Dziś jest: Niedziela, 29 marca 2020, godzina 22:52
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Hunter a gra

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Mati_PL!
Wiadomość [#41]: 20.11.2004 o 22:47

Konto skasowane

szybko sie obudziliscie... a wszystkich zapraszalem an duele jak byla beta. -_-
a co do creep harrasingu to zwisa mi czy to robicie czy nie czy awm sie to podoba czy nie.
Osobiscie jezeli bede gra lw wowa bede to tepil.
Nie czytalem wszystkiego bo po prostu mi sie nie chcialo. ~~
Eot z mojej strony bo wowa narazie porzucam

Son_Gohan0
Wiadomość [#42]: 21.11.2004 o 13:37

Konto skasowane

[center]wink.gif[/center]czytałem w/w posty i sie zastanawiem nad jednym faktem oswoiłem kraba rafowego który powinien mieć otwarte rany ale gdy przejzałem jego skill i moje do treningu to mogłem go nauczyc tylko podstawych...
Chcialem tez odwołac peta... ale nie mogłem nie wiem czy to wina bug'a czy mojego nie dopatrzenia ale uzywając skill odwoływania nie mogłem nawrócic nowego peta bo wyskakiwał komunikat że mam za dużo pet'ów, pod detalami peta był przycisk odwołania qtury tak samo nie skudkował, prubowałem zabic peta i oswoić nowego tak samo 1zhelp.gif prubowałem sie wylogowywać po w/w prubach ale tez bez skudku jak sie okazało wystarczyło uzyć gwizdka żeby pet wrócił czasami nawet jezeli padł smiley.gif... jedynym rozwiazaniem okazało sie wykupienie slotu w przechowalni ale to koszt 5srebrników a puźniej 5 złociszy (pln tongue.gif)...
Co do duelków to raczej nie gralem bo na moim sprzęcie zawsze mnie lagło na poczatku a to nawjwazniejszy momet... za to w rajdach smiley.gif ustawiałem petowi agresiw smiley.gif to eleminowało łotrzyków smiley.gif wybierałem sobie maga, innego łowczego lub zabląkanego wojaka smiley.gif i waliłem w nich ale oczywiście nie wzbudzając w nich aggro wobec siebie bo to przy frizze jest samobujstwem tongue.gif (jak sie dochrapie nowego PC to zacznie ograniczać kampowanie ale jak na razie trzeba sobie radzić) [center]wink.gif[/center]

MarksMan
Shindall
Quiltil
Osk_kc
Wiadomość [#43]: 21.11.2004 o 16:17

Konto skasowane

odwołanie peta, które zastosowałeś Son_Gohan0 to nie jest takie odwołanie o które ci chodziło jak mniemiam smiley.gif To odwołanie sprawia ze pet nie plata ci sie pod nogami nie ma go aktualnie z tobą, ale nadal go posiadasz, gdy zagwizdasz on sie pojawi. jest to przydatne np. jak sie ukrywasz zeby pet nie wydał twojego położenia, jak również zeby nie spadały mu morale podczas gdy Ty jestes AFK. Jak juz pisałeś mozesz go umieścic w stable (stajni), wtedy bedziesz mogl mieć nastepnego peta lub jeśli chcesz sie pozbyć całkowicie swojego peta na zawsze możesz sprawić żeby całkowicie spadły mu morale (czyli zagłodzić), wtedy on po pewnym czasie zniknie na zawsze (odejdzie od ciebie - jako od pana który mu nie daje jeśćsmiley.gif) . W bardzo szybki sposób można sprawić zeby jego morale spadły do minimum, mianowicie wysyłasz go z 3 razy pod rząd na śmierć, nie karmiąc po przywróceniu do życia. Pare minut pobiega z wkrzywioną miną i odejdzie smiley.gif Czy jest jakiś inny sposób na całkowite pozbycie sie peta, szczerze mówiąc nie wiem bo sie tym nie interesowałem, ale na pierwszy rzut oka nie przypominam sobie zebym coś takiego widział. Może gdzieś w opcjach peta ...

edit: jak widać na dole, jest w opcjach :P

[Edycja - Osk_kc w 21-11-2004 o 16:39]

WarSong
Wiadomość [#44]: 21.11.2004 o 16:35

Konto skasowane

kliknij prawym na avatarze peta i tam powinno byc abandon czy jakos tak ;] napewno zniknie;]

Son_Gohan0
Wiadomość [#45]: 21.11.2004 o 17:28

Konto skasowane

[center]wink.gif[/center]
Osk_kc smiley.gif dzieki za rade ale powiem tak przez 2 ostatnie dni grania mój pet miał cały czas 75% dmg ;) a to z powodu braku jedzenia smiley.gif krab imieniem GoKu uwielbiał swieze owoce moza i niektóre miesa ale obszary w których byłem nie zapewniałemy mi tych rzeczy i nie mimo wielokrotnych smierci w czasie rajdu sam nie odszedł tongue.gif ...
Może to abandon działa smiley.gif nie wiem nie próbowałem smiley.gif
Ale i tak dzieki...
edit: ktos wyzej pisał o zasiegu minimalnym zgodze sie z tym iz jest on za duzy 8 jardów to czasami taka odległość ze mozna z 3 razy zmienić btroń i wybrac cios zanim podejdzie przeciwnik... powinni zrobic to minimum o wiele mniejsze bo było by lolowato tak jak w d2 gdzie amazonka nie musi bać sue wcale zwarcia tongue.gif
[center]wink.gif[/center]

[Edycja - Son_Gohan0 w 21-11-2004 o 17:32]

[Edycja - Valkemen w 17-12-2004 o 08:28]

MarksMan
Shindall
Quiltil
Rjin
Wiadomość [#46]: 24.11.2004 o 01:58

Konto skasowane

Nie pamietam czy to bylo abadon czy cos, ale napewno jesli to uzyjesz pet znika na zawsze.. robilem tak bardzo czesto, sam nie moglem sie doszukac dlaczego nie moge new.. az w koncu odkrylem :P Btw. co do kraba to mogl miec za maly lvl, zazwyczaj od jakiegos lvl umiejetnosc sie pojawia dana..

Osk_kc
Wiadomość [#47]: 24.11.2004 o 01:59

Konto skasowane

tak ja o tym pisałemsmiley.gif

a swoją drogą z tym petem to dziwna sprawa, 2 dni bez zarła, moj chyba po godzinie odchodził, ale to na poczatku, pozniej jak juz mial 22 level to dbałem o to żeby chodził najedzony wiec nie wiem jak to by było, z biegiem czasu petowi wzrastają różne współczynniki, o ile pamietam jeden z nich to lojalność, może to ma wpływ na to że pet wytrzymuje dłużej bez żarcia, zaraz po oswojeniu jednak zbyt długo nie wytrzymywał.

CyborX
Wiadomość [#48]: 29.11.2004 o 23:40

Konto skasowane

Mam pytanko: czy Night Elf moze uzywac strzelb?

cypis
Wiadomość [#49]: 30.11.2004 o 07:56

Konto skasowane

Afaik tylko luki

Gilgalad
Wiadomość [#50]: 30.11.2004 o 14:53

Konto skasowane

Nie może. I bardzo dobrze tongue.gif

Beastie
Wiadomość [#51]: 30.11.2004 o 20:00

Konto skasowane

Co wy panowie za przeproszeniem pier******. Pewnie ze moze tylko jesli dobrze pamietam to 3eba isc do trenera ktory nauczy cie obslugi broni palnej. Ale od razu mowie ze wolne i strasznie glosne diabelstwo.

SmS-sik
Wiadomość [#52]: 30.11.2004 o 20:23

Konto skasowane

Elf do Taurena ?? GL napewno taureny nie beda miały nic przeciwko jak jakis elf im wejdze i sie spyta nauczycie mnie strzelac z szczelby za 10sztuk srebra ??
Elf ( Przymierze ) Tauren ( Horda ) - Horda walczy z Przymierzem wiec to niewykonalne zeby elf nauczył sie od Taurenów szczelac ze szczelby.
Predzej od krasnoludów czego nie jestem pewnien czy sie nauczy ;p

kupidonia
Wiadomość [#53]: 30.11.2004 o 20:28

Konto skasowane

SmS-sik: Elf do Taurena ?? GL napewno taureny nie beda miały nic przeciwko jak jakis elf im wejdze i sie spyta nauczycie mnie strzelac z szczelby za 10sztuk srebra ??
Elf ( Przymierze ) Tauren ( Horda ) - Horda walczy z Przymierzem wiec to niewykonalne zeby elf nauczył sie od Taurenów szczelac ze szczelby.
Predzej od krasnoludów czego nie jestem pewnien czy sie nauczy ;p

hmmm?
ja gralem nocnym elfem (wojownikiem) i nauczylem sie uzywac broni planej u krasnali ( weapons trainer)

wiec sie dasmiley.gif

pozdrawiam

a tak wogole to chyba krasnale sie bardziej znaja na broni palnej niz taureni?

[Edycja - kupidonia w 30-11-2004 o 20:30]

Gilgalad
Wiadomość [#54]: 01.12.2004 o 09:25

Konto skasowane

Elf może biegać z muszkietem? Czas umierać...:/

SmS-sik
Wiadomość [#55]: 01.12.2004 o 09:46

Konto skasowane

Ja widziałem elfke Inzynieryjke z radarem na głowie który sie obracał wiecie jak to komicznie wygladało biggrin.gif

sola
Wiadomość [#56]: 07.12.2004 o 15:05

Konto skasowane

Witam all
Dlugo myslalem zad klasa i rasa i ostatecznie postanowilem grac Krasnoludem Hunterem (spodobal mi sie film i mozliwosc wladania strzelda). Mam pytanie do osob ktore graly lub ( szczesliwcy ) graja dalej hunterem.
1. Jakich trade skili nauczyliscie swoich hunterow ja zastanawiam sie nad 3 (minig/engineering, mining/blacksmithing, skinning/Leatherworking choc po przeczytaniu wczesniejszych postow wybiore miedzy minig/engineering a mining/blacksmithing i tu prosil bym o rade ktora opcje wybrac).
2. Interesuje mnie pet. Glownie chodzi mi o to czy sa jakies ograniczenia co do rodzaju pet ( czy mozna miec np : smoka, bestie kodo i inne tego typu , mis fajny ale wolalbym cosik wiekszegohahaha.gif.

Pls o odpowiedz
Z gory thx za wszelka pomoc hahaha.gif

A co uwazacie na temat minig/engineering w sumie grajac krasnoludem/hunterem bede chcial uzywac guna ( dzieki temu sam bym robil amo i dodatki do guna)

Iakie jest najbardziej popularny pet huntera i jaki jest najpotezniejszy. Czy lvl peta ktorego moge miec zalezy od mojego lvl?

[Edycja - sola w 07-12-2004 o 18:24]

[Edycja - sola w 07-12-2004 o 18:29]

natka
Wiadomość [#57]: 07.12.2004 o 15:54

Konto skasowane

ani smoka ani bestii kodo nie przygarniesz, a mis to najwiekszy zwierz jakiego mozesz miec
mining/blacksmiting to rozwiazanie dla warriora/palladyna a nie dla huntera, bezuzyteczny do lvl 40, a po 40 wcale nie lepszy od skinning/leatherwoking tylko gorszy bo polowa(te najlepsze) itemow to plate, ktorych nie mozesz uzywac
ponadto skinning jest duzo przyjemniejszy od mining, bo nie musisz sie rozgladac za skalkami
edit: odp na twoj edit
AD1.mining/engineering i skinning/leatherworking to 2 najbardziej popularne/najlepsze kombinacje jakie mozesz wziasc dla dwarf/huntera
AD2.blizzard walczy z czyms takim jak idealny pet, a statystyki zwierzatek roznia sie nieznacznie
zwierzaki powinny byc wybierane ze wzgledu na wyglad a nie wyzej wspomniane statystyki
jesli jednak mimo wszystko dazysz do tego aby twoj maluch byl super i to nie ze wzgledu jak wyglad(a jego wizerunek nic cie nie obchodzi) to powinnienes zastanowic sie do czego ma on sluzyc
1. tank - duzo hp/ac - bear/turtle
2. duzo dps(dobre do dueli bo kazdy i tak kazdy gracz omija peta i wali w ciebie) - cat,raptor - kot ponadto uderza dosyc szybko przez co moze dobrze przerywac rzucanie czarow u magow(interrupt'y)
zobacz takze jakich skilli moze nauczyc sie twoj zwierzak i czym go mozesz karmic
AD3. mozesz tamowac peta tylko takiego ktorego lvl jest rowny badz mniejszy od twojego, jesli przygarniesz peta z lvl nizszym od twojego to bedzie on zdobywal doswiadczenie tak dlugo az osiagnie ten lvl co ty

[Edycja - natka w 07-12-2004 o 19:38]

[Edycja - natka w 07-12-2004 o 19:39]

Beastie
Wiadomość [#58]: 07.12.2004 o 16:07

Konto skasowane

Zgadzam sie z przedmowca i dokladam spis zwiezatek ktore mozesz przjac: http://wow.allakhazam.com/db/mobfamily.html

sola
Wiadomość [#59]: 09.12.2004 o 13:33

Konto skasowane

Witam all
Chcialem dowiedziec sie czegos wiecej na temat talentow Huntera. Postanowilem ze w WoW bede gral Hunterem krasnoludem. Z trade skili wybiore mining/engineering
lub skinning/leatherworking (ale raczej to pierwsze). Chodzi mi teraz o rozdawanei punktow w skile ( chcialem dodac ze nei bedzie to postac PvP - osobiscie nie preferuje takiej gry wiec chcialbym stworzyc postac glownei PvM). Czy moze mi ktos podac jak rozdac skile (w jakie drzewko/a i po ile w dany skil). Glownie chodzi mi by ta postac mogla dac sobie rade z niemal kazdym stworkiem (no moze nei z kazdym ale z wiekszascia). A co do peta interesuje mnei glownie duzy dmg zadawany przez niego.

Pls o odp
Z gory thx

kupidonia
Wiadomość [#60]: 09.12.2004 o 14:48

Konto skasowane

prosze

REKLAMA
Strona 3 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :