Dziś jest: Wtorek, 23 kwietnia 2019, godzina 12:10
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: update sprzetu

kszok
Wiadomość [#1]: 10.10.2011 o 22:04

Konto skasowane

Bry

Moj komputer: Athlon X2 3600+, 1 gb ram ddr2, grafika gf 7600gs 256 mb, WinXP sp3, podczas gry na srednich ustawieniach mam dosyc mocne scinki m.in podczas rozpoczecia, wjazdu do bazy wroga lub poczatku starcia duzej liczby jednostek, prosze was o pomoc ktore czesci powinienem najpierw wymienic by uzyskac jak najwiekszy boost sprzetu

Dzieki z gory

ShadowDancer
Wiadomość [#2]: 10.10.2011 o 22:15

Konto skasowane

Ramu więcej dokup...

ONLY ROCK'N'ROLL
No co się gapisz? Fajnej sygnatury nie widziałeś?

Piszę poprawnie po polsku i Zanim napiszesz
Project Hybrid : The First Recon (RPG/survival, download ).

Nie ma to jak dźwięk wystrzału działa oblężniczego, pod warunkiem, że strzelają nasi smiley.gif
ZeeTox
Wiadomość [#3]: 11.10.2011 o 17:27

Konto skasowane

Moim zdaniem w ten komputer nie ma sensu już inwestować. Za 2 tysiące możesz złożyć zestaw o kilku(kilkunasto?)-krotnie większej wydajności

Krecik
Wiadomość [#4]: 11.10.2011 o 17:38

Konto skasowane

jeśli załatwi kość używana jakoś dużo bardzo taniej to jeszcze moze chwile! pociagnac, nic wiecej w to nie laduj

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
Arct
Wiadomość [#5]: 11.10.2011 o 21:56

Konto skasowane

IMO wystarczy jak kupisz ramu 1-1,5 gb. 100 zeta zainwestujesz i komp pochodzi jeszcze z rok, a potem jak wyjdzie win8 rc to kupujesz nowego kompa xD

Don't become a nolife.
Private Training House - najszybciej rozwijająca się społeczność StarCraft'a 2 w Polsce
Zapraszamy również na PTH SC2 Wiki- pierwszą polską wiki o StarCrafcie 2 smiley.gif
Kris7
Wiadomość [#6]: 12.10.2011 o 00:03

Konto skasowane

kszok napisał
Bry

Moj komputer: Athlon X2 3600+, 1 gb ram ddr2, grafika gf 7600gs 256 mb, WinXP sp3, podczas gry na srednich ustawieniach mam dosyc mocne scinki m.in podczas rozpoczecia, wjazdu do bazy wroga lub poczatku starcia duzej liczby jednostek, prosze was o pomoc ktore czesci powinienem najpierw wymienic by uzyskac jak najwiekszy boost sprzetu

Dzieki z gory

mam podobnego kompa, ale z trzema gb ramu. Średnie ustawienia idą mi bez ścin, chociaż i tak gram na lekko podrasowanym low biggrin.gif już chyba z przyzwyczajenia, próbowałem lepszych ustawień ale mnie rozpraszały, a teraz to mi się jakaś bardziej przejrzysta ta gra wydaje.

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :