Dziś jest: Czwartek, 27 lutego 2020, godzina 20:45
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: problem

coparka
Wiadomość [#1]: 31.08.2005 o 01:21

Konto skasowane

Witam. Mam nadzieje ze mi pomozecie. Otoz odgrzebalem z czelusci gierke Diablo II LOD. Zainstalowalem. Wrzucilem swoje stare save'y. Wszystkie postaci dzialaja ok natomiast jedna - barbarzynca niebardzo. Kiedy dam temu panu 2 bronie (bez tej umiejetnosci chyba nie warto grac Tongue) to dziala gierca do momentu az chce uderzyc. Czyli barb+2bronie+atak=zwiecha. ;/ Stworzylem nowa postac i sprobowalem - tak samo sie dzialo. Przeinstalowalem gre - to samo. Pozniej bylem zmuszony zrobic format i po zainstalowaniu stworzeniu postaci - to samo. Ze zwiechy mozna wyjsc tylko ctr+alt+del i ukazuje mi sie komunikat:

Diablo II Error:
Assertion Failure
Location: C:\Projects\Diablo2\Source\D2Common\RANDOM\Random.cpp, line#220
Expression: (int)nMax>0

no i klawisz OK. Po zatwierdzeniu badz wylaczeniu okienka gra sie wylacza i tak w kolo Macieja. Taka sciezka jaka mi sie wyswietla w komunikacie nie istnieje (chyba Tongue) na moim kompie - szukalem. W rejestrze tez szukalem ale sie na tym nie znam za bardzo. Dodam ze system to WIN XP Prof. SP2, no i mam zainstalowanego DirectX 9.0c.
Prosze o pomoc. Tylko bez odpowiedzi typu nie graj badz nie daj brb 2 broni. Cheesy Jesli mozna to chcialbym tez nie istalowac zadnych latek 1.9 czy cos takiego bo chcialbym zachowac save a kiedys wlasnie stracilem poprzez zainstalowanie jakiejs laty. Tongue
Z gory dziekuje za odpowiedzi i pomoce.
CIAUO

PS. Gierka kiedys dzialala bez problemow na WIN 98. Ale do niego nie mam zamiaru wracac. Tongue

5eba
Wiadomość [#2]: 31.08.2005 o 06:53

Konto skasowane

nie wiem jak pomoc ale mam to samo i reinstalka i resciaganie patha nie pomaga..
nie bede zakladac nowgo topica z pytaniem jak wstawic do jasnej ciasnej screena z wlasnego HDD na to forum? lol.gif prosze bez zbednych komentarzy ladnie opisac biggrin.gif

5eba
Wiadomość [#3]: 01.09.2005 o 22:00

Konto skasowane

nikt nie wie?~~
a jak wie to z gory dzieki za odpowiedz..smialo!;)

pakOs
Wiadomość [#4]: 01.09.2005 o 22:18

Konto skasowane

http://imageshack.us/

pakos.biz
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :