Dziś jest: Sobota, 6 czerwca 2020, godzina 21:42
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc \"Nie udało się dołączyć do gry\"

Odpowiedź

Temat: \"Nie udało się dołączyć do gry\"

vectus
Wiadomość [#1]: 25.12.2006 o 11:31

Konto skasowane

Witam, mój problem jest bardzo podobny do opisanego pod tym linkiem KLIK. Czy komuś udało się go rozwiązać?
Jakiś czas temu zakupiłem D2 z rozszerzeniem, i za każdym razem, gdy próbuję się łączyć z battle.net, na dowolnej bramce
(Asia, Europa, GT, US west, itp) wyskakuje mi komunikat "Nie udało się dołączyć do gry". Podobnie jest, gdy próbuje stworzyć nową grę. Sieć mam z firmy Stream Communications, przesył odbywa sie za pomocą kabla koncentrycznego, posiadam zewnętrzne IP, w domu mam router, ktory rozdziela mi sieć na 3 kompy. Porty 6112 i 4000 mam przekierowane na swoj komputer. Administrator ze Stream powiedział, że skoro mam zewnętrzne IP, to mam cały zakres portów dostępny dla siebie, że oni nic nie blokują wtedy. Nie wiem w tej chwili, czego się złapać, by rozwiązać ten problem. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

rembrant
Wiadomość [#2]: 31.01.2007 o 19:23

Konto skasowane

Witam.
Mam Mam podobny problem. Zazwyczaj jak zakładam jakiś serwer to albo działa albo pisze że "Nie udało się dołączyć do gry". musze tak założyć kilka serwerów aż jakiś odpali, co jest bardzo wkurzające!!!!!!!!! Od czego to do jasnej ch....... zależy?? Może poprostu serwery na wspaniałym BattleNecie są już tak mocno przeciążone że im nie pyka biggrin.gif

niepoprawny
Wiadomość [#3]: 01.02.2007 o 10:20

Konto skasowane

rembrant napisał:
Witam.
Mam Mam podobny problem. Zazwyczaj jak zakładam jakiś serwer to albo działa albo pisze że "Nie udało się dołączyć do gry". musze tak założyć kilka serwerów aż jakiś odpali, co jest bardzo wkurzające!!!!!!!!! Od czego to do jasnej ch....... zależy?? Może poprostu serwery na wspaniałym BattleNecie są już tak mocno przeciążone że im nie pyka biggrin.gif

1. Po prostu - serwery na wspaniałym BattleNecie są już tak mocno przeciążone.
2. Po drodze na serwery BN można gubić też pakiety.

rembrant
Wiadomość [#4]: 01.02.2007 o 23:02

Konto skasowane

2. Po drodze na serwery BN można gubić też pakiety.

O co chodzi?? Co to są pakiety??

gejkiller
Wiadomość [#5]: 02.02.2007 o 00:10

Konto skasowane

dane :P kilobajty, bajty.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :