Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 16:10
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum WarCraft III Edytor Map \"Starcraft: Początek końca\" - kampania W3

Odpowiedź

Temat: \"Starcraft: Początek końca\" - kampania W3

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
kosiareks
Wiadomość [#1]: 19.04.2006 o 14:17

Konto skasowane

jak juz niektorzy wiecie (z posta w wielkim faq dotyczacym edytorka) robie kampanie w swiecie sc (niestety nie bedzie ona tak genialna jak origin,acathla czy aweken god 2) i mam do was kilka pytan tongue.gif
1. wolicie grac terranami,protosami czy zergami? (kampania jest na takim etapie ze jeszcze mozna zmienic rase biggrin.gif ) bo narazie jest ustawione ze pól terranami i pół protosami (dokladniej pozniej bedzie sie gralo naraz teranami i protosami diablotin.gif )
2. wolicie zeby to bylo bardziej strategiczne czy kierowanie samym herem itp?
3.czy wolicie zeby budynki byly tak jak jest normalnie w wc3 (czyli ze prawie takie same rozmiary jak jednostki) czy zeby to bylo realistycznie czyli ze budynki sa kilkanascie razy wieksze od jednostek?
4.ile chcecie kontrolowac herosow? 1,2 czy 3 dla jednej rasy? (ja myslalem ze 2 dla terranow i 2 dla protosow ale moge to zmienic)
5.czy chcecie aby bylo tak ze jesli klika sie np na marina to mowi tekst taki jaki jest w normalnym sc?

niestety narazie nie dam screenow bo nie chce psuc niespodzianki sucker.gif

aha no i jeszcze zapewniam ze ta kampania napewno powstanie bo narazie robie ja z moim kumplem wiec niema obawy ze nie powstanie tak jak to bylo z lowem czy ag2 potluczony.gif

[Edycja - Karo_l w 20-04-2006 o 12:45]

[Edycja - Shunt w 31-08-2006 o 18:39]

Magranas - Mój affli PvP lock diablotin.gif
Bart_Illidan
Wiadomość [#2]: 19.04.2006 o 14:58

Konto skasowane

ja tam bym sie bardziej zdał na jakies wlasnie pomysły, Mickiewicz jak pisal Pan Tadeusza nie robił ankiet biggrin.gif imo budynki moga byc duze jezeli nie bedzie przeszkadzac w rozgrywce realizm zawsze jest mile widziany, rasa mi obojetnie bo w sc gralem tylko terranami troche a i to malo tongue.gif wolalbym zeby byl banalns jak w orginalnych kampaniach ze czesc misji only hero czesc budowanie bazy ale nie bardzo lubie takiego budowania od totalnych podstaw niech tam juz ten main z kilkoma budyneczkami stoi, i niech tez bedzie kilka misji only hero, ilosc herosow? > biggrin.gif głosy z orginlanego sc bylby by mile widziane XD

-|===> To jest miecz? Cóż za luksus!
oO-|==| To jest koń? A na nogach nie łaska?!
[-|-] To jest hełm? Targowisko próżności!
IkariShinji
Wiadomość [#3]: 19.04.2006 o 15:07

Konto skasowane

1. Troche tego troche tegotongue.gif
2. Troche tego troche tegotongue.gif
3. Pośrednio
4.W różnych misjach wszyscy hero wszystkich ras?biggrin.gif
5.TAK

6tongue.gif.aha no i jeszcze zapewniam ze ta kampania napewno powstanie bo narazie robie ja z moim kumplem wiec niema obawy ze nie powstanie tak jak to bylo z lowem czy ag2
Lepiej tak nie mów - włamie się hacker rozjebie ci dysk i ci sie odechcepotluczony.gif

łee, wcięło sygnaturkę :< ZA CO?! :S
Wespazjan
Wiadomość [#4]: 19.04.2006 o 15:25

Konto skasowane

kosiareks napisał:
jak juz niektorzy wiecie (z posta w wielkim faq dotyczacym edytorka) robie kampanie w swiecie sc (niestety nie bedzie ona tak genialna jak origin,acathla czy aweken god 2) i mam do was kilka pytan tongue.gif
1. wolicie grac terranami,protosami czy zergami? (kampania jest na takim etapie ze jeszcze mozna zmienic rase biggrin.gif ) bo narazie jest ustawione ze pól terranami i pół protosami (dokladniej pozniej bedzie sie gralo naraz teranami i protosami diablotin.gif )
2. wolicie zeby to bylo bardziej strategiczne czy kierowanie samym herem itp?
3.czy wolicie zeby budynki byly tak jak jest normalnie w wc3 (czyli ze prawie takie same rozmiary jak jednostki) czy zeby to bylo realistycznie czyli ze budynki sa kilkanascie razy wieksze od jednostek?
4.ile chcecie kontrolowac herosow? 1,2 czy 3 dla jednej rasy? (ja myslalem ze 2 dla terranow i 2 dla protosow ale moge to zmienic)
5.czy chcecie aby bylo tak ze jesli klika sie np na marina to mowi tekst taki jaki jest w normalnym sc?

niestety narazie nie dam screenow bo nie chce psuc niespodzianki sucker.gif

aha no i jeszcze zapewniam ze ta kampania napewno powstanie bo narazie robie ja z moim kumplem wiec niema obawy ze nie powstanie tak jak to bylo z lowem czy ag2 potluczony.gif

Nim odpowiem na ankiete, kilka uwag:
Modele chciałbym aby były lepsze (ew.poprawione) niż te z AG2, chyba, że robicie inne. Wprowadzcie nowe modele terenu np. baza kosmiczna. I unikajcie prarabiania z innych modeli warcraftowy, templar jako przemalowany arthas, czy dragoon w wersji leśnego pająka to nie były udane pomysły lol.gif
1.Chciałbym grać protossami, lecz aby była możliwość kotrolowania jednostek wroga, a także ich robotników, dzięki temu będą wszystkie rasy biggrin.gif
2.Napoczątku, grać samym herem (pierwsze dwie misje) potem planowanie. A i zmieńcie limit jednostek, żeby np. podczas gry zergiem była masakra jak w orginalnym SC
3.Budynki realistyczne, kilkarazy większe od jednostki.
4.Chciałbym 3, aby to były odpowiedniki Zeratula, Tassadara i Fenixa.
5.Głosy orginalne ze SC ofc.

A i życzę powodzenia!!! biggthumpup.gif

EDIT: Może zrobicie niespodzianke i dajcie hybrydy zerg/protoss biggrin.gif beerchug.gif

[Edycja - Wespazjan w 19-04-2006 o 15:34]

kosiareks
Wiadomość [#5]: 19.04.2006 o 15:44

Konto skasowane

ja planowalem 5 misji

1 misja. typowe chodzenie herem po mapie
2 misja. strategia
3 misja. przetrwanie na czas ok.25 minut
4 misja. to samo co w 1 misji.
5 misja. strategia

co do herow myslalem tak:
terrani to generał (gosciu bedzie tylko w 5 misji w battlecrusie) i agentka ( cos w stylu ghosta)
protosi to dark templar i high templar
a zergi to juz niespodzianka smiley.gif

co do modelow niestety musze was zawiesc bo nie mam zadnego goscia od modeli wiec wykorzystam glownie modele z ag2 (killst4r mowil ze je udostepnia wszystkim wiec nie widze jakis w tym klopotow potluczony.gif ) ale co do zergow znalazlem kiepski model hatchery i drona (niestety jedyne modele wink.gif ) wiec improwizuje.poprosilem juz goscia z acathla zeby przeslal ich hatchery i drona. powiedzial ze musimy poczekac do czasu kiedy bedzie gotowa ich 2 misja wiec mam nadzieje ze wkrotce bede mial juz te dwa modele potluczony.gif

Wespazjan
Wiadomość [#6]: 19.04.2006 o 15:57

Konto skasowane

crying.gif

Modele z AG2 są kiepskie... sad.gif Liczyłem na coś bardziej orginalnego crying.gif

kosiareks
Wiadomość [#7]: 19.04.2006 o 16:09

Konto skasowane

nie trac nadzieji biggthumpup.gif moze uda mi sie przekonac kilku "modelowcow" aby zrobili kilka wlasnych modeli sc dla kampy beerchug.gif

mkk13
Wiadomość [#8]: 19.04.2006 o 16:50

Konto skasowane

kosiareks napisał:
...napewno powstanie bo narazie robie ja z moim kumplem wiec niema obawy ze nie powstanie tak jak to bylo z lowem czy ag2 potluczony.gif

HA HA HA!!! Nie robisz jej z kumplem bo sam mu powiedziałeś że zrobisz sam

kosiareks
Wiadomość [#9]: 19.04.2006 o 17:05

Konto skasowane

szczegół ;p a wogle powiedzialem ze z kumplem bo miales byc beta testerem i mi pomoc w razie czego biggthumpup.gif

[Edycja - kosiareks w 19-04-2006 o 17:07]

Bogoczi
Wiadomość [#10]: 19.04.2006 o 21:43

Konto skasowane

1 --> Ja bym chciał samych Terran (nie dwie rasy na raz BŁAGAM);
2 --> Strategie, ewentualnie jedna misja nie samym herem (Samym herem nie, bo to jest nudne. Dodaj troszkę zwykłych jednostek i może być)
3 --> Realistycznie;
4 --> Najlepiej jeden na misje;
5 --> OBOWIĄZKOWO

Xsarg
Wiadomość [#11]: 20.04.2006 o 11:57

Konto skasowane

Erm..nie wiem co za inteligetna istota to przeniosła ale topic sie tyczy WARCRAFTA a nie starcrafta (a dokładniej kampani warcraftowej z fabułą starcrafta)

Karo_l
Wiadomość [#12]: 20.04.2006 o 12:06

Konto skasowane

Ja jestem tą 'inteligentną istotą'. Na przyszłość proszę zakładać tematy adekwatne do treści wątku, bo 'Starcraft: poczatek' jasno wskazuje na przynależność tematyczną do boarda o SC. Topic już wraca na pierwotne miejsce...

Bart_Illidan
Wiadomość [#13]: 20.04.2006 o 12:29

Konto skasowane

ja tez jak zobaczylem temat to pomyslalem ze ktos malo rozgarniety zalozyl cos o sc na tablicy wc3

Mutancik
Wiadomość [#14]: 20.04.2006 o 13:52

Konto skasowane

Kosiareks ja mysle, że sam powinieneś o tym zadecydować. To jst twoja kampania a nie nasza

GL&HF

kosiareks
Wiadomość [#15]: 20.04.2006 o 15:06

Konto skasowane

Karo_l napisał:
Ja jestem tą 'inteligentną istotą'. Na przyszłość proszę zakładać tematy adekwatne do treści wątku, bo 'Starcraft: poczatek' jasno wskazuje na przynależność tematyczną do boarda o SC. Topic już wraca na pierwotne miejsce...

sry zeczywiscie zapomnialem napisac w temacie ze jest to kampania do w3 wiec sorka biggthumpup.gif

a co do mutancika to chcialem sie upewnic jak chcecie grac w jaki sposob kim itp potluczony.gif

[Edycja - kosiareks w 20-04-2006 o 15:08]

Bart_Illidan
Wiadomość [#16]: 20.04.2006 o 15:35

Konto skasowane

i czego sie dowiedziales? - ile ludzi tyle opini biggrin.gif tylko do glosow z orginalnego to raczej wszyscy sa zgodni biggrin.gif

nalas
Wiadomość [#17]: 20.04.2006 o 17:50

Konto skasowane

hmm, pomysł mi się podoba, ale za dużo się pytasz, więcej inwencji twórczej, no a modeling niejest taki trudny, zresztą wszystko co związane z WE niejest trudne tylko trzeba mieć DUUUŻO czasu i oczywiści chęci... modelowca raczej nieznaajdziesz, ale warto nauczyć się tego fachu, życze powodzenia i zabawy w tym co robisz

Wes101
Wiadomość [#18]: 20.04.2006 o 19:03

Konto skasowane

Również życze Ci powodzenia i wytrwałości w tworzeniu kampanii. NalaS ma racje że modeler-a tak łatwo nie znajdziesz, a modele z AG2 są b. nie dopracowane. Dlatego radze na początek skupić się na misjach gdzie nie będą wymagane jakieś super modele.

Jeśli miałbyś jakieś problemy pisz, a z chęcią Ci pomożemy.

kosiareks
Wiadomość [#19]: 20.04.2006 o 19:28

Konto skasowane

thx za powodzenie i ewentualna pomoc biggthumpup.gif wrazie czego bede sie pytal potluczony.gif

Shunt
Wiadomość [#20]: 20.04.2006 o 19:32

Konto skasowane

To moim zdaniem dobrze, że pytasz, ale polecałbym raczej pytać o jakieś szczegóły, żeby dowiedzieć się, co jest wygodniejsze dla graczy - bo takie ogólne rzeczy powinieneś sam wymyślić smiley.gif
Co do tych budynków - piszą tu ludzie, że "realistyczne" - uważaj jednak, aby nie bło tak, że budynek na 1/4 ekranu :/ Bo to naprawdę nie jest ani ładne, ani realistyczne... Moim zdaniem mogłyby być w takiej skali jak w warcrafcie...
A jakbyś chciał rzeczywiście, żeby były większe znacznie od jednostek, to może warto pomyśleć nad zmniejszeniem jednostek, a nie zwiększeniem budynków?

REKLAMA
Strona 1 z 10.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ...  >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :