Dziś jest: Czwartek, 28 sierpnia 2014, godzina 09:04
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Nowe serwery

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
luter
Wiadomość [#1]: 17.08.2007 o 15:54

Witam
chciałem zapytać czy zna ktoś datę otworzenia jakiegoś nowego serwera, o ile Blizzard coś takiego planuje. jeśli nie to może ktoś podać nazwę jakiegoś świeżego serwera, żeby zacząć grać nową postacią, bo gra na starym serwerze mi się już znudziła i chce zacząć od zera.

PM Email
n00beR
Wiadomość [#2]: 17.08.2007 o 17:01

Witam
Nowe serwery, kazdego typu, zostana otwarte 25 pazdziernika.

PM Email
luter
Wiadomość [#3]: 18.08.2007 o 10:59

W takim razie chyba przeniose sie na jakis istniejący juz serwer. Mogł by mi ktos opowiedziec coś o serwerze "Auchindoun". Chodzi mi o to jak sie tam gra, jakie raid instancje juz wyczysciliscie, jakich klas potrzebujecie w hordzie i czy jest szansa dostania sie do jakiejs dobrej guildi( jest nas 2 gramy w Wowa od dawna) ;]

PM Email
razormw
Wiadomość [#4]: 18.08.2007 o 11:06

luter napisał:
W takim razie chyba przeniose sie na jakis istniejący juz serwer. Mogł by mi ktos opowiedziec coś o serwerze "Auchindoun". Chodzi mi o to jak sie tam gra, jakie raid instancje juz wyczysciliscie, jakich klas potrzebujecie w hordzie i czy jest szansa dostania sie do jakiejs dobrej guildi( jest nas 2 gramy w Wowa od dawna) ;]

Chyba predzej pytaj gildi jakis klas potrzeba , a nie serwera :P
Watpie, ze grasz od dawna w wowa cos mi ty smierdzi...
Nie znasz stronek w ktorych jest pokazana populacja ?? yabol.gif yabol.gif yabol.gif

PM Email
Dudu
Wiadomość [#5]: 18.08.2007 o 11:17

Nothing beats pie.

Nie grałbym na żadnym z serverów, które powstał z wyjściem TBC, to jest te z grupy Vindication. Powód? Zrujnowana ekonomia, mała ilość graczy, duży imbalance pomiędzy frakcjami na większości z nich.

Ja ostatnio wróciłem do gry po dość długiej przerwie. zacząłem grę na Defias Brotherhood, który jest dość starym serverem, i jest ok.

OUR /Y WILL BLOCK OUT THE SUN!

THEN WE WILL /S IN THE SHADE

29.09.2007 - Gutrot's Sen'Jin Beach Party
PM Email
luter
Wiadomość [#6]: 18.08.2007 o 11:42

Znam strony z populacja serwerow i dlatego wybralem ten , bo jest dosc nowy i jest szansa dla nowych graczy na dostanie sie do jakiejs dobrej guildi. Poza tym lepiej popytac ludzi o serwer niz patrzec tylko na cyferki :P

PM Email
razormw
Wiadomość [#7]: 18.08.2007 o 11:55

luter napisał:
Znam strony z populacja serwerow i dlatego wybralem ten , bo jest dosc nowy i jest szansa dla nowych graczy na dostanie sie do jakiejs dobrej guildi. Poza tym lepiej popytac ludzi o serwer niz patrzec tylko na cyferki :P

Na tym serwie nie ma polskiej gildi dobrej raidowej , jedyne co ci pozostaje to miedzynarodowa.
Jest jedna taka co ma duzo polako, nie pamietam nazwy.

PM Email
luter
Wiadomość [#8]: 18.08.2007 o 11:59

Niewiesz do jakiej instancji juz doszli ?

PM Email
ChiKuSho
Wiadomość [#9]: 18.08.2007 o 12:41

Jingchu Zhang

RFC

My Anime List
Last.fm user
<('-'<) \( '-' )/ (>'-')>
PM Email Strona domowa
Fool
Wiadomość [#10]: 18.08.2007 o 13:02

odradzam ci Auchindoun. bardzo maly serwer, slabo sie rozwija. jesli juz chcesz wybrac jeden z 3 nowych serwerow PVP to wybierz Shattered Halls.

PM Email
N00B-007
Wiadomość [#11]: 18.08.2007 o 15:03

Konto skasowane

Aktywowalem dawno zamrozone konto i zrolowalem na pvprp Sporeggar. W przeciwienstwie do Auchindoun (wymieklem na 24lvl) jest tam wzgeldna kultura i o party nie trodno. Ehh przypominaja mi sie czasy gry na The Venture co. i Chromaggusie...to byly czasy. Teraz nie chce tam zaczynac...za duzy progres i 70lvl. Jak cos to contakt me: http://armory.wow-euro(...)n=Anelia

gnomen
Wiadomość [#12]: 18.08.2007 o 15:11

Konto skasowane

A moim zdaniem nowi gracze powinni wybierac stare servery.
Dlaczego? Jest kilka powodow:
1. gracze sa wyumieni. A przeciez o to chodzi, by spotykac sie z profesjonalistami, a nie eksperymentowac.
2. Ewentualnych upierdli... to znaczy graczy z przeciwnej frakcji lubujacych sie sie w przeszkadzaniu mozna przy pomocy wyzszych lvl "pogromic" ( modne slowo wsrod moherow, hrhrhrh )
3. Oczywiscie jest rotacja wsrod gildii, wiec Ci az razacy w oczy epikami, beda przyjmnowac w swe szeregi graczy z mniej imponujacymi przedmiotami. A jaki jest tego skutek? progress na raidach, a nie tkwienie w marazmie, badz tez wojen na chatcie po zabiciu posledniego bossa.
4. Pomoc przy trudnych questach.
5. Wieksza ilosc osob. Przeciez jest to interakcja. Wiec im mniej FPS w Orgi tym lepiej smiley.gif
6. Ten podpunkt moze byc dosc ryzykowny, ale co mi tam. Starsze servery sa chyba stabilniejsze. Skoro juz tyle przetrwaly to chyba musza byc stabilne.

A tak z zycia wziety przyklad. Ostatnio na kanale Polska na moim serverze ( jeden z pierwszych serverow, nie wymienie nazwy, aby nie bylo kryptoreklamy smiley.gif ) pojawil sie nowy osobnik. Okazalo sie, ze zalozyl wlasnie na tym serverze alta. I po wejsciu do Orgi, to az wydal nieartykuowany dzwiek na kanale. Juz dawno nie widzial tylu osob w jednym miejscu. Pogral, pogral i akurat mial szczescie bo otworzylo sie okno free transfer. I juz ma maina na moim serverze.
Osobiscie nigdy nie gralem na innym serverze, wiec nie mam porownania z innymi, ale wydaje mi sie rozsodniejsze, by dla postaci poczatkujacej starszy server byl lepszym wyborem.

Pozdrawiam.

Ludzie ktorzy nie potrzebuja innych ludzi, potrzebuja innych ludzi, by pokazac innym ludziom, ze sa ludzmi, ktorzy nie potrzebuja innych ludzi.
Loshka
Wiadomość [#13]: 18.08.2007 o 15:26

Konto skasowane

Ja gram na Auchindounie od premiery TBC. W hordzie najlepsza gildia to SPQR aktualnie czyszcza SSC 3/6 bosses down, Maggy down, Gruul's lair cleared, Kara cleared, TK tylko void reaver. W ally istnieja tylko 2 dobrze raidujace gildie z tego co wiem ale dokladnie nie znam progressu. Prawdopodobnie jest troszke dalej niz hordy z tego co slyszalem. Niestety kolejki do Bg w naszzej grupie sa dosc dlugie w godzinach szczytu mozna czekac do 20 minut, a w godzinach porannych w robocze dni to nawet nie pytaj.
Co do cen to sam nie wiem. Raz wejde na ah to primal water jest po 15 g drugi raz po 25 g wiec naprawde bardzo roznie. Plusem tego servera jest to ze tak po godiznie 22 praktycznie wiekszosc farm jest pusta wiec mozna sie oblowic bez stresu. No i to chyba tyle jakbys sie zdecydowal to moj nick Loshka Blood elfka warlock.

A co do Polskich gildii jest jedna ktora dopiero zaczyna kara, zwie sie gumi bear smiley.gif

[Edycja - Loshka w 18-08-2007 o 15:27]

raas
Wiadomość [#14]: 18.08.2007 o 15:51

SPQR - Senatus PopulusQue Romanus ? ;P

http://i48.tinypic.com/a4a5tz.png
http://eu.battle.net/w(...)x/simple
PM Email
luter
Wiadomość [#15]: 18.08.2007 o 16:20

To teraz juz sam niewiem, zrobilem sobie przerwe od wowa na poczatku wakacji, wtedy moja guildia czyscila Maggiego. Chcialem isc na nowy serwer bo 2 miesiace to juz spora strata, ale biorac pod uwage na jakim etapie sa nowe serwery to tam bede bardziej w tyle. Może w takim razie polecicie mi jakiś inny serwer na ktorym jest duzo polakow i dalo by sie znalesc jakas fajna guildie.

PM Email
Ogar
Wiadomość [#16]: 18.08.2007 o 16:40

luter napisał:
To teraz juz sam niewiem, zrobilem sobie przerwe od wowa na poczatku wakacji, wtedy moja guildia czyscila Maggiego. Chcialem isc na nowy serwer bo 2 miesiace to juz spora strata, ale biorac pod uwage na jakim etapie sa nowe serwery to tam bede bardziej w tyle. Może w takim razie polecicie mi jakiś inny serwer na ktorym jest duzo polakow i dalo by sie znalesc jakas fajna guildie.

z ciekawosci zapytam: co ci stoi na przeszkodzie, zeby grac ze stara gildia, na starym realmie?

PM Email
Dudu
Wiadomość [#17]: 18.08.2007 o 17:05

Nothing beats pie.

Levelowanie na Sporeggarze może okazać się dosyć trudne.
Czemu?
Ze względu na "zbyt" nasilone RP, np. w Northshire każą ci odgrywać, że pogryzł Cię wilk.
Jeszcze raz, Defias Brotherhood for life!

OUR /Y WILL BLOCK OUT THE SUN!

THEN WE WILL /S IN THE SHADE

29.09.2007 - Gutrot's Sen'Jin Beach Party
PM Email
Gilgalad
Wiadomość [#18]: 18.08.2007 o 17:19

gnomen napisał:
A moim zdaniem nowi gracze powinni wybierac stare servery.
Dlaczego? Jest kilka powodow:
1. gracze sa wyumieni. A przeciez o to chodzi, by spotykac sie z profesjonalistami, a nie eksperymentowac.
2. Ewentualnych upierdli... to znaczy graczy z przeciwnej frakcji lubujacych sie sie w przeszkadzaniu mozna przy pomocy wyzszych lvl "pogromic" ( modne slowo wsrod moherow, hrhrhrh )
3. Oczywiscie jest rotacja wsrod gildii, wiec Ci az razacy w oczy epikami, beda przyjmnowac w swe szeregi graczy z mniej imponujacymi przedmiotami. A jaki jest tego skutek? progress na raidach, a nie tkwienie w marazmie, badz tez wojen na chatcie po zabiciu posledniego bossa.
4. Pomoc przy trudnych questach.
5. Wieksza ilosc osob. Przeciez jest to interakcja. Wiec im mniej FPS w Orgi tym lepiej smiley.gif
6. Ten podpunkt moze byc dosc ryzykowny, ale co mi tam. Starsze servery sa chyba stabilniejsze. Skoro juz tyle przetrwaly to chyba musza byc stabilne.

Ostatnio odpaliłem triala BC i stworzyłem nową postać na Ravencrest (hyhy, pamiętam jak w dniu premiery było straszne zamieszanie, bo nie wiadomo było czy Polacy mają grać tam, czy na BL). IMO rozpoczynanie nowej postaci na takim serwerze bez wsparcia main charactera jest do dupy. Ci z wyższymi levelami i tak siedzą w Outlandzie, a podobnych tobie low levelowców jest tak mało, że trudno znaleźć kogoś do wykonania trudniejszego questa. Chyba jedyną zaletą jest to, że AH jest syte w towary i nie ma problemu z zakupieniem czegokolwiek. W każdym razie gdybym jednak zdecydował się wrócić na dłużej do WoW, zakładałbym postać na najnowszym serwie jaki jest.

PM Email Strona domowa
Ogar
Wiadomość [#19]: 18.08.2007 o 17:20

Dudu napisał:
np. w Northshire każą ci odgrywać, że pogryzł Cię wilk.

HELP TEHY GANKING MEH!

ich zadowoli?

PM Email
Loshka
Wiadomość [#20]: 18.08.2007 o 17:44

Konto skasowane

raas napisał:
SPQR - Senatus PopulusQue Romanus ? ;P

Dokladnie tak smiley.gif Tak samo mielismy bo dawno nie widzialem Vini Vici V/Wipe smiley.gif

A co do progressu to niestety mamy tylko 2 gildiie z takim dobrym progressem i na nieszczescie dla mnie obydiwe pelne lockow ;/ Jak cos to wyzej wymienione SPQR i Sapped Girlz Can Twinket z troche slabszym ale tez ponad srednia servera progressem.
A wracajac do sedna to jakies 50 % gildii w ogole nie raiduje albo nie moze clrearowac karazhanu ...

REKLAMA
Strona 1 z 6.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :