Dziś jest: Niedziela, 22 września 2019, godzina 22:39
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: sorc pvp cl orb

psycho-pl
Wiadomość [#1]: 20.06.2005 o 19:22

Konto skasowane

No wiec zaczne tak : na cl 1.10 pvp nie gralem nigdy (tylko 1.09 i ar) wiec na 1.10 nei znam buildow , grac bede na nl bo tam dupe items sa i lepsze pvp i duzo znajomych .. no ale nvm. Potrzebowalbym jakiegos buildu 1.10 cl orb bo nie chce sobie zbabrac postaci - sprzety typu soje , shardy ,gs'y jakies lepsze rare bede mial .. chodzi mi natomaist o rozloenie skilli (w tym klopot co z es) jak dac ene / vita zeby styklo ... i co z fcr

z gory dzieki

kolorek
Wiadomość [#2]: 21.06.2005 o 13:58

Konto skasowane

Nie jestem specjalistą od czarkek ale moge Ci powiedzieć jak a swoja zrobiłem
więc to idzie tak mniej więcej:
kula max
mistrzostwo max
synergia do kuli max
ciepło 15
pirwsza zbroja 1
3 do mistrzostwa błysków i reszta do burzy
statica olałem

staty:
siła i dex jak najmniej - to standard ofc
mana: 80 mało tej many troche jest ale na duelach i tak wszyscy piję na maxa.. jesli chcesz być legit lub grać w turniejach (jesli takie są na CL to dajcie znać :P) to z 120 conajmniej
reszta w życie ofc.
FCR: shard, rączki maga, fcr amu, Amu musi być z fcr bo to daje więcsze pole manewru, mozna np 2 soje załozyć gdyi resów nie potrzeba Zbieranie na najwyższy próg mija sie obsolutnie z celem ponieważ odbija się to zabardzo na sprzęcie, no chyba że specjalnie powiedxmy pod walke z barbem.. jesli ktos lubi rzebieranki, ale wtedy jestesmy na jeden strzał

dlaczego nic nie daje w es? A no dlatego, że po pirewsze sosa nie ma własnego bo, ma mało itemów do skilli (wzykle 3 to skill 2amu +soj) poza tym nie ma skilerów i gereralnie nawet jak się wymaksuje telekinezę es i ciepło to i tak będzie mało adsorbcji i mało many... jednym słowem nie warto

nie pisałem już o sprzęcie bo zajżyj do tematu cl sorc tam storm(chyba) zrobił to zajebiście
aha jesli sie myle co do sorc i da sie zajebista na es zrobić to proszę o zwrócenie mi uwagi pozdro

Foormy
Wiadomość [#3]: 11.09.2005 o 11:28

Konto skasowane

Odświerzam pytanie psycho-pl.
A czy ma ktoś builda z ES a nie burzą? Bo jednak wydaje się, że do PvP to powinien być standard.
I jaki powinien być stosunek vita/ene w takim buildzie?

kolorek
Wiadomość [#4]: 11.09.2005 o 14:02

Konto skasowane

eh tak jak pisałem w orb czarce na cl się nie uzywa es, przynajmniej większość nie uzywa ponieważ jest mało many dostaniesz 1 bencka i z buta uciekać musisz :P:P

oldPRO
Wiadomość [#5]: 27.09.2005 o 19:30

Konto skasowane

Coz moja sorc pvp na orba ze staffem i skillerami zadawala 1k dmg kazdym pociskiem biggrin.gif
zatem tak :
Najpierw przedmioty

Death fantom do raczki (5/5 faceded cold)
Nightwings perf na glowke (5/5 faced cold)
arachnid na pas
2x soj
Mara Perf na szyje lub amu +3 to cold z resami
buty to bug stormtracki jesli chesz byc legit to wodołazy lub podrózniki
Na klate to ofcoz Coh (okowa grozy)
no i rekawiczki to Pieśc maga czy jakos tak
10x cold skillers Najlepiej 40 life lub 10x cold dex/str ciezko skompletowac ale da sie(wtedy zmniejszamy ilosc ptk zainwestowanych w str i dex adajemy je w vita)
Anihilus (perf)

Pod w trzymaj CTA +6 bo (wezwanie do broni i bezoki mur)

Siła to pod przedmioty
Dex tak zeby miec 75% na blok
Vit reszta
Energia NULL(0)

Skille :
Kulka max
plusy do kulki max
Mastery max(zmniejsza resy)
2 zbroja 1
cieplo ja dawałem max
Burza i Shiled energy NIC ( burza malo skuteczna a shiled chyba wiadomo czemu .... Atakujesz z buta jak cie ktos trafi)
Razem z questami i lvl skonczysz bulid na 92 lvl (taka sorc Powinna miec okolo 1800 life i cos kolo 1200 many Razem z bo)

TEraz wersja dla troche Biedniejszych

Itemy:
Czako(ummed)
wizzard spike(5/5 Facet die cold Lub Ummed)
Szyjka to amu +3 do zimna
Raczki to moga byc soje lub jak ktos nieam to 2x reven frosty(perf) + 40 do dexa
Tarcza to bezoki mur(ummed)
Pas to uderzenie sniegu lub Arachnid
Buty i rekawiczki bez zmian
Pod w moze byc cta +1 bo no i bezoki mur

Skille pozostaja bez zmian

BUlid By oldPRO

dziadek
Wiadomość [#6]: 27.09.2005 o 20:00

Konto skasowane

czytac umiesz?

oldPRO
Wiadomość [#7]: 27.09.2005 o 20:41

Konto skasowane

Tia to niewiem jak z itemami nigdy niegralem cl smiley.gif wiec z gory sory za bulid na loda smiley.gif

smoke_nd
Wiadomość [#8]: 27.09.2005 o 20:51

Konto skasowane

oldPRO napisał:
Siła to pod przedmioty
Dex tak zeby miec 75% na blok
Vit reszta
Energia NULL(0)

Burza i Shiled energy NIC ( burza malo skuteczna a shiled chyba wiadomo czemu .... Atakujesz z buta jak cie ktos trafi)
Razem z questami i lvl skonczysz bulid na 92 lvl (taka sorc Powinna miec okolo 1800 life i cos kolo 1200 many Razem z bo)

Itemy:
wizzard spike(5/5 Facet die cold Lub Ummed)

BUlid By oldPRO

hahaha.gif hahaha.gif hahaha.gif

kolorek
Wiadomość [#9]: 28.09.2005 o 02:04

Konto skasowane

no co się czepiacie jak dziobnie umed wizzem to baal szybciej pada przecie beerchug.gif

smoke_nd
Wiadomość [#10]: 28.09.2005 o 06:51

Konto skasowane

przepraszam ale jak czytam takie bzdury to powstrzymac sie nie moge - owszem kiedys moze tez tak myslalem ale to bylo dawno i nie prawda ( razem ? )

oldPRO
Wiadomość [#11]: 28.09.2005 o 17:58

Konto skasowane

Oho ho widze ze ktos tu kozakuje zatem poorsze o twoj bulid na sos pvp orb pewnie dasz 20 w shiled bo to sie pyli zjada przeciez mane a nie zycie co jest ISTOTNE !!!!
Tak samo Proponuje zaladuj 200 ptk w energie zeby miec wiecej many bo w koncu ona z tymi itemami sie tak SZYBKO KONCZY !!!!!!!!!
Wez wogole człowieku zrob pare sos i wtedy cos mow plz k confused.gif
Jak napisalem NIzej to jest bulid na DODATEK a nie na Cl i przeprosilem za pomyłke ....

KuntaKinte
Wiadomość [#12]: 28.09.2005 o 18:36

Konto skasowane

a kto Cie prosil o build na dodatek ? :|

ola_s_fan
Wiadomość [#13]: 28.09.2005 o 18:55

Konto skasowane

heh 90% ludzi tak gra wchodzi taki do duel gry nk wszystko co sie da + pare bluzg i nara. no ale sorc oczywsice gosu. oczywsice um w wizie wymagany, a bez PERF anniego sie tez obejsc nie mozna.

oldPRO
Wiadomość [#14]: 28.09.2005 o 20:57

Konto skasowane

HEh lol.gif nigdy nierobie NK chyba ze ktos zaczyna mnie wyzywac ....
Zreszta to moja ostatnia odpowiedz w tym topicu ....

pakOs
Wiadomość [#15]: 28.09.2005 o 21:18

Konto skasowane

to good bo mozna by zawalu dostac... ze smiechu hahaha.gif

pakos.biz
ola_s_fan
Wiadomość [#16]: 28.09.2005 o 23:18

Konto skasowane

ech ciezkie jest zycie pr0. trzeba odwiedzic kilkadziesiat forow dziennie napisac kilkadziesiat porad pvp, do tego jescze ywtlumaczyc innym jacy sa lame. no i oczywiscie znalezc czas na duele.

smoke_nd
Wiadomość [#17]: 29.09.2005 o 08:17

Konto skasowane

oldPRO napisał:
Oho ho widze ze ktos tu kozakuje zatem poorsze o twoj bulid na sos pvp orb pewnie dasz 20 w shiled bo to sie pyli zjada przeciez mane a nie zycie co jest ISTOTNE !!!!
Tak samo Proponuje zaladuj 200 ptk w energie zeby miec wiecej many bo w koncu ona z tymi itemami sie tak SZYBKO KONCZY !!!!!!!!!
Wez wogole człowieku zrob pare sos i wtedy cos mow plz k confused.gif
Jak napisalem NIzej to jest bulid na DODATEK a nie na Cl i przeprosilem za pomyłke ....

Przepraszam zachowalem sie jak gowniaz ... to sie wiecej nie powtorzy , ale co ja zwykly "szary" czlowiek moge wiedziec o pvp ...
Przeciez Ty 0ldsql/Pr0/Masta wiesz wiecej , a wiec idz dalej socketowac wizza um`em , bo przeciez on daje 25% Ow co dla sorc pvp zwlaszcza Orb daje duuuuuzo wiecej niz Pt bo on daje tylko 24 mf .... Cylon_anim.gif
I pod zadnym pozorem nie dawac orb sosie cold sk 45 life !!!! nono.gif bo przeciez sa lepsze 40life ( dajmy szanse przeciwnikowi potluczony.gif ) zwlasza bez shielda pod ktorego mamy dac tyle dexa aby miec 75% szansy na blok
Btw wiesz jak dziala es + tk ? ....

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :