Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 23:44
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: rasa dla rogala

Rikes
Wiadomość [#1]: 27.01.2010 o 19:32

Konto skasowane

witam niedawno postanowilem sobie zrobic Rogua ale nie wiem jaka rase wybrac mysle nad undeadem i blood elfem prosze o pomoc i z gory dzieki za odpowiedz

tetro
Wiadomość [#2]: 27.01.2010 o 19:43

Konto skasowane

Ja bym brał orca, seksownie wygląda trzymając w wielkiej zbitej łapie daggera };>

Rikes
Wiadomość [#3]: 27.01.2010 o 20:22

Konto skasowane

orc rogue? mi zabardzo sie nie podoba chodzi mi o undeada i blood elfa ktorego z nich lepiej wybrac bo sam nie wiem

Daros666
Wiadomość [#4]: 27.01.2010 o 20:55

Konto skasowane

Undeada ze względu na raciale.

[Edycja Daros666 - 27.01.2010 o 20:55]

Znowu w Hordzie,mon.
galeon09
Wiadomość [#5]: 27.01.2010 o 22:19

Konto skasowane

LoL nie patrz na raciale tylko i wyłącznie na wygląd bo przecież bedziesz na niego patrzył przez cały czas. Pozatym zanim wbijesz i uzbierasz gear i nauczysz sie dobrze nim grać to bedzie juz dodatek a tam jak dobrze pamiętam blizz zapowiada duze zmiany ofc można użyć opcji change rase.

goblin rouge i cant wait love.giflove.gif love.gif love.gif love.gif love.gif love.gif love.gif love.gif

[Edycja galeon09 - 28.01.2010 o 08:41]

Arato
Wiadomość [#6]: 28.01.2010 o 09:55

Konto skasowane

Jeżeli chcesz brać pod uwage raciale i być super mega hiper pro to bierz w ally - human, horda - ud. Wiele osób juz zmieniło rase na humana za kase ofc. Blizzard teraz celowo będzie mieszał w tych racialach, aby ludzie płacili za zmiany. Obecnie na topie sa op humani.
Tak samo dla kasy za zmiany ras wprowadzili te nowe kombinacje w cata. Teraz ludzie sie z tych zmian śmieją, ale juz widzę ile ludzi np zmieni pala be na pala krowe itp
Ja zawsze grałem tym co mi sie podoba, a nie tym co jest na topie. Popatrz która klasa dla ciebie lepsza, lepiej wygląda w setach, ma lepsze animacje walki, poruszania sie i sam zdecyduj.

Y0si
Wiadomość [#7]: 30.01.2010 o 15:58

Konto skasowane

Jak chcesz mieć fajną postać to napewno nie bież ally human to najbardziej pedalska rasa. A jak chcesz horde rouge to tylko undead albo troll, no i chyba jeszcze że blood elfk, ot moje zdanie.

Main: Kakademonaz - Undead Priest
Server: Frostmane >> Chrommagus
grundick
Wiadomość [#8]: 30.01.2010 o 16:05

Konto skasowane

horde

undeaD badz troll pedalow nie biore pod uwage wogole ... co za idiota dodal te glamour pustaki? gryzie sie to z reszta hordy

aliance
NE badz gnom -male gowienko prawie niewidoczne

to moja opinia.

z2 strony bierz co ci pasii bo potem bedzie whine ze zly wybor byl

emerald dream
szej
Wiadomość [#9]: 30.01.2010 o 22:23

Konto skasowane

Bierz tego, kto Ci się podoba wizualnie. Ja np. wziąłem orka, bo fajnie tańczy, no i nie chciałem tak jak wszyscy brać umarlaka :P

Arato
Wiadomość [#10]: 31.01.2010 o 21:39

Konto skasowane

Y0si napisał
Jak chcesz mieć fajną postać to napewno nie bież ally human to najbardziej pedalska rasa.

grundick napisał
horde

undeaD badz troll pedalow nie biore pod uwage wogole ... co za idiota dodal te glamour pustaki? gryzie sie to z reszta hordy

Dla mnie samo stwierdzenie ze jakas rasa jest pedalska, dla pedałow jest nie na miejscu. Osoby które tak wmawiaja innym same chyba maja pustaki w głowie. Kazdy ma inny gust i tyle. Ja nie widzę nic złego w humanach albo be. Rasy sa utrzymywane w różnych klimatach dla urozmaicenia gry.
Tak samo mogę stwierdzić ze taurenami[krowami] graja tylko zoofile.

maciek_706
Wiadomość [#11]: 03.04.2010 o 14:26

Konto skasowane

bierz undeada lepszy na rogua

Seya
Wiadomość [#12]: 05.04.2010 o 01:01

Konto skasowane

Ja zaczynając grę Rogue wybrałem NE- Głódnie przez pasyw który utrudnia wykrycie nas w stealth.

haczu
Wiadomość [#13]: 09.04.2010 o 09:34

Konto skasowane

ally - human/gnome (rasówki)
horde - be>und po nerfie WotF taka moja opinia...

ratim
Wiadomość [#14]: 09.04.2010 o 23:33

Konto skasowane

Ja uważam, że gnom albo dwarf ogólnie klimat jest fajny a gnomek ma raciala na zatrzymanie frost nova rootsy itp a dwarf na stuny smiley.gif

mindseeker
Wiadomość [#15]: 10.04.2010 o 00:35

Konto skasowane

undead nadal jest najlepszą rasą dla rogala grającego pvp i nerf wotfa tego nie zmienił bo to był raczej fix który miał zbalansować ten overpowered racial.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :