Dziś jest: Czwartek, 24 lipca 2014, godzina 02:15
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: prosze o pomoc :(

Kitka
Wiadomość [#1]: 18.09.2011 o 06:40

Konto skasowane

witam !! mam strasznie denerwujacy problem jestem poczatkujacym graczem gram od kilku tygodni ale od kilku dni moja postac kiedy atakuje gracza potworka lub wzucam jakiegos spella dostaje 2 sek frezza laga niewiem jak to nazwac..... jest to strasznie denerwujace wczesniej tego nie mialem podejzewam ze od czasu kiedy wylaczyli serwer na kilka h to sie dzieje prosze o pomoc!!!!

ArchAngelGabryel
Wiadomość [#2]: 18.09.2011 o 10:00

Konto skasowane

serwer wylaczyli? mi sie wydaje ze serwer wylaczaja tylko we srody a nie kiedy indziej.
i chyba niz sie nie psuje na serwach ,wyjatek kiedy aplikuja patche. ale nie aplikuja ich chyba teraz wiec?

PIRATES of the Carribean?

Historia swiata opierala się zawsze na walce ....Pacifizm to jest jedna z najbardziej utopijnych ideologii........
Wojna o danego czlowieka rozpoczyna sie w momencie jego urodzin a konczy sie w momencie jego smierci....
Nekkro
Wiadomość [#3]: 18.09.2011 o 11:03

na jakim serwerze to freezy dostajesz ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
PM Email
Kitka
Wiadomość [#4]: 18.09.2011 o 12:21

Konto skasowane

SYLVANAS NIE WIEM CO SIE DZIEJE CZY TO WINA SPRZETU CZY SERWERA sad.gif

Solanria
Wiadomość [#5]: 27.09.2011 o 10:47

Cieżko stwierdzić bo ogólnie podałeś mało szczegółów. Ale są pewne standardowe procedury które czasem przynoszą efekt.

1) Zresetować ustawienia grafiki w grze,
2) Uruchomić plik "repair.exe"
3) Przypomieć sobie czy nie instalowałeś jakiś aplikacji mających w jakiś sposób wpływ
na stabilność systemu (sterowniki, aplikacje redist Visual C++. Framework etc)
4) Jeśli dalej będzie występował ten problem polecam napisać do Game Mastera albo do Blizzard Tech Support. Na stronie jest formularz po polsku.

Powodzenia.
coolgleamA.gif

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :