Dziś jest: Czwartek, 14 grudnia 2017, godzina 17:51
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Hyde Park Off-topic rwBot - sam zdobywa LEVELE i GOLD :)

Temat został zamknięty.

Temat: rwBot - sam zdobywa LEVELE i GOLD :)

JacekP
Wiadomość [#1]: 06.05.2011 o 19:07

Jak widać za oknem robi się coraz cieplej, słonko wychodzi coraz chętniej, pojawia się coraz więcej chęci wyłonienia się na dwór czy na jeziorko a może troche mniej chęci grania w wowa, chociaż tu zdania są podzielone :P

Do rzeczy, sprawa ma się tak - program praktycznie jest w stanie automatyzować w grze wszystko za nas o_O. Krótko mówiąc.

Na początku podszedłem do sprawy sceptycznie. Że dostane bana itp itd. do tematu wróciłem kilka dni później kiedy zobaczyłem że ziomek na uczelni używa właśnie takiego programu. Okazuje się że ów programik schodzi niczym bułki na allegro ;-) Z ich strony można pobrać DARMOWĄ wersje próbna i praktycznie nie mamy wtedy nic do stracenia.

Znalazłem na Allegro sprzedawce który sprzedaje od dłuższego czasu ten program same pozytywy z długiego okresu czasu tylko z tego programu więc uznaje że ów program rzeczywiście jest bezpieczny i nie grozi nam za to ban a przynajmneij takie zjawisko nie występuje praktycznie.

Co ten programik może za nas robić? Praktycznie wszystko od łowienia rybek przez wiele godzin, po farmienie, wykonywanie questów, zbieranie mining , herbalism, odpowiadanie na ataki PVP, powroty do ciała, skinning itp itd, obsługa wszelkich form druida, shamana, priesta.

TU macie filmik gdzie jest pokazane jak wszystko ustawić w dosłownie pięc minut:
http://www.youtube.com/watc(...)ature=iv

strona domowa programu to www.rwbot.com

Na forum macie mase profili itp itd takze dział po polsku.

Ja osobiście dorzuce kilka cennych uwag z doswiadczenia:
1)uruchamiajcie napierw WoW'a
2)uruchamiajce bota jako administrator
3)uruchamiajcie wowa w OKNIE
4)miejcie aktywny w wowie TYLKO dolny pasek czarow

oficjalnie to wszystko nie jest wymagane ale u mnie przy takich ustawieniach smiga jak ta lala przez wieeeeele godzin zbiera skalki z czego jak wiadomo mam 'troche' golda ^^

Program pobieramy na www.rwbot.com , zakładka Downloads (wersja na samej górze, i tak się będzie aktualizować)

www.rwbot.com/dotnet.exe aktualizacja platformy .NET w przypadku starszego systemu niz windows 7

Po pobraniu bota uruchamiamy plik Start.exe jako administrator (klikamy prawym od myszki i wybieramy ruchom jako Administrator) dalej wybieramy język polski i postepujemy wg. instrukcji.

*** PROGRAM JEST W 100% BEZPIECZNY ***
ZERO BANÓW, SETKI POZYTYWÓW NA ALLEGRO I EBAY smiley.gif

Zapraszam do wymiany opinii pozdrawiam

PM Email
Scarab
Wiadomość [#2]: 06.05.2011 o 19:28

i tak tego nie czytam wienc spytam

CO TO JEST TOLKIEN ?

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
kondi96
Wiadomość [#3]: 06.05.2011 o 20:34

Yup, it's me again.

Tolkien to taki pisasz. Napisał miendzy innymi tom ksionszke o Staśu i Nel. Wedłuk fanboji z SC2 Tolkien jako pierwrzy wyszł z bronzó.

PM Email
Scarab
Wiadomość [#4]: 06.05.2011 o 20:35

chuja sie znasz widze ;/

It's better to live one day as a lion, than a one hundred days as a lamb.
PM Email
DontAskMeWhy
Wiadomość [#5]: 06.05.2011 o 20:41

Scarab napisał
chuja sie znasz widze ;/

w tym pszypatku moszem sie zgodzidz ze skarapem.

PM Email
Yano
Wiadomość [#6]: 06.05.2011 o 20:45

Namiestnik

wypad z tym gownem

If You Open Your Mind Too Much, Your Brain Will Fall Out...
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :