Dziś jest: Czwartek, 29 października 2020, godzina 23:06
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: priest mag czy hunter?

Blood_Elfka
Wiadomość [#1]: 17.10.2011 o 21:19

Konto skasowane

witam!
zastanawiam się, która postać jest ciekawsza? prosze o rady, tylko żeby nie było że gdy bede lvelovała to będzie fajnie i słodko a jak dojde do 85LV to będzie ciężko.
umiem grać tylko tymi 3 klasami (hunter, priest, mag)najlepiej hunterem, potem priestem, a potem jeszcze trochę słabiej magiem.
będę grała Blood Elfem (nie lubie aliance, a w RPG staram się grać jak najbardziej "ludzką" rasą), uważam że hunter ma najmocniejszy DPS z tych klas, potem mocny ma mag, ale najsłabszy priest ale za to umie się leczyć i ma dużo HP a many tylko trochę mniej niż mag. to mój narazie największy dylemat (właśnie instaluje mi się WOW, jutro rano, jak wróce ze szkoły to napewno będzie). jeśli będzie jeszcze jakiś to napisze w tym temacie. z góry BARDZO dziękuje za odpowiedzi tongue.gif

jeszcze jedno pytanie dotyczące maga (z tego tematu troche sie śmietnik robi lol.gif ), słyszałam (od brata) że mag może znaleść taką książeczke, dzięki niej zamienia, zamiast w owce, w świnke albo pingwina.
czy to coś daje? czy to tylko różni się animacją? czy ta książeczka jest rzadka? a może to brat mnie tylko oszukał?

drugie pytanie dotyczące huntera, czy to prawda że hunter może mieć naraz 5 petów. chodzi mi o to że NARAZ, wszystkie, i wsztskie naraz walczą,
dla niekumatych dam przykład tongue.gif
mam huntera, wysyłam peta A i peta B do warriora, peta C i peta D do priesta, a peta E do paladyna.

trzecie pytanie (wyszło że każda klasa ma swoje pytanie smiley.gif ) dotyczące priesta, a właściwie trzy.
jedno: czy to prawda że priest ma taką moc która nie pozwala atakować przez kilka sekund? takie coś jak ma paladyn
drugie: czy priest ma moc która pozwala latać? widziałam kiedyś takiego priesta, brat powiedział że ma jakieś kody, ale ja nie wierze że przy ludziach na BG używał by kodów.
jeśli tak to od jakiego LV?
trzecie: w co lepiej inwestować priestem? w shadow? a może pomieszać Holy i Discipline?

[Edycja Blood_Elfka - 17.10.2011 o 21:33]

[Edycja Blood_Elfka - 17.10.2011 o 21:37]

Batmanus
Wiadomość [#2]: 18.10.2011 o 19:34

Konto skasowane

www.google.pl i tyle w temacie...

Riexxel
Wiadomość [#3]: 18.10.2011 o 21:43

Konto skasowane

Masarka... wystarczy pierwszy lepszy temat, aby wszystkiego się dowiedziec.
Graj tym co lubisz... Nikt tego za CIebie nie bedzie pozniej robil. Chcesz klase pure dps? Bierz huntera, albo maga. Chcesz czasem cos podleczyc? Priest. PVP? Mag.

Mag zamienia w zwierzatka. Co do ksiazki to nie wiem. Jest obdajze glyph pozwalajacy zamienic zamiast owcy w pingwina.
Hunter moze miec kilka zwierzakow, ale NIGDY nie uzywa ich w tym samym czasie. Tzn przyzywasz tylko jednego.

To, że ktos nie moze atakowac? Chociazby fear.
Latac to nie, ale unosic sie w powietrzu na malej wysokosci i ze jak spadniesz to nic sie nie dzieje.
Dpsowac - shadow, leczyc - holy albo discipline.

[Edycja Riexxel - 18.10.2011 o 21:44]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :