Dziś jest: Wtorek, 13 listopada 2018, godzina 03:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: quest na forme zwierzęcą

krupas
Wiadomość [#1]: 17.04.2012 o 21:11

Konto skasowane

Witam. Mam 20lvl i gram wojownikiem (horda) i mam pytanie co zrobic żeby sie przemienic w zwierzaka?

Tremiec
Wiadomość [#2]: 17.04.2012 o 21:49

Konto skasowane

krupas napisał
Witam. Mam 20lvl i gram wojownikiem (horda) i mam pytanie co zrobic żeby sie przemienic w zwierzaka?

Do takich pytań jest dział do pojedynczych pytań.

Ale jak juz piszę to odpowiem. Nic nie możesz zrobić, tylko druid może się przemieniać w formy zwierząt (szaman tez ma jedną formę, wilka), inne klasy nie maja takiej możliwości. Jedynie czasem jak jest w zadaniu.

Nekkro
Wiadomość [#3]: 18.04.2012 o 02:17

Konto skasowane

krupas napisał

haha, wogole skad taki pomysl ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
Yazgot
Wiadomość [#4]: 18.04.2012 o 08:42

Konto skasowane

Ej to byłoby mistrzowskie. Wojownik zamieniałby sie np. w świnie bojową +300% armoru, berserk na 10 sekund, no i charge co global cooldown. Ale mam IMBA pomysł. smiley.gif

krupas
Wiadomość [#5]: 18.04.2012 o 12:22

Konto skasowane

Dobra dobra nie wiem co mi strzeliło do łba poprostu chciałem sie zapytac bo nie wiedziałem ;p
Ale teraz mam kolejne pytanie gdzie sie naucze umiejętności "Apprentice riding" wiem że u trenera ale byłem u niego i nic takiego nie ma a mam 21lvl

Muntrill
Wiadomość [#6]: 18.04.2012 o 14:06

Konto skasowane

krupas napisał
Dobra dobra nie wiem co mi strzeliło do łba poprostu chciałem sie zapytac bo nie wiedziałem ;p
Ale teraz mam kolejne pytanie gdzie sie naucze umiejętności "Apprentice riding" wiem że u trenera ale byłem u niego i nic takiego nie ma a mam 21lvl

U trenera jeżdziectwa popytaj guardow w miescie

Progress TBC: All Clear
>>Burning Legion<<>>Tauren<<>>Druid<<>>90 LVL<<>>DPS/HEAL<<>>good stuff<<>>Horde<<>>
>>Burning Legion<<>>Pandaren<<>>Monk<<>>25 lvl+<<>> HEAL<<>> NYI<<>>Alliance<<>>
Nekkro
Wiadomość [#7]: 18.04.2012 o 15:27

Konto skasowane

Yazgot napisał
Ej to byłoby mistrzowskie. Wojownik zamieniałby sie np. w świnie bojową +300% armoru, berserk na 10 sekund, no i charge co global cooldown. Ale mam IMBA pomysł. smiley.gif

nie swinie bojowa tylko DZIKA BOJOWEGO ! *chrumk chrumk*

krupas napisał

wowhead.com pomoze smiley.gif

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :