40lvl smiley.gif

no i co sietalo ano ja dalej na wlasnych nogach chodzilem gozej z dwoma magami smiley.gif
ale czesto trafia sie ze jeden mag 1vs1 moze mi zloic skore i to kilkarazy z rzedu a jest natym samym poziomie co ja nic poprostu jest lepiej wyszkolony manualnie hehe (bind and bind)

a tak pozatym zauwazylem wielu tak powiem lamerow z ktorymi nieda sie nic zrobic nawed po przedstawieniu im jak na dloni taktyki walki nie potrafia tego wykozystac sad.gif
nic to ....

zaraz koniec pracy smiley.gif i do domku do wow'a biegusiem hehe

Karnikos
Wiadomość [#99]: 16.10.2006 o 17:45

Konto skasowane

Hit & and run i druid może mi possać (łuk) . Z druidami to ja niemam problemu zwykle robie hit and run i jak jest to możliwe to viper sting. Jeszcze jak ma się beast mastery to stuned zwierzakiem na 3 sec. Zaraz ktoś się przyczepi , że mnie oplącze a ja mu zrobie wała i stane 35-41 yardow :blahblah:

Giltas
Wiadomość [#100]: 16.10.2006 o 18:01

Konto skasowane

A na kij wy sie staracie reanimowac takie stare topici?

REKLAMA
Strona 5 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :