Dziś jest: Wtorek, 26 marca 2019, godzina 06:03
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: strony/fora o D2 CL

gosc2007
Wiadomość [#1]: 18.01.2007 o 11:08

Konto skasowane

hej

Czy ktoś z obecnych tu forumowiczów zna pomocne strony z diablo 2 Classic CBN LD ??Bo gdzie by nie spojrzeć tylko LoD sad.gif.

Jeśli mogę to podam też małe conieco smiley.gif :

Nowy dział D2 CL ,zapraszam :
http://forum.diabloii.pl/

Tu CL i nie tylko :
http://diablo2.sgrealm.pl/phpBB/

będzie super jesli ktoś poda kilka przydatnych linków smiley.gif

pozdr.

[Edycja - gosc2007 w 18-01-2007 o 11:10]

496kontratakuje
Wiadomość [#2]: 18.01.2007 o 20:49

Konto skasowane

www.forums.diabloii.net ->classic

gosc2007
Wiadomość [#3]: 21.01.2007 o 12:40

Konto skasowane

hej

No kolego to "błysnąłeś" teraz biggthumpup.gif ,jakbyś się dokładnie przyjrzał linkowi,który ja dodałem do postu,to może byś zauważył,że są identyczne z Twoim sucker.gif , a jeśli chodzi o tamto forum to dział D2 classic powstał może tydzień temu?A ogolnie cale farum jest poświęcone d2 LoD.tak więc wciąż czekam na jakieś propozycje smiley.gif

pozdr.

496kontratakuje
Wiadomość [#4]: 21.01.2007 o 18:14

Konto skasowane

eh?

IkariShinji
Wiadomość [#5]: 21.01.2007 o 18:30

Konto skasowane

pomijając 3 ostatnie literki to może i są takie same.

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
Sivy11
Wiadomość [#6]: 22.01.2007 o 12:29

Konto skasowane

496kontratakuje
www.forums.diabloii.net ->classic (link dokladniejszy: http://forums.diabloii(...)hp?f=115)

IMO najlepsze forum o D2 Classic i jak dotad jedyne warte uwagi chyba ze cos sie na tych nowych ruszy ale watpie bo na tym serwisie forum o classicu okazalo sie niewypalem sad.gif
pewnie jest to spowodowane tym ze malo luda interesuje sie classiciem na dluzsza mete sad.gif wiadomo ze sluzy glownie do taxenia mulkow dla runow sad.gif
ale na diabloii.net forum Classica zyje caly czas a co ciekawe swojim zyciem bo glownie sa tam jedni i Ci sami ludzie co tworzy rodzinna atmosfere hahaha.gif
pozdro

[Edycja - Sivy11 w 22-01-2007 o 12:30]

[Edycja - Sivy11 w 22-01-2007 o 12:31]

496kontratakuje
Wiadomość [#7]: 23.01.2007 o 18:30

Konto skasowane

lepsze to forum niz reszta
tez tam masz konto chyba

gosc2007
Wiadomość [#8]: 24.01.2007 o 22:11

Konto skasowane

..Sivy-już bardzo dawno nie widziałem,aby na CL ktoś bawił się z taxą dla runków,a nie tak jak na poczatkach LoD,gdzie dosłownie ciągnięte były sznury tej "zwierzyny".Co za tym idzie wciąż i wciąż zainteresowanie Cl nie maleje,a to,że te fora nie mają zbyt wielu miłośników spowodowane jest zwykłą niewiedzą i lenistwem młodego pokolenia graczy,bo łatwiej takiemu pomęczyć innych w grze niżli użyć googli sad.gif ,sam staram się uświadamiać tych osesków o istnieniu forów,ale różne sa tego efekty sad.gifsmiley.gif.
Link do tamtego forum rzeczywiście jest jednym z lepszych jakie i mi dużo wcześniej udało się znależć i tu podzielam Twoja opinie,że jest to najlepsze forum do tej pory,ale trochę szkoda,że nie ma polskiego sad.gif o tak dobrej renomie.Jedno co pozostaje to być aktywnymsmiley.gif.Link,który ja zamieściłem powyżej odnosi się również do bardzo dobrego forumsmiley.gif,gdzie się nowonarodził dział d2 CL.

pozdr.

Sivy11
Wiadomość [#9]: 31.01.2007 o 12:14

Konto skasowane

dawno nie widziales... ja widze na okraglo ale fakt mniej niz na poczatku laddera bo teraz dupuja wszystko jak leci bo czytalem ze sie pojawila metoda wiec po co sie meczyc z taxa dla wiekszosci to poprostu bez sensu...
jedyny pocieszajacy fakt to to ze tak jak mowisz CL ma ciagle zwolennikow i jest z kim pograc... a w wiekszosci sa to... a dobra bo bedzie niepotrzebny dym biggthumpup.gif

Sivy11
Wiadomość [#10]: 05.02.2007 o 13:21

Konto skasowane

Tak jak przypuszczalem Gosciu2007 forum o CL: http://forum.diablo2.p(...)1e038f69 - okazalo sie niewypalem jak nie jedno forum, ktore mialo nim nie byc...
4 topicki na kazdy odpisalem zalozylem nawet nowy o tym ze mozna by pograc TCP/IP w CL bo na battlu jest syf i malaria a Blizz ma to od dawna w dupie... od 4 dni nikogo na tym forum nie bylo poza paroma ciekawskimi co zagladneli tak od sobie zeby zobaczyc o czym probujemy pierniczyc biggthumpup.gif
dobra inicjatywa czego gratuluje ale zbyt pozna zeby cos z niej bylo... sad.gif
pozdro

dsev
Wiadomość [#11]: 12.02.2007 o 09:57

Konto skasowane

Witam. Z góry przepraszam za odbiegnięcie od tematu. Często zaglądam tu, na forum ,sprawdzić czy coś ciekawego nie dzieje się na tablicy cl/hc.
Również ubolewam nad tym co się dzieje na cbn, nie gram już od ~10 miesięcy chyba, ale wiadomo....ciągnie oj i to bardzo ;] Nie raz myślałem o grze tcp/ip, bo na zmiane sytuacji na cbn nie mamy faktycznie co liczyć ;/ Także, Sivy11 tudzież inni zainteresowani - pisze się na tcp/ip!...Nie ukrywam, że gram hc, ale moge też pośmigać sc - oczywiście cl...

Jeszcze raz sorry za offtopa - jakbym napisał na tcp/ip tablicy to pewnie obeszło by się bez echa, a tak.... może sie uda!

P.S: Sivy11, gdzieś tu wcześniej wyczytałem, że grasz na prywatnym serwerze...czyżby cl? Czy jest jakiś prywatny serwer gdzie jest z kim pograć cl? (Tak jakby tcp/ip nie wypaliło...). (Kolejny OT...)

No nic, pozdrawiam i nie ukrywam, że czekam(y?) z niecierpliwością na odzew ze strony zapaleńców cl! diablotin.gif

Kastrator
Wiadomość [#12]: 12.02.2007 o 13:05

Konto skasowane

Servow jest od groma moznaby wybrac jakis i pocisnac cl ka smiley.gif tylko trzeba by sie zorganizowac smiley.gif

dsev
Wiadomość [#13]: 12.02.2007 o 15:00

Konto skasowane

No, no! Jestem za... Tylko teraz żeby jakąś grupe zebrać i jedziemy. uzi2.gif

Sivy11
Wiadomość [#14]: 12.02.2007 o 19:43

Konto skasowane

serwerow jest sporo i to dobrych... ale nigdzie nie graja na CL a jak graja to czysto sporadycznie przez krotki czas..
ja gram na DoT realm ale tam lece w LOD bo w CL gralem samemu a to wole pojechac solowke po singlu...
osobiscie powiem ze wolalbym jechac na CL po tcp/ip niz probowac na jakims serwie bo to chyba nie ma wiekszego sensu... jak cos to sie odezwijscie na gg: 929625...
teraz do konca tygodnia mam ciezko z czasem (chyba ze wieczorem tak kolo 20-21 do 23 gdzies) = ale w sobote niedziele moge grac w sumie obojetnie, o ktorej godzinie... ofc jestes tak samo jak Ty Dsev za HC ale moge tez posmigac SC diablotin.gif ...
mysle ze sie dogadamy smiley.gif , to tylko kwestja dopasopasowania pod wszystkich terminu lol.gif co wiem z doswiadczenia jest najciezsze sad.gif
pozdro...

dsev
Wiadomość [#15]: 12.02.2007 o 20:06

Konto skasowane

Sam ostatnio pogrywałem na singlu - jak dla mnie ten tryb nigdy nie umrze, ale wiadomo tcp/ip to tylko lepsza zabawa.
Osobiście jeszcze musze się upewnić czy jestem technicznie w stanie np. zakładać gry - jeśli nie to będe zmuszony uciąć sobie mała pogawędke z dostawcą smiley.gif
No chyba, że by ktoś inny zakładał. Możemy już założyć, że jest nas 3?.... Z tym czasem to tak się składa, że mam baardzo podobnie w weekendy nie ma ograniczeń, natomiast w tygodniu to póżnym wieczorem byłoby najlepiej - choć w najbliższych tygodniach będe mógł troszke zaszaleć - sesje mam już za sobą smiley.gif
Zresztą....co będe gadał - odezwe się za jakiś czas na gg - po 22 to ustalim.

Do usłyszenia w takim razie!

Edit. Ehm sprawdzilem swoje ip, w grze mam 192.168.xx.x po.gif - także jak na razie gier nie będe mógł zakładać, jeśli zajdzie taka potrzeba to sprobuje uzyskać ip
zewnętrzne w najbliższym czasie. Mam już od dzisiaj wolne, także zaczynam grać na singlu...hc cl - mam nadzieje, że wkrótce się pogra wspólnie - czekam.
Sivy11 odezwałem się już na gg - to mój numerro masz.

pozdrawiam, dsev

[Edycja - dsev w 13-02-2007 o 19:42]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :