Dziś jest: Poniedziałek, 19 sierpnia 2019, godzina 22:30
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: PYTANIA NA TEMAT DIABLO 2

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
m@nticor3
Wiadomość [#81]: 28.10.2004 o 20:26

Konto skasowane

Franek napisał:
Wedlug tabielki FHR z http://www.hut.fi/~tgustafs/hitrecovery.html progi dla druida zeleza od tego czy nosi "one handed swinging weapon" czy nie. Tak wiec moje pytanie brzmi: Czy hoto [czytaj: korbacz] nalezy do tego typu broni czy nie?

"1) 1-handed swinging weapons include 1-handed axes, clubs, 1-handed maces, orbs, scepters,
1-handed swords, 2-handed swords wielded in one hand, throwing axes, and wands."

teraz warto jeszcze sprecyzować co właściwie oznacza "mace":

"Maces: Maces doesn't mean all Mace class weapons. As the top of the page says: Maces = Mace, Morning Star, Flail, and Exceptional/Elite versions"

czyli z tego wynika, że druid z korbaczem wolniej odzyskuje równowagę. Swoją drogą troche bzdurna i neipotrzebna komplikacja imo :/

sus3l
Wiadomość [#82]: 28.10.2004 o 20:58

Konto skasowane

crack to przestępstwo bo :
1) Mogą go wykorzystać osoby nie posiadające kopii orginalnej
2)Crack to... takie coś jak mh. Mh jest swego rodzaje crackiem który crackuje gre. Wiem że to bezsensu, ale nie wiem czemu tak gadam

Jak chcesz moge usunac posta;p

m@nticor3 napisał:
czyli z tego wynika, że druid z korbaczem wolniej odzyskuje równowagę. Swoją drogą troche bzdurna i neipotrzebna komplikacja imo :/

czyli wind dru z hoto bedzie wolniej odzyskiwał fhr... bzdura ;/

[Edycja - sus3l w 28-10-2004 o 21:03]

Sevald
Wiadomość [#83]: 29.10.2004 o 09:23

Konto skasowane

A ja mam takie pytanie:
Biegam na Mefa moją Czarką i mam na sobie sprzęt dający 350 mf. Doprowadzam w tym ubranku Mefa do krytycznego stanu i wtedy szybko zmieniam uzbrojenie na dające 450 mf i tym stroju zadaje decydujący cios. Czy zaliczy mi wtedy jak bym miał na sobie 450 mf, czy też wyliczy jakąś średnią z tych 350 i 450 mf?

Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem. smiley.gif

xoxIzzYxox
Wiadomość [#84]: 29.10.2004 o 09:35

Konto skasowane

imo to nie ma sensu bo komp wtedy głupieje a lepsze itemy (to jest sprawdzone) wypadają z przedziałem 250-350 mf na andy/mef/pindel hell lepiej już killaj z tym 3xx bo tak to mieszasz tylko...

Yano
Wiadomość [#85]: 29.10.2004 o 11:42

Konto skasowane

xoxIzzYxox napisał:
a lepsze itemy (to jest sprawdzone) wypadają z przedziałem 250-350 mf

przeciez to czy wypadnie cos dobrego czy zlego nie zalezy od mf Cylon_anim.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
MaxXan
Wiadomość [#86]: 29.10.2004 o 14:28

Konto skasowane

http://www.diablo.g4ce.pl/ << czy wy tez nie mozecie wejsc na ta strone??

different
Wiadomość [#87]: 29.10.2004 o 14:35

Konto skasowane

Brak uprawnień do przegladania strony biggthumpup.gif

blizzkiller-pl
Wiadomość [#88]: 29.10.2004 o 14:38

Konto skasowane

MaxXan napisał:
http://www.diablo.g4ce.pl/ << czy wy tez nie mozecie wejsc na ta strone??

acc i passa nie mam potluczony.gif uzi2.gif

Sevald
Wiadomość [#89]: 29.10.2004 o 16:52

Konto skasowane

Yano napisał:
xoxIzzYxox napisał:
a lepsze itemy (to jest sprawdzone) wypadają z przedziałem 250-350 mf

przeciez to czy wypadnie cos dobrego czy zlego nie zalezy od mf Cylon_anim.gif

Dziwne, ja zauważyłem, że mając na sobie uzbrojenie z mf znaczniej częściej lecą lepse itemy niż, gdy nie mam wogóle mf. Oczywiście nie zawsze lecą dobre itemy, ale o wiele częściej niż wtedy, gdy mf wogóle nie posiadam.

Co do przedziału optymalnego to też zauwazyłem pewne zależności. Dosyć często zdarzało mi się jeszcze na starym koncie, gdy miałem je w posiadaniu, że mając więcej mf leciał mi słabsze przedmioty niż po zredukowaniu mf do mniejsej liczby. Ale to było wtedy zmniejszenie z 500 mf do 400 o ile się nie myle (o było jakiś rok temu). Ale po napisaniu moich przemyśleń tutaj zostałem nazwany je...ym noobem, ciotą i takie tam. Ciekawe czy przez ten rok elita tego forum, która spędza tutaj po pare godzin dziennie wydoroślała wreszcie, czy nadal w ten sposób przyjmują każdego nowego. Bo wtedy uważali, że jeżeli oni wiedzą coś na ten teamt, to ja też muszę wiedzieć, a jak nie wiem to mozna mnie zlbuzgać. To zmienili się czy nie?

Yano
Wiadomość [#90]: 29.10.2004 o 17:55

Konto skasowane

chodzi o to ze od mf zalezy to jak czesto wypadaja sety i unikaty, ale nie wplywa na to czy wypadaja dobre unikaty czy syf

_Rene
Wiadomość [#91]: 29.10.2004 o 18:28

Konto skasowane

Wypadanie przedmiotów to tylko STATYSTYKA. Ale nie wiadomo czy taka zupełnie czysto losowa. W wielu programach jest możliwość wygenerowania liczb losowych, które zależą w jakis tam sposób od czasu generowania, może też innych parametrów. Może tak jest w Blizzardzie? Trzeba by doktorat napisać z tego. Może jest tu jakiś matematyk, który się interesuje statystyką jako gałęzią nauki (rachunek prawdopodobieństwa) i zaproponowałby jakiemuś doktorowi, żeby był promotorem jego pracy magisterskiej? tongue.gif
Jej tytuł mógłby tak wyglądać: "Badanie wpływu różnych parametrów, w tym czasu rzeczywistego na częstotliwość wypadania przedmiotów unikalnych w grze Diablo II Lord of Destruction" biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

ponury
Wiadomość [#92]: 29.10.2004 o 18:59

Konto skasowane

Mf to ślepa uliczka i zajęcie dla maniaków. Te magiczne % robią normalnym ludziom wodę z mózgu i nic ponadto.
Wszyscy tylko liczą czy aby dojda do jakiejś śmiesznej granicy, nieważne 350 czy 600 i więcej. Potem lataja takie ofiary po battlenecie,
że sorc mf potrafi zginąć od uderzenia tel kena.
Szczerze mówiąc to duży mf jest potrzebny chyba tylko do puszczenia bota na pindla i do niczego więcej.
Jak mogę coś komuś radzić to sorc mf powinna być mocna, maksymalnie mocna, im mocniejsza tym lepej.
Powinna lac mefa momentalnie, niezależnie czy w grze jest sie samemu czy jest kilka osób.
I taką sorc lecimy nie przejmujać sie niczym po kolejnych grach na tablicy , lejemy bosów szybko pewnie i bez obawy o r/d.

KeBaP-RooLz
Wiadomość [#93]: 29.10.2004 o 20:23

Konto skasowane

Mogl by ktos podac progi FCR dla Paladyna?

Sivy11
Wiadomość [#94]: 29.10.2004 o 20:29

Konto skasowane

Rene masz racje wypadanie przedmiotow to losowa rzecz lecz musi miec do czegos odniesienie gdyz komputer nic nie robi bez zrodla odniesienia jak np. chociarzby zegar. Wiec to czy mf wplywa na lepsza jakos items moze byc uwarunkowane od byle czego ale od czegos jest lecz blizz tylko wie od czego bo to oni wymyslili gdyby to poznac mozna by to zmienic i gra stracila by klimat go z 0 mf mozna by bylo dostac kazdy item wystarczy przenies zrodlo odniesienia do generowania wypadania lepszych przedmiotow np do ilosci zlota w skrytce czy czegos co kazdy mozem miec dostepne i to byla by masakra :-)

xoxIzzYxox
Wiadomość [#95]: 29.10.2004 o 21:31

Konto skasowane

http://euro-pvp.net/info/pvp101.asp - druga tabelka od góry "fast cast", pal ma takie same progi fcr co barb...

Sivy11
Wiadomość [#96]: 29.10.2004 o 22:13

Konto skasowane

no propo pytan to moze cos z lekkiego absurdu
ciekawy jestem czy ktos nabil 99 level na ver 1.10 na singlu heconfused.gif Ja wytrzaskalem nekrosem na szkielety 91 prawie 92 (bez 20 mln) gralem po hellu na baalrunach czasem chaos sanctuary runach na pl 4 wiecej to mordega :-) Potem usunolem savy bo... no wlasnie bo q*** sam nie wiec czemu ale teraz tego mocno zaluje :-)

_Rene
Wiadomość [#97]: 29.10.2004 o 22:15

Konto skasowane

Dobra postać MF to własnie taka, która se potrafi wszędzie poradzić i nie ginie od byle czego. Trzeba zrównoważyć gdzieś szybkość grania i otrzymywania przedmiotów oraz zwiększenie prawdopodobieństwa wypadnięcia tych najlepszych. Przy zwykłej postaci warto jednak mieć przynajmniej te 100. smiley.gif

xoxIzzYxox
Wiadomość [#98]: 29.10.2004 o 22:16

Konto skasowane

hehe przypomina mi sie jak grałem kiedyśna singlu - assa "wielki topór" oczywiście liczył sie only dmg biggrin.gif biggthumpup.gif armor jak najwiecej defa akurat wtedy mailem arcaine 2+ hehe n00b total n00b nie to co teraz diablotin.gif [edit - ortografi i literówki potluczony.gif ]

[Edycja - xoxIzzYxox w 29-10-2004 o 22:17]

Yano
Wiadomość [#99]: 30.10.2004 o 00:29

Konto skasowane

_Rene napisał:
. Może jest tu jakiś matematyk, który się interesuje statystyką jako gałęzią nauki (rachunek prawdopodobieństwa) i zaproponowałby jakiemuś doktorowi, żeby był promotorem jego pracy magisterskiej? tongue.gif
Jej tytuł mógłby tak wyglądać: "Badanie wpływu różnych parametrów, w tym czasu rzeczywistego na częstotliwość wypadania przedmiotów unikalnych w grze Diablo II Lord of Destruction" biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

akurat moja dziewczyna jest na 5 roku matmy i bedzie pisala doktorat , ale podejzewam ze wybierze sobie inny temat tongue.gif

_Rene
Wiadomość [#100]: 30.10.2004 o 09:26

Konto skasowane

Yano napisał:
akurat moja dziewczyna jest na 5 roku matmy i bedzie pisala doktorat , ale podejzewam ze wybierze sobie inny temat tongue.gif

Masz dziewczynę 3 lata starszą? Nieźle, nieźle... biggthumpup.gif biggthumpup.gif

REKLAMA
Strona 5 z 76.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :