Dziś jest: Środa, 16 października 2019, godzina 19:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: tristram na singlu ???

entropus
Wiadomość [#1]: 21.06.2006 o 14:49

Konto skasowane

witam. zakladam,ze wiadomosc o znalezieniu przeze mnie kluczy na single player (nie,zadnych hackow,cheatow,niczego takiego) moze byc potraktowana dosc sceptycznie.
mimo to...
znalazlem do tej pory 2 terroru na hrabinie,1 zniszczenia na nithaltaku.no i biegam na demonologa.szanse przy 2 poprzednich byly ok 1/50,czy jakie? a na demonologu prawdopodobienstwo wynosi...?
poza tym,prosze o odpowiedzi takze od tych,ktorym udalo sie znalezc klucze na singlu.czy tylko moje diablo jest pokrecone?

pakOs
Wiadomość [#2]: 21.06.2006 o 14:52

Konto skasowane

klucze wypadaja na singlu ale bez odpowiedniego moda nie otworzysz tristram, ktos juz tutja podawal linka do niego tylko nie pamietam gdzie

pakos.biz
entropus
Wiadomość [#3]: 21.06.2006 o 15:02

Konto skasowane

dziekuje bardzo pakOs smiley.gif
w razie gdyby ktos pamietal,jak znalezc ten mod,prosze o pomocsmiley.gif

Sivy11
Wiadomość [#4]: 21.06.2006 o 16:15

Konto skasowane

http://djaftal.chez-alice.fr/download.html - prosze bardzo, link dzieki Gejkillerowi biggthumpup.gif

Devlin
Wiadomość [#5]: 29.07.2006 o 15:54

Konto skasowane

Propos kluczy na singlu możecie mi powiedzieć na jakim patchu wypadają i na jakim poziomie trudności, i co one dają... N00b ze mnie (78 lvl) i nie wiem dokładnie. Mam patcha 1.11.

ziomalek16
Wiadomość [#6]: 29.07.2006 o 17:00

Konto skasowane

to polataj sobie na hrabine+nihlathaka+demonologa na helu i poszukaj... z kazdego osobnika wypada inny klucz i masz 1/31 szansy na to ze akurat ci klucz wypadnie.

Devlin
Wiadomość [#7]: 29.07.2006 o 17:22

Konto skasowane

A trzeba mieć trzy różne klucze czy takie same, np trzy takie same za chrabine...

ziomalek16
Wiadomość [#8]: 29.07.2006 o 18:08

Konto skasowane

musisz miec 3x3 klucze aby do tristram wejsc smiley.gif 3 terror 3 hate i 3 destruction. mutujesz terror+hate+destruction otwiera sie portal, walisz bosa, zbierasz organ. znow mutujesz, walisz innego bosa, lapiesz inny organ. to samo z 3 kompletem. potem mutujesz te 3 rozne organy i otwiera sie tristram.

Devlin
Wiadomość [#9]: 29.07.2006 o 19:39

Konto skasowane

Ale jaja... To bardziej skompikowae niż myślałem biggrin.gif

Gordoni
Wiadomość [#10]: 29.07.2006 o 20:40

Konto skasowane

Taka mała podpowiedź...Może dla niektórych śmieszne ale niektórzy mogą niewiedzieć. Organy i Tristam robi sie w 5akcie ( piekło ) potluczony.gif

LordChaos
Wiadomość [#11]: 07.03.2007 o 01:50

Konto skasowane

Nie chcialem zakladac nowego tematu bo po co skoro takowy jest, a pytanie moje dotyczy wlasnie tej tematyki. Napotkalem na problem z tym modem gdyz przez caly czas gralem na polskiej wersji z uzyciem tego moda i wszystko bylo elegancko, ale ostatnio wrocil kumpel z anglii i przywiózł angielska wersje diablo. No to ja ucieszony pozyczylem od niego plyty bo angielska wersja bardziej mi sie podoba i chcialem sobie w nia od razu pograc...Ale kupa z mlekiem z tego wyszla bo cos sie pochrzanilo i diablo nie dziala gdy jest ten mod na angielskiej wersji :/...Na polskiej wszystko elegancko, a na angielskiej nawet sie gra nie odpala tylko wyskakuje error. Moze ktos z was spotkal sie z takim problemem i jesli tak to czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje i jak temu zaradzic, czy jest to przez ta angielska wersje czy moze to problem z moim kompem..sam juz nie wiem...bo jak wywale moda to diablo juz dziala a jak wrzucam moda to znowu nie chce sie odpalic...Dzieki za wszelka pomoc i pozdrawiam beerchug.gif

Nie ma oleju bez pancernego kleju...
gejkiller
Wiadomość [#12]: 07.03.2007 o 09:45

Konto skasowane

przeinstaluj diablo, wywal moda, potem zainstaluj grę oraz 1.10/11 i postępuj zgodnie z instrukcją, powinno działać.

LordChaos
Wiadomość [#13]: 09.03.2007 o 17:39

Konto skasowane

No niestety...sytuacja jest beznadziejna i prosilbym o dalsza pomoc..przeinstalowalem diablo...wrzucam moda i i pojawia sie ten sam problem...gra sie po prostu nie odpala. Kombinowalem na rozne sposoby i doszedlem do takich wnioskow ze: Po wrzuceniu Patch_d2.mpq i reszty plikow potrzebnych do tego by dzialalo diablo z "Tristram Quest" (pliki PlugY, PlugY.dll i d2gfx.dll) gra sie nie odpala bo wyskakuje jakis error:/...ale jak zostawie "stary" d2gfx.dll to gra sie włącza ale niestety nie dziala mod z dodatkowym questem pomimo ze jest podmieniony Patch_d2.mpq...dziwna sprawasad.gif. Może mam zla wersje moda ktora dziala tylko w polskiej wersji ? Przypominam ze mam angielskie diablo. P.S. sciagnalem ten caly jakis PlugY The survuval Kit ale za cholere nie wiem o co tu chodzi...wprowadza on zbyt duzo zmian a mi chodzi jedynie o, World Event, Quest z Tristram i RW z battle netu. Dzieki za wszelka pomoc.

[Edycja - LordChaos w 09-03-2007 o 17:44]

gejkiller
Wiadomość [#14]: 09.03.2007 o 18:13

Konto skasowane

otworz plik config plugy i tam zmień ścieżki i różne tam, jeżeli posiadasz inne zmiany DLL niż te z plugy to będziesz musiał troche powyłączać opcji, np. posiadając 1.10 + pandemonium quest należy wyłączyć większość opcji związanych ze stashami i wyświetlaniem dodatkowych rzeczy.

LordChaos
Wiadomość [#15]: 09.03.2007 o 18:54

Konto skasowane

hehe...Wspolnymi silami jakos sie udalosmiley.gif...okazalo sie ze w tym starym plugY ktorego uzywalem do polskiej wersji diablo wystarczylo zmienic jeden wiersz w notatniku odnosnie wersji jezykowej z POL na ENG, nastepnie zmodyfikowac D2gfx.dll za pomoca narzedzi w Survival Kit i gotowe..10 sek robotysmiley.gif...Dzieki wielkie za pomoc i pozdrawiam beerchug.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :