Dziś jest: Wtorek, 2 czerwca 2020, godzina 20:41
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: problem z battle net

mrukaszluk
Wiadomość [#1]: 15.10.2007 o 18:39

Konto skasowane

Witam! Mój problem wygląda następująco. Na batlle.net loguję się ekspresowo, gra uruchamia się także szybko. Problemy rozpoczynają się gdy rozpoczynam grę. Kiedy klikam myszą pojedyńczo by poruszać moją postacią lub wchodzic w opcje z paska wszystko jest w porządku, natomiast gdy próbuję wziąć coś z ekwipunku lub mikstury z paska pojawia się ogromne opóźnienie nawet kilka sekund, a czasami wogóle nie mogę chwycić przedmiotów z ekwipunku. Gdy udam się " na pole bitwy" nikt nie reaguje na moją obecność natomiast po kilku - kilkunastu sekundach moja postać nagle ginie a wokół niej mnóstwo wrogów. O co chodzi?

Sikor
Wiadomość [#2]: 15.10.2007 o 20:28

Konto skasowane

Widocznie masz tak wolnego neta że cię laguje...

Widocznie masz tak wolnego neta że cię laguje...

mrukaszluk
Wiadomość [#3]: 15.10.2007 o 22:09

Konto skasowane

Teoretycznie mam 256 kbps, a jmoże ktoś wie jakie łącze jest zalecane?

DonMateo
Wiadomość [#4]: 16.10.2007 o 16:23

Konto skasowane

Wymagana minimalna szybkosc lacza dla diablo II to 28,8Kb/s (masz to napisane na odwrocie pudelka potluczony.gif )

____
a masz tak zawsze?! Moze po prostu trafiles na taki 'okres' na battle.netcie (tez mam czasami okrutne lagi, ale wtedy daje sobie spokoj z gra). Wina moze tez (ale wcale nie musi) lezec na rodzaju internetu, tzn radiowy (czy jak to sie tam zwie) itp. Kumpel jak mial bezprzewodowy, to tez mial wiecznie lagi- wiec moze cos z tym...

[Edycja DonMateo - 16.10.2007 o 16:26]

TEAMWORK
means a lot of mindless morons doing exactly what the boss says.

Lastfm.pl
Xuang-WM
Wiadomość [#5]: 17.10.2007 o 22:09

Konto skasowane

Możliwe, iż masz ograniczoną przepustowość jeśli chodzi o protokoły, używane przez Diablo... musiałbyś sprawdzić. Ewentualnie ściągnij jakiś program do zarządzania dostępnym łączem.
Strony internetowe ładują się normalnie?

[Edycja Xuang-WM - 17.10.2007 o 22:10]

biggthumpup.gif Redaktor battlenet.pl
biggthumpup.gif Administrator pcl-pvp.org
beerchug.gif Masz jakieś pytania? Wyślij prywatną wiadomość lub pisz na mój nr GG, z chęcia pomogę!
on battle.net since ~2000
hexed
Wiadomość [#6]: 18.10.2007 o 21:11

Konto skasowane

Mi się wydaje że w ogóle, BN laguje od pewnego okresu, nawet rano lagi jak nie wiem co.

Popołudniu,wieczorem ojj katorga.

Przy internecie 12 MB

"Słabym pozostaje tylko jedna broń: błędy silnych." - Georges Bidault

Hardcore Barbarian 51+ Aeze
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :