Dziś jest: Wtorek, 14 lipca 2020, godzina 10:55
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: postac wygasa za ...

sttasiek
Wiadomość [#1]: 29.03.2008 o 20:00

Konto skasowane

... no wlasnie tak jak w temacie cczy warto sie tym przejmowac ? bo np jak mam kilka postaci i pojawi mi sie napis ze postac wyganie za iles tam czasu to niechce mi sie grac wszystkimi iles czasu aby napis znowu znikl.

np mam postac na przemdioty i poprostu niechce mi sie nia bez sensu biegac i az minie iles czasu i napis zniknie na jakis czas

kiedys mialem tak ze pisalo ze postac juz wygasla a moglem dalej nia grac. Wiec moze ktos mi wyjasni jak to jest dokladnie

TrangOul
Wiadomość [#2]: 29.03.2008 o 20:44

Konto skasowane

Od jakiegoś czasu, jeżeli postać wygaśnie, a nikt nie założy innej o tym samym imieniu, można ją odzyskać.
Nie chcesz czekać? Zrób tak, żeby postać "zatrzęsła ekranem" (np. w 5. akcie otwórz tp, wejdź do Malah i kliknij na tp, aby postać cały czas biegła) i zostaw grę na 2 godziny. Są jeszcze gry "mule parking"...

[Edycja TrangOul - 29.03.2008 o 20:45]

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
sttasiek
Wiadomość [#3]: 29.03.2008 o 21:51

Konto skasowane

wiec kazda postacia nawet mule musze grac aby ten czas znikal ? ;/

a na czym polega gra "mule park " ?

DontAskMeWhy
Wiadomość [#4]: 29.03.2008 o 22:49

Konto skasowane

no jak sama nazwa wskazuje na parkowaniu mulow ;p zeby 2h byly w grze i zeby zniknal ten napis.
ps: nie musisz grac kazda postacia te 2h. wystarczy ze raz na 10 dni wejdziesz nia na kanal/do gry i z 1 dnia sie robi 10-11 smiley.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :