Dziś jest: Czwartek, 27 lutego 2020, godzina 21:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: rd a klucze do d2 - prosze o pomoc

Krolik
Wiadomość [#1]: 22.01.2009 o 18:39

Konto skasowane

Witam. Jestem tu nowa i mam pewne pytanie.

Samodzielnie staram się złapać DC i śledzę "gorące ip" w celu jego znalezienia. Często jednak zdarza się tak, że nim uda się wejść na żądany ip, to jest już po wszystkim...sad.gif Mam w związku z tym pytanie - jak można (i czy w ogóle da się tak) używać kilku kluczy do d2?? I czy przy tym banie sama zmiana klucza by coś dała? Czy jest to blokada na adres ip?

Niestety nie mam juz błogosławionej Neostrady, która miała zmienne ip i teraz, jak dostaję bana, to niestety muszę czekać...
Szukałam już na necie programów do zmiany ip, ale niestety nie spełniają swej roli...
Wiem, że dacie mi złotą radę, żeby odczekiwać ok3 min przed założeniem kolejnej gry, ale w 3 minuty, to paru dobrych palów rozwali dc na strzępy, nim ja w ogóle znajdę sie na upragnionym ip...sad.gif

Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie w powyższej sprawie, to bardzo proszę o podzielenie się tą wiedzą z potrzebującą osobą ^^

Chodzi o złoty środek na szybkie znalezienie się "w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze" (bo czytałam kiedyś gdzieś o programie, który tworzy grę na wybranym przez nas adresie, ale jakoś nie mogę w to uwierzyć), lub też na możliwość "omijania" rd czy innego bana za szybkie tworzenie gier, to będę naprawdę wdzięczna biggrin.gif

Niecierpliwie czekam na odpowiedzi ;)
Pozdrawiam Diablomaniaków :*

diablotin.gif
DonMateo
Wiadomość [#2]: 22.01.2009 o 18:54

Konto skasowane

Mozna miec 2 i wiecej cd-key'ow, ale nie wiem dokladnie, jak to rozkminic, zeby zainstalowac wiecej, niz 1 kopie na pc (niech ktos inny tu sie wypowie na ten temat).

A tego probowalas?!

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Krolik
Wiadomość [#3]: 23.01.2009 o 16:51

Konto skasowane

Właśnie tej stronki używam jako pomocy naukowych ^^

I tak, jak mówię - problem w tym, żeby w porę znaleźć się na danym serwie, bo wiadomo, ze jak zawodowi "szukacze dc" wparują na dane ip, to sprzedają soje jak poparzeni, żeby dc wyszedł. A jak już wyjdzie (przykładowo za następnych 5-10 min), to nim uda mi się wejść na grę o ip, na którym jest pożądana ilość soji, to dc już leży...

Najbardziej rozchodzi mi się o to, żeby "bezkarnie" zakładać szybko nowe gry i nie przejmować się banem (chyba, ze jest szybszy sposób na wejście na dane ip - cały czas mówię o grze pojedynczej, a nie zorganizowanej w kilka osób...)

Hmmm, czyżby nikt nie wiedział, czy nie chcecie się podzielić z innymi sposobem na zdobycie tego jakże cennego anniego? Pan Bóg kazał się dzielić, pamiętajcie o tym ^^
(jeśli nie chcecie podawać do wiadomości publicznej, to skromna amazonka czeka na pw w pomocy na samodzielne uzyskanie pożądanego klejnotu...)

[Edycja Krolik - 23.01.2009 o 16:52]

diablotin.gif
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :