Dziś jest: Piątek, 13 grudnia 2019, godzina 04:49
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc post na radę - psn nec ??

Odpowiedź

Temat: post na radę - psn nec ??

Mateusz90
Wiadomość [#1]: 14.12.2007 o 21:52

Konto skasowane

słyszałem że nec na psn nove jest najlepszy na radę (chodzi o czas jednego runu).
prawda to? myslalem ze hamm albo blizzka szybciej, ale necra nie mam.
proszę o odp. tylko ludzi mających te posty - mogące obiektywnie porównać czas potrzebny na radę.

niepoprawny
Wiadomość [#2]: 15.12.2007 o 11:18

Konto skasowane

Low resist (klątwa + sprzęt* - powiedzmy, że -120psn res lekko), psn nova (~8000psn dmg/2sekundy) - Rada w Travi kładzie się dość szybko nawet na 8ppl grach. Po pierwszych trupach można przyspieszyć kombinacją amp + ce (zwiększenie obrażeń i wybuch zwłok).

* - dla novamancera Pajęczyna Śmierci w łapie, Enigma na klacie, rękawice Tranga, reszta wg uznania - ale w przypadku pierścieni polecam 2x Krasnoludzką Gwiazdę (życie, absorbcja ognia, 200% ekstra kasy).

Klątwa low resist ma spory zasięg - wystarczy rzucić raz na run, Rada bywa w dwóch grupach, więc nova na jedną, tele pod drugą grupę, nova - nie ma sensu nią spamować, lepiej obserwować czy nie warto odpalić fazy drugiej (amp+ce). Gliniany golem powinien absorbować skutecznie hydry - zawsze można postawić nowego.

Hammer musi się ustawić, żeby młotki nie obijały się bezsensownie o ściany budynku, blizzkami raczej nie grywałem, ale wspierane mercem z Infinity mogą być równie skuteczne.

[Edycja niepoprawny - 15.12.2007 o 13:05]

Mateusz90
Wiadomość [#3]: 15.12.2007 o 18:03

Konto skasowane

ja myślałem raczej nie nad eni tylko bramble, co o tym sądzisz?

bo ten nec to na rade ma byc jak najlepszy, a nie brh i inne miejsca.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :