Dziś jest: Poniedziałek, 18 grudnia 2017, godzina 23:17
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: problem z healem

bjanisze
Wiadomość [#1]: 10.06.2011 o 12:15

Konto skasowane

Janisz

Na górze jest link do mojej postaci w wowie. Chodzi o to że nie za bardzo daje rade z healem. Ze zwykłymi hc nie mam już problemu, natomiast zalandari to masakra jakaś. Nie wiem czy to wina itów, złych talentów czy po prostu braku skilla. W związku z tym że niedługo zaczynam raidy na BoT proszę o jakieś porady dotyczące talentów, może gemów i ogólnie najskuteczniejszych rotacji dla druida heala.
I jeszcze mam pytanie czy wyhealowanie zalandari jest łatwiejsze niż wyhealowanie BoT 10man norm?

Reap3r0
Wiadomość [#2]: 10.06.2011 o 12:26

Konto skasowane

Po pierwsze brak podstawowych enchantów + cześć gemow z Wotlk .
Po 2 w Prismatic Socket mozewsz wlozyć kazdy Gem , czyli 40 inta tez .
Po 3 zmień meta gem na 54 inta + 2% max mana
Oba te heroiki maja juz pewien poziom , wiec zapomnijcie o grze jak w wotlk , jak chu,,,,,,o idziesz przygotowany to tez tak leczysz .

Wazność statystyk ,podklejka z EJ w kolejności najwazniejszye od góry :

Intellect:
Intellect provides 1 spellpower and 0.00154% to crit per point. With Mark of the Wild, Heart of the Wild, and Astral Leather Specialization, it provides 1.169 spellpower and 0.0018% crit (555 points per 1% crit, a bit under 1/3 of a crit rating).
Similarly, with these talents, one point of Intellect increases your maximum mana by 17.53 (19.28 with 2/3 Furor), and your regen from Replenishment, Revitalize, and Innervate correspondingly.
These things together make Int the best stat for both HPS and mana.

Spellpower:
Intellect, without the talent bonuses, crit bonus, or mana gains. Basically a weaker form of Intellect that only appears on weapons and trinkets, but is still good.

Spirit:
Improves your innate mana regen. Specifically, one point of Spirit gives 0.00836*SQRT(Int) MP5. Spirit generally gives around as much MP5 as Int, but gives no mana pool increase and no throughput gain at all.

Haste rating:
128.05 haste rating gives 1% spell haste. This reduces the cast time and GCD of all of our spells, to a minimum of 1 second GCD (there is no effect on Rejuvenation, which automatically has a 1 second GCD from talents). It also causes our HoT's to tick faster and potentially gain extra ticks (see below for more on breakpoints). Aside from a few very significant breakpoints, haste is a weaker secondary stat since it doesn't improve Rejuvenation at all, and increases mana consumption.

Mastery rating:
123.64 mastery rating adds 1% to our Symbiosis bonus. The exact value of this depends on your particular spell usage and healing technique. It tends to be strong in 10-man or smaller content, and even in 25-man if you use WG and Rejuvenation heavily.

Critical strike rating:
179.28 crit rating gives 1% to crit. Crit heals do 1.5 times the healing of non-crit heals (1.545 with a Revitalizing meta). As of 4.0, all healing effects are able to crit. Due to its greater itemization cost and weak bonus, crit adds significantly less throughput than haste for all spells besides Rejuvenation.

Enchanty

http://elitistjerks.com/f73/t110354-resto_cataclysm_release_updated_4_1_a/

Jako ze sam nie gram druidem nie wiem jaki jest Spft haste cap dla poszczegolnych ticków a Hotów

[Edycja Reap3r0 - 10.06.2011 o 12:39]

"Obawiam się dnia, kiedy technologia weźmie górę nad stosunkami międzyludzkimi. Świat będzie miał pokolenie idiotów."
Igor
Wiadomość [#3]: 10.06.2011 o 13:32

stary, balbym sie z Toba isc na podstawowy random normal. a co tu mowic o Zandalari hc?

- brak jakichkolwiek enchantow.
- idziesz w crit wtf?
- gemy to jakis koszmar. spirit, +mastery, +crit, w relicu +stat? skad to wziales?
- brak gema w pasku
- bron do dpsu
- reforge z dupy i bez zadnego ladu i skladu

poczytaj na EJ cokolwiek bo tu sie nie da nic poprawiac. to po prostu trzeba zrobic od pcozatku od podstaw.

PM Email
bjanisze
Wiadomość [#4]: 10.06.2011 o 13:44

Konto skasowane

Nie sądziłem że aż tak źle jest :/
Więc dobrze że przynajmniej tu się poradziłem, czas porobić parę zmian

nabonid
Wiadomość [#5]: 10.06.2011 o 16:10

Ja bym jeszcze na twoim miejscu pozbyl sie herbalizmu i zrobil sobie JC. Najpierw na alcie wyskiluj herbalizm/mining na max. Dzieki temu bedziesz mial ziola na flaski/poty i skalki na leveling JC.
Tak swoja droga w nadchodzacym patchu druid bedzie mial calkowicie nowe mastery.

PM Email
bjanisze
Wiadomość [#6]: 10.06.2011 o 18:19

Konto skasowane

I tak zrobię. Pozmieniałem już gemy, zreforgowałem na haste żeby do 2005 dojść, teraz jeszcze pofarmie na jakiegoś staffa i zobaczymy

mehegroth
Wiadomość [#7]: 10.06.2011 o 19:54

Ludzie nauczcie się czytać...powiedz mi na co Ci cloth pasek?
Wiesz jest taka passywna umiejętność każdej osoby która może nosi dany typ rzeczy mas +5% do main statów np. Więc nawet jak byś miał mieć pasek z raidów HC to i tak lepiej mieć niebieki 346 dla tego bonusa.
Jak już wyżej wspominali, reforge...jeśli chcesz leczyć 10man to przedewszystkim cały crit->mastery. A talenty sam układałeś?
Jeśli tak to wróć do pierwszej linijki mojej wypowiedzi...Tier 2 w drzewku resto Perseverance, strasznie pomaga w leczeniu, na co ci w PvE redukcja spell dmg?
Brak Natures bounty...błąd, zamiast w balance brać talent genesis weź z feral Furor masz dodatkową manę. Generalnie lepiej miec 3/3 Furor i 2/3 moonglow

To by było na początek tyle, jak sądzę.
odnieś się do tego a odczujesz róźnicę.

Jeszcze jeśli chodzi o heal na Zandalari...full hoty + spam nourisha nic many nie kosztuję podtrzymujesz tym LB i masz statyczny nie zły healing w wolnym czasie.

[Edycja mehegroth - 10.06.2011 o 19:55]

^^ MY DRUID ^^
^^MY WARRIOR^^
PM Email
bjanisze
Wiadomość [#8]: 10.06.2011 o 20:26

Konto skasowane

Heh, faktycznie nie ogarnąłem z tym paskiem, zaraz za justice kupie zwykły 346.
A talenty wziąłem z link strona wydała mi się sensowna, więc drzewko po prostu skopiowałem nie zastanawiając się nad nim, jak widać był to błąd :/
Reforge już zrobiłem skupiając się na haste i mastery więc zobaczymy jak to będzie

build

Z talentami wyszło coś takiego, myślę że będzie dobrze

[Edycja bjanisze - 10.06.2011 o 20:37]

mehegroth
Wiadomość [#9]: 12.06.2011 o 11:24

Witam ponownie,
build PRAWIE dobry, jeśli chodzi o raid bez Nature's Cure się obejdzie bo ktoś może to robić ale generalnie z założenia daje się tą umiejętność zamiast 3/3 Gift of the Earthmother dajesz tu 2/3 i wtedy będzie już wszystko ok.
Po tej zmianie pozostaje Ci życzyć TOPowania skady/recounta.
Ciągle mi się coś przypomina...jeśli chodzi o pasek...powiedziałeś, że chcesz za justice kupić 346 możesz zrobić crafta z LW 359 bądź reputacja w dragonmaw clan

Pozdrawiam

PS gram też na Burning Legion nick taki jak na forum, co prawda żadko ostatio jestem na mainie ale jak uda CI się mnie złapać pytaj w grze postaram się pomóc.

[Edycja mehegroth - 12.06.2011 o 11:27]

[Edycja mehegroth - 12.06.2011 o 11:29]

^^ MY DRUID ^^
^^MY WARRIOR^^
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :