Dziś jest: Środa, 11 grudnia 2019, godzina 19:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: rogue only PvE

robbo38
Wiadomość [#1]: 20.02.2010 o 13:02

Konto skasowane

Proszę o pomoc w ułożeniu buildu dla blood elf rogue, która w założeniu ma być tylko i wyłącznie PvE a nawet nie będzie chodzić na raidy jedynie instancje. To taka druga postac i nie bardzo wiem w co wkładac talenty.

Super hicior
Lucjan
Igor
Wiadomość [#2]: 20.02.2010 o 14:00

Konto skasowane

dla blood elfa? no to najlepsze beda te podane w topikach nizej
bo gdybys tak undeadem gral... no... to wtedy tez najlepsze beda te podane w topikach nizej.

robbo38
Wiadomość [#3]: 20.02.2010 o 15:05

Konto skasowane

w topikach nizej jest sporo roznych buildow, zastanawiam sie po co takie pajace zabieraja glos skoro i tak nic do tematu nie wnoszą

Super hicior
Lucjan
raziel666
Wiadomość [#4]: 20.02.2010 o 16:06

Konto skasowane

a ja sie zastanawiam po co takie pajace zakladaj po ran n-ty ten sam temat? ;p
istnieja na tez czas tylko dwa buildy pod pve: combat 20/51/0 i mutilate 51/18/2. jakbys skrupulatnie przejrzal forum to bys o tym wiedzial. jesli w topikach nizej masz sporo buildow (w co watpie) to odfiltruj se te napisane ponad 3 miesiace temu i te zasugerowane przez noobow w stylu "ulozylem taki build i uwazam, ze bedzie on dobry bla bla bla".

Madness is the gift, that has been given to me!
Igor
Wiadomość [#5]: 20.02.2010 o 16:08

Konto skasowane

aaaaa sporo ich jest. no tak. nie pomyslalem o tym, sorki smiley.gif
dwa buildy pod dwa rodzaje broni to za duzo dla kretyna, ktory czytac nie umie smiley.gif

poczekaj wiec tu sobie, az przyjdzie jakis niepajac i przepisze Ci to co masz ponizej podane juz teraz smiley.gif

a potem wroc z kolejnym durnym pytaniem, jak zwykle postaram sie pomoc smiley.gif a po mnie niewatpliwie pomoze Ci zaraz ktos nastepny. a Ty siedz i czekaj smiley.gif

edit pod gorke:
jak zwykle... niepajac jeden...

[Edycja Igor - 20.02.2010 o 16:10]

robbo38
Wiadomość [#6]: 20.02.2010 o 21:05

Konto skasowane

Czy naprawde tak ciezko jest podac jakis konkretny build, jesli oczywiscie jest sie zorientowanym w temacie. Gdybym sie znał to po pierwsze sam wybrałbym sobie build a po drugie nie pisałbym tego tematu.

btw - sory za pajaca

Super hicior
Lucjan
tomekrogue
Wiadomość [#7]: 22.02.2010 o 10:09

Konto skasowane

Ale tutaj nie trzeba się mocno znać,poczytaj co który talent robi, dopasuj to do twojego stylu gry i będziesz wiedział co i jak,od siebie tak jak kolega zasugerował wczesniej polecam build combat.No i przejrzyj twoją zbrojownię bo to też wazne.

Prowler
Wiadomość [#8]: 22.02.2010 o 10:31

Konto skasowane

TUTAJ MASZ BUILD!!
SZUKAŁEM AŻ 2 SEC A ZNALAZŁEM OK. 360 TEMATÓW!! LINK

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
Khatill
Wiadomość [#9]: 23.02.2010 o 21:17

Konto skasowane

Prowler napisał
TUTAJ MASZ BUILD!!
SZUKAŁEM AŻ 2 SEC A ZNALAZŁEM OK. 360 TEMATÓW!! LINK

O żesz ja pier(..).Ludzie !build zmienia sie co kilka patchy wiec po c(..)j ma czytać tematy sprzed kilku miesięcy skoro są nieaktualne.Fakt -poszukać by mógł ale jest tegom za dużo co dla niektórych.A moderator niech wklei w "Ważnych wiadomościach "-BUILDY DLA ROGALA i odnośnik np na www.roguerogue.com

ToBeOrNotToBe
Izmop
Wiadomość [#10]: 23.02.2010 o 23:53

Konto skasowane

Khati... chcesz nam zabrać rozrywke? biggrin.gif

Igor
Wiadomość [#11]: 24.02.2010 o 13:16

Konto skasowane

Khatill napisał

O żesz ja pier(..).Ludzie !build zmienia sie co kilka patchy wiec po c(..)j ma czytać tematy sprzed kilku miesięcy skoro są nieaktualne.

a kto mu kaze czytac bzdety sprzed kilku miesiecy? o czym pieprzysz, ze tak spytam? topik sprzed 4dni bodajze, ze dwa nizej niz ten, pt. rogue pomocy czy cos tam... drugi post, jak byk podlinkowany build, dwa posty nizej kolejny. a wiecej (wulg.) nie ma.

pod nim 10 topikow stworzonych juz po ostatnim patchu. w co drugim jesli nie w kazdym sa podlinkowane te same dwa standardowe buildy i nie ma zadnych innych. zadnych.
gdzie tu widzisz ten natlok informacji, w dodatku sprzed kilku miesiecy? nieaktualne buildy? o nieaktualnych buildach nie ma nic na calej pierwszej stronie tej komnaty. litosci. jak sie komus nie chce kliknac w pierwszy link na stronie i przeczytac dwoch postow, z czego jeden jest pytaniem identycznym jak to, ktore tu zostalo postawione, a drugi jest odpowiedzia na ww. pytanie to sorry.

Khatill
Wiadomość [#12]: 25.02.2010 o 20:24

Konto skasowane

Chodzi np o to zeby gościa uswiadomić ,że jeżeli chce się pobawić rogalem na instancjach to niech zapomni o Assa bo to build na single target.Że w combacie bardzo ważna jest armorowa penetracjabiggrin.gif itp
Ale co tam Aigor masz troche racji -ludziom nie chce sie czytać forum-to fakt

ToBeOrNotToBe
Igor
Wiadomość [#13]: 26.02.2010 o 13:03

Konto skasowane

Khatill napisał
Chodzi np o to zeby gościa uswiadomić ,że jeżeli chce się pobawić rogalem na instancjach to niech zapomni o Assa bo to build na single target.Że w combacie bardzo ważna jest armorowa penetracjabiggrin.gif itp
Ale co tam Aigor masz troche racji -ludziom nie chce sie czytać forum-to fakt

zwroc uwage, ze mimo, iz same chamy i buraki tu siedza to na pytania konkretne i sensowne jednak jakichs odpowiedzi sie udziela i sie je dostaje biggrin.gif
natomiast ja sie dziwie razielowi np. ze linkuje w kolko te same dwa buildy. co temat.
bo pytanie standardowe jest: jakim bildem grac jako unded. odpowiada i dostaje pytanie: a jakim jako troll?
i co podlinkuje to wszystko to pojawia sie kolejny leniwy potencjalny blood elf, a potem night elf. itd... masakra jakas.

jesli gosc by zapytal jak bic moby na instancjach bo mu cos nie idzie i dodal linka z armory to zaloze sie, ze mialby dawno rozpisane co robi zle. moze nie bylby to najsympatyczniejszy post hehehe ale wiedzialby gdzie popelnia bledy.
to samo jesli zapytalby, ktory z dwoch podanych w temacie nizej buildow jest lepszy do pve. od razu by wiedzial w czym na moba jednego a w czym na stado.
kwestia szanowania czyjegos czasu moim zdaniem
a takie pytanie jakie zadal to kurwica od razu...

a w assa moze sie pobawic na hc biggrin.gif zwlaszcza w grupie ludzikow slabiej ubranych. bo wtedy mobek nie schodzi w sekunde i da sie go bic na singiel target calym party smiley.gif przy robieniu 9k dpsu juz sie srednio nadaje, tylko kogo wtedy obchodzi jakis mobek :P aoe aoe aoe, ooo juz dwoch bosow minelismy? dobrze, bo wlasnie pizza przyszla :P

raziel666
Wiadomość [#14]: 26.02.2010 o 14:05

Konto skasowane

combat 20/51/0
assassination 51/18/2
aha! to jeszcze nie teraz? dopiero jak ktos temat nowy zalozy? ok, ok, sorry.

Madness is the gift, that has been given to me!
Igor
Wiadomość [#15]: 26.02.2010 o 14:50

Konto skasowane

heheehe moze standardowo zakladaj sam codziennie taki jeden biggrin.gif i w tytule podawaj oba buildy od razu :P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :