Dziś jest: Poniedziałek, 20 maja 2019, godzina 07:13
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: Diablo 3. Czyżby?

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Czepiec
Wiadomość [#1]: 07.02.2005 o 16:20

Konto skasowane

http://tiny.pl/z8h

[Edycja - Czepiec w 07-02-2005 o 16:37]

kashpir
Wiadomość [#2]: 07.02.2005 o 16:26

Konto skasowane

nawet jesli to prawda, to dopiero zbieraja team - czyli w optymistycznej wersji d3 wyjdzie za 3-4 lata diablotin.gif

Sivy11
Wiadomość [#3]: 07.02.2005 o 16:39

Konto skasowane

ta informacje nie potwierdzone i tez takie dlugo napewno zostana ale i tak milo cos takiego przeczytac ale niestety nasuwa sie juz jedno DUZE ALE...
Diablo III w 3D jakos tego nie widze mam wrazenie ze to bedzie chybiony pomysl i popsuje klimat gry... ale to moje skromne zdanie hahaha.gif
a co do terminu wyjscia Diablo III to dokaldnie minie jeszcze jakies 3-4 lata i mam jakos wrazenie ze do tego czasu to byli pracownicy blizzarda zaskocza Nas czyms lepszym od Diablo II i konkurencyjnym dla przyszlego Diablo III - ale jak wiadomo konkurencja rodzi lepsze pomysly i zmusza do rywalizowania o miano najlpeszego wiec moze byc ciekawie jak zacznie sie ostra walka miedzy aktualnym dominatorem jednej z najlepszy gier hack & slash (mowa od Diablo I i II) a dopiero co wschodzaca gwiazda takich gier... bo przynajmniej firma bylych pracownikow blizzarda (nie pamietam nazwy) lansuje sie na tworcow gier hack & slash (a wiadomo ze takich gier ...DOBRYCH... za wiele nie ma) - mysle ze to w przyszlosci moze zaowocowac dobrymi grami i oby tak bylo smiley.gif
pozdro dla tworcow przyszlych hitow H&S diablotin.gif

[Edycja - Sivy11 w 07-02-2005 o 16:50]

Xardas
Wiadomość [#4]: 07.02.2005 o 16:39

Konto skasowane

Heh, no może i prawda (małe szanse) ale nieprędko zobaczymy to diablo 3 tongue.gif Poza tym zamiast tego mogliby sie starcraftem 2 zając >:-(

Nivelen
Wiadomość [#5]: 07.02.2005 o 16:41

Konto skasowane

heh, blizz jak dopiero zaczyna zbierac ekipe to rzeczywiscie gra moze wyjsc dopiero za 4 lata...

P.S. A skoro juz jestesmy przy tych tematach... kiedy reset laddera? potluczony.gif joke of kors biggrin.gif nie chce bana biggrin.gif

Kaktus
Wiadomość [#6]: 07.02.2005 o 16:46

Konto skasowane

Niech zrobia D3 (nawet za 3-4 lata biggrin.gif) ale niech nie bedzie w 3d! Wg. mnie zepsuje to klimat gry.

Sivy11
Wiadomość [#7]: 07.02.2005 o 17:00

Konto skasowane

ta Xsardas zgodze sie z Toba ale z tego co blizzard mowi to nie bardzo ma wogle ochote zaczac pracowac nad Starcraftem 2 a co za tym idzie zniszczyl by swoja tradyjce kontynuacji hitow diablotin.gif albo podkresliliby tym WIELKOSC najlepszej strategii czasu rzeczywistego (RTS) jaka kiedykolwiek byla Nam dana diablotin.gif bo jak dla mnie to nie ma zadnej dyskusji czy jest lepszy RTS niz stary, dobry, niesmiertelny - Starcraft lol.gif bo NIE MA - sa dobre i gorsze ale nie ma lepszej diablotin.gif Starcraft swojim wejsciem zrobil rewolucje na rynku gier (RTS) i wszytskie gry tego typu wtedy pochowaly sie gleboko pod ziemie do Piekielnych Braci - a kazda gra ktora wyszla po Starcrafcie miala tyle rzeczy przejetych z niego ze zyskal miano NAJLEPSZEGO RTS-a WSZECHCZASOW i tak juz pozostanie lol.gif

Yano
Wiadomość [#8]: 07.02.2005 o 20:49

Konto skasowane

co wy mowicie ze 3D popsuje klimat przeciez diablo 2 nawet w 2D nie ma wogole klimatu tongue.gif
tylko jedynka miala klimattongue.gif

mysle ze niewarto czekac i sie napalac, pewnei zrobia cos w stylu WOW bo co innego mozna wymyslic? albo poprostu przeniosa wszystko w 3D

malo podniecajaca perspektywa Cylon_anim.gif

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
m@nticor3
Wiadomość [#9]: 07.02.2005 o 21:45

Konto skasowane

niestety, w wielu przypadkach dobre serie schodzą na psy
tak było w przypadku:
Badlurs Gate 1,2 ----> Nevewinter Nights
Heroes 1,2,3 -----> Heroes 4
Fallout 1,2 ----> Fallout tactics

wszystkie powyższe przeniesione w 3d/pseudo 3d i wszystkie znacznie gorsze od poprzedników
dla D3 nie widzę innej perspektywy jak mmorpg w full wypas 3d
imo zamiast bawienia się w kolejną część Blizz młgłby zresetować laddera na przykład hahaha.gif

RaQ-HPL
Wiadomość [#10]: 07.02.2005 o 21:55

Konto skasowane

neverwinter to genialna gra akurat :] fallout tactisc: jest inna niz 1 i 2, ale daje lepsze mozliwosci, lepsza grafe i ogolnie jest fajna, no ale fakt, 1 i 2 to kultowe gry smiley.gif heroes 4 mimo calkiem innego wygladu niz 3 tez mi sie po pewnym czasie spodobali.

a co do diablo3 to musi to byc w 3d, za bardzo technika idzie do przodu, zeby teraz zrobili z 2d. a czy klimat bedzie czy nie to zobaczymy, tu absolutna racje ma yano, faktem jest ze d2 wogole nie ma klimatu (no moze na hc troche ma biggrin.gif ) ale mroczne d3 w 3d w stylu d1 byloby dobre smiley.gif

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Dune
Wiadomość [#11]: 07.02.2005 o 21:58

Konto skasowane

juz to widze hahaha.gif hahaha.gif

Sivy11
Wiadomość [#12]: 07.02.2005 o 22:11

Konto skasowane

ok Yano masz racje zle to wyrazilem - tylko Diablo I mialo klimat i tak pewnie pozostanie ( ehh stara dobra jedynesia crying.gif )- ale jak zrobia cos w stylu WOW to bedzie porazka sad.gif
Raq - zapomnij Diablo III w 3D i klimatem Diablo I - czy Ty za duzo nie wymagasz confused.gif bo zapewniam Cie ze na tym swiecie to sie nie zdazy hahaha.gif

[Edycja - Sivy11 w 07-02-2005 o 22:13]

Khnazard
Wiadomość [#13]: 07.02.2005 o 22:18

Konto skasowane

To było od dawna wiadome ze bedzie bo jest stronka www.diablo3.com i tam niejaki Umaro zbiera pomysly od fanow jakby miala wygladac trojeczka a na dole jest logo Blizzarda

wikiii
Wiadomość [#14]: 07.02.2005 o 22:47

Konto skasowane

nie wiem czy to dobry pomysl D3 w 3D. wystarczy ze jest juz WoW. Diablo zawsze byl rpg-iem i niech tak zostanie

RaQ-HPL
Wiadomość [#15]: 07.02.2005 o 22:52

Konto skasowane

sivy, ja nie wymagam smiley.gif napisalem "byloby" ale pewnie nie bedzie biggrin.gif zreszta wydaje mi sie ze wogole blizz sie nie wezmie za d3, po wow, ktory przyniesie im mega zyski, zrobi sc2, diablo juz im nie przynosi zyskow, wiec blizzowi juz nie bardzo zalezy na maniakach diablo :/ chyba ze ta firma fraziera wykupi prawa do diablo od blizza i sama zrobi nowe diablo. pozyjemy, zobaczymy.

edit: diablo nigdy nie bylo rpg-iem.

[Edycja - RaQ-HPL w 07-02-2005 o 22:55]

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
Gilgalad
Wiadomość [#16]: 07.02.2005 o 23:41

Konto skasowane

Do paru powyższych panów: A to, że Diablo II miał z(wulg.) klimat Wam nie przeszkadzało? Cylon_anim.gif
Już widzę fabułę - Diablo znowu powraca, by tym razem przejąć władzę nad światem definitywnie i bez odwołania. Blizzard obrał chorą politykę - stworzył trzy światy, te zdobyły rzesze miłośników o teraz wałkuje je do porzygu. Najgorsze jest to, że mu to sie opłaca.

xMohaax
Wiadomość [#17]: 08.02.2005 o 09:16

Konto skasowane

ja sie tam nie martwie czy d3 straci klimat i kiedy wyjdzie.... dlaczego confused.gif Bo i tak na moim kompie by nie poszlo hahaha.gif potluczony.gif

fabianek
Wiadomość [#18]: 08.02.2005 o 10:21

Konto skasowane

hehehehe mysle ze pan Slash powienien sie wypowiedziec w tej kwestii, bo starsi gracze pamietaja jak uzywal nicku "Diablo 3" hahaha.gif hahaha.gif

ciekawe czy odstane banana biggrin.gif

TheStructor
Wiadomość [#19]: 08.02.2005 o 11:46

Konto skasowane

co do tych postow wyzej:

Fallout: Tactics to nie Fallout 3 !!

a Diablo III na pewno w najblizszym czasie nie wyjdzie, bo po co Blizzard mialby sobie robic konkurencje dla WoW ?

Wspaniale.
m@nticor3
Wiadomość [#20]: 08.02.2005 o 12:19

Konto skasowane

RaQ-HPL napisał:
neverwinter to genialna gra akurat :]

polemizowałbym, ale co kraj to obyczaj - faktem jest że w stosunku do baldurów wieeele straciła ( przede wszystkim na klimacie ). Byłem zagorzałym fanem baldurów/icewindów a never jest dla mnnie wręcz odpychający

RaQ-HPL napisał:
fallout tactisc: jest inna niz 1 i 2, ale daje lepsze mozliwosci, lepsza grafe i ogolnie jest fajna, no ale fakt, 1 i 2 to kultowe gry smiley.gif

nie mówię że tactics jest zły, ale to już zupelnie inna para kaloszy. Nie wiem o jakie wspaniale możliwości chodzi, bo ft to rts/turówka wymieszana z elementami rpg ( liniowa na maxa z mało ciekawą fabułą ) - możliwości dialogowe, interakcja z npc, historia bohatera i ogólnie swoboda poruszania się i wpływania na świat okrojone do granic możliwości - a przez to i klimat już nie ten sam ;/

RaQ-HPL napisał:
heroes 4 mimo calkiem innego wygladu niz 3 tez mi sie po pewnym czasie spodobali.

heroes 4 = ROTFL
profanacja i bluźnierstwo, ścierwo i kiła. Jakby nie patrzeć ta gra jest denna z każdej strony i nadal nie mogę uwierzyć w to, że tą serię można było tak spieprzyć. Herosa 4 można przyrównać jedynie do ekranizacji Wiedźmina jeśli chodzi o poziom wykonania

TheStructor:
Fallout: Tactics to nie Fallout 3 !!

Owszem, ale jest to pewnego rodzaju kontynuacja, bo na "F3:Van Buren Project" raczej nie ma co czekać biggthumpup.gif Prędzej już Diablo 3 wyjdzie lol.gif

REKLAMA
Strona 1 z 5.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :