Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 17:28
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft PvP Battleground setup Worlock i Rouge vs reszta świata - poproszę o porady

Odpowiedź

Temat: setup Worlock i Rouge vs reszta świata - poproszę o porady

Golum
Wiadomość [#1]: 05.08.2008 o 11:24

Konto skasowane

Witam

Po stwierdzeniu , iż za badge to już w sumie nie ma co kupować , na raidy poważniejsze to człowiek już nie ma tyle czasu postanowiliśmy porobić areny -szybkie i bez zobowiązań czasowych .

mamy setup worlock + rouge czyli 2v2 zaczeliśmy żałośnie 3 pierwsze łomot .... wtedy przełamałem lenia i poszperałem w banku i założyłem zakurzony set S1 a nawet czapka z S2 sie znalazła
rouge też był na dorobku pvp-item ale ciut bardziej zaawansowanym.
Pograliśmy trochę i do wywalenia się serwera było 6:12 czyli łomot choć coś tam wygraliśmy .

I tu mam pytanie jaki bulid zrobić pod warlocka aby był dobrym wsparciem roge , miałem sl/sl ale się nam wydawało , iż za mały dps w sumie mamy i zastanawialiśmy się czy nie zmienić i polatać z Feluguardem
i czy nie będzie skuteczniejszy niż piesek confused.gif .
Jeszcze jedno pytanko czy wszystkie kamienie na tym poziomie itemów ( faram na S2 w toku ...) ładować w staminę , i tak przy wyśrubowanych resi szansa na crita jest znikoma z HP się przyda - ale pewny nie jestem .

Jak ktoś grał chwilę takim składem to poproszę o uwagi wskazówki bulidy rady itp.

Pozdrawiam Robert

ChiKuSho
Wiadomość [#2]: 05.08.2008 o 13:01

Konto skasowane

http://arenajunkies.com/strategy/2v2/Rog_Wlk/
http://arenajunkies.com/strategy/2v2/Rog_Wlk_2/
Mysle ze na dobry poczatek wystarczy (te strategie sa dosyc stare wiec : lockowy build to Sl/Sl a rogalowy ShS)

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Barre
Wiadomość [#3]: 05.08.2008 o 14:35

Konto skasowane

Build locka; http://www.wowhead.com/?tal(...)czIiz0xs
Build rogala; Shadowstep lub Adrenaline Rush/Prep.

Przynajmniej jeden human w teamie ally.
*Przynajmniej* dwoch undead w teamie horde smiley.gif

Gemy/gear: obydwaj gracze full ofensywne staty. Warlock 400+ resilience. Rogal moze biegac z 0 resi tongue.gif

1. Zawsze startuj z Sacrifice shieldem voidwalkera. Taktyki sa rozne, wiekszosc meczy wygracie poprzez inteligentne poslugiwanie sie.. klawiszami od biegania postacia smiley.gif
2. Warlock jako cel przeciwnika ma jak najwiecej czasu spedzac przy klasie DPS z przeciwnego teamu, "kitujac" go zdala od healera.
3. czasami da sie zakonczyc mecz jednym "fear+deathcoil+spell lock+fear+blind+sap combo" tongue.gif

Golum
Wiadomość [#4]: 06.08.2008 o 10:56

Konto skasowane

w tym bulidzie co wkleiłeś nie lepiej dać 2 punktów w demonic resilience ?

ChiKuSho
Wiadomość [#5]: 06.08.2008 o 11:36

Konto skasowane

A po co? Walka trwa tak szybko ze jesli ktos sie rzuci na peta to tylko straci czas na twoja korzysc (czyli nikt myslacy nie bedzie focusowal peta, a raczej nie powinien bo to zalezy od setupu ... ja jako druid & lock czesto ubijam peta - ja dotuje druid dotuje pet umiera tongue.gif)

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Golum
Wiadomość [#6]: 06.08.2008 o 15:07

Konto skasowane

myślałem o -2% na crita .

pz robert

gram w wow-a bardzo długo i czytalem mnóstwo ale mino wszystko pomyślałem nad takim bulidem ( do dps-u jest rogal )
Affliction (30 points)

1/5 Suppression - z musu choć zawsze 2% sie przyda
5/5 Improved Corruption - jakiś dot musi cykać
2/2 Improved Curse of Weakness - tu pomyślałem tak kłopot jest z roglami wiec może im zdjąć trochę impetu daje -330 attack power - warto ?
2/2 Soul Siphon - konieczność w SL
5/5 Fel Concentration - wiadomo SL
2/2 Grim Reach - zasięg
3/3 Empowered Corruption - up do naszego dot-u do dpsu
5/5 Shadow Embrace - tu kolejna zmiana od klasyki daje nam to -5% do mele z soul link już 25% , mamy wystać i poprzyjmować ciosy -i wspierać rogala
1/1 Siphon Life - mój ulubiony
4/5 Shadow Mastery - +10%do dps oraz zasysania życia

Demonology (31 points)

2/2 Improved Healthstone - to się przydaje zawsze
5/5 Demonic Embrace - staty up
3/3 Fel Intellect - staty up
1/1 Fel Domination - przydatny czas summonu demonow na arenie
3/3 Fel Stamina - staty up
3/3 Demonic Aegis - +30 spell power
2/2 Master Summoner - kolejny speed
5/5 Unholy Power - droga do Soul Link-a
1/1 Demonic Sacrifice - droga do Soul Link-a
5/5 Master Demonologist - wiadomo pet
1/1 Soul Link - podstawa PVP

Destruction (0 points)

oczywiście są to moje spekulacje ale wydaje mi się ciekawy z parze z rogalem , czyli -330 Attack power oraz -5% dmg od mele ale czy się sprawdza ? pogram to powiem jak było ! chyba iż ktoś coś na ten temat może powiedzieć ?

ChiKuSho
Wiadomość [#7]: 06.08.2008 o 15:07

Konto skasowane

lol ... jak ktos bedzie mial farta to i to pozostale 12% nie zrobi mu roznicy ... w resli glownie chodzi o reducke dmg z crita
Wez uzyj jakiegos calculatora ...
Pozatym jesli ludzie ktorzy grali z rogalem kolo 2k ratingu (barre nawet ponad 2k) mowia ci jaki build jest dobry ... to on jest dobry

[Edycja ChiKuSho - 06.08.2008 o 15:09]

Last.fm user
<('-'<) ( '-' )/ (>'-')>
Golum
Wiadomość [#8]: 08.08.2008 o 11:10

Konto skasowane

ok ok smiley.gif dziękuję za rady zdam się na was , nie ma co golda marnować na kombinacje .

pozdrawiam Robert

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :