Dziś jest: Piątek, 6 grudnia 2019, godzina 00:21
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: pytanie

Rekan
Wiadomość [#1]: 23.12.2007 o 17:19

Konto skasowane

Witam wszystkim mam maly problem w jaki sposob mozna przeniesc przedmioty miedzy postaciami na BN, wiadomo mozna kogos prosic ale z wlasnego przykladu wiem ze sie nie oplaca bo to najlepszy sposob aby je stracic moze ktos pomoc?? Z gory dziekismiley.gif i Wesolych Swiat zyczesmiley.gif Pozdro

Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija. Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.

— Will Rogers
DonMateo
Wiadomość [#2]: 23.12.2007 o 17:34

Konto skasowane

Masz szczęście, że nie moge znaleźć innego tematu, więc muszę Ci wytłumaczyć diablotin.gif
Możesz siedzieć na grze z hasłem jakieś 5 minut, wyrzucić to, co chcesz mieć na innej postaci, wyjść z gry, zmienić postać i wejść z powrotem na gre, ale to też troche ryzykowne jest ;p
Ja bym radził zostać przy kumplach jednak biggthumpup.gif

[Edycja DonMateo - 23.12.2007 o 17:35]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
morphisiusz
Wiadomość [#3]: 26.12.2007 o 16:04

Konto skasowane

Możesz też dołączyć się do gry, gdzie ktoś wykonuje normalnie questy od dłuższego czasu i siedzi troche w grze. Masz wtedy większą gwarancje że w razie wywalenia z batka po kilku minutach możesz wrócić do gry(musisz zapisać nazwe gry wcześniej albo skopiować - "ctrl+c").

dychab
Wiadomość [#4]: 26.12.2007 o 23:16

Konto skasowane

To jest trochę trudniejszy sposób ale bezpieczniejszy. Musisz mieć 2 kompy w domu i 2 gry diablo 2 ale pewnie masz 1 komp i 1 grę.

Rekan
Wiadomość [#5]: 27.12.2007 o 10:22

Konto skasowane

:"Dbiggrin.gifbiggrin.gif nie ma co trzeci sposob najlepszy biggrin.gif ja sobie poradzilem jak powiedzial DonMateo zrobic gre z haslem zostac troche zostawic przedmioty i szybka zmiana postaci i dziala

Nie można twierdzić, że cywilizacja się nie rozwija. Wszak w każdej nowej wojnie zabijają ludzi w ulepszony sposób.

— Will Rogers
PorQy
Wiadomość [#6]: 28.12.2007 o 19:06

Konto skasowane

Ja po graniu na prywatnym serwerze bylem przyzwyczajony ze nikt mi nic nie skubnie, az mnie jeden RODAK z gemów opier........ Teraz szukam gier na normalu gdzie ktos robi np 3 akt, wiem wiec ze nikt nie kreci sie w obozowisku lotrzyc, wyrzucam w jakims dyskretnym miejscu, wracam innym postem i po akcji, cicho i dyskretnie xD szansa na stracenie itemek jak 1/100000^987. Ale jednak zawsze jest...

Kamallo
Wiadomość [#7]: 29.12.2007 o 04:52

Konto skasowane

dychab napisał
To jest trochę trudniejszy sposób ale bezpieczniejszy. Musisz mieć 2 kompy w domu i 2 gry diablo 2 ale pewnie masz 1 komp i 1 grę.

Nie potrzeba aż 2 kompów, wystarczy 1, ale niezbędne są 2 gry, czyli 2 instalki na 1 kompie (jak je zrobić - wystarczy poszukac na forum, a dla ułatwienia podpowiem, że będzie tam mój post).
Najbezpieczniejszym sposobem jest wymiana miedzy postaciami przez trade, bo nie ma szans, żeby Ci ktoś wówczas itemek podwędził, no i z grami na normie bywa tak, ze jak za 1-szym razem wejdziesz i wywalisz itemki, to drugi raz nie koniecznie możesz tam znaleźć miejsce, aby ponownie dołączyć, albo w międzyczasie jakiś ciekawski koleś wpadnie do 1-szego aktu, żeby sprawdzić, co jakiś wysoki lvl-owiec robił w grze na normie ;)
W przypadku braku powyższej możliwości z 2 grami, imo rozsądniejszą opcją jest odczekanie we własnej grze na hasło tych 5 minut (hmm pewności nie mam czy nawet tylko 2 wystarcza, ale 5 to na 100%) i przewalenie sprzętu, niż pchanie się do cudzych gier smiley.gif

[Edycja Kamallo - 29.12.2007 o 04:55]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Bosek
Wiadomość [#8]: 29.12.2007 o 12:38

Konto skasowane

1płyta isnatalcyjna , a 2cd-keye