Dziś jest: Poniedziałek, 16 września 2019, godzina 04:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: pomoc z multi

btborys
Wiadomość [#1]: 23.10.2005 o 00:51

Konto skasowane

mam pytanko taxujac muly zawsze otwieram okna w full screen ale przez to jak odpale 8 gier to komp mi bardzo sie tnie,a chcal bym uruchomic w malych oknach ale jak zrobie akt i przeechodz mulem do nastepnego to mnie wyrzuca i pokazuj sie okienko we have big error chyba tak to pisze i czy jest jakis spsob ze mozna odpalic w malym oknie i nie bedzie wyrzucac bardzo by mi to pomogel i zaoszczedzil bym na czasie z gory thx beerchug.gif

Kamallo
Wiadomość [#2]: 23.10.2005 o 03:09

Konto skasowane

zalecam zgranie d2music.mpq do katalogu d2. Poza tym imo lepiej chodzi d2 w full screen niz w oknie bo w oknie zrzera 100% proca nawet jesli nie musi. Jeszcze jedno, nie dziw sie ze przy 8 d2 muli ci sie komp bo zeby ci sie nie mulilo to bys musial miec z 1,5 GB ramu bo pojedyncze d2 potrafi zezrec 150-180MB (zalezy tez od dlugosci trwania gry chyba)

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
Instantaneous
Wiadomość [#3]: 23.10.2005 o 11:28

Konto skasowane

btborys napisał:
...i czy jest jakis spsob ze mozna odpalic w malym oknie i nie bedzie wyrzucac ...

Usuń komendę -ns (no sound) ze skrótu.

btborys
Wiadomość [#4]: 23.10.2005 o 14:14

Konto skasowane

hmm a mogl by to ktos wylumaczyc dokladniej z ta komenda bo nie wiem czy ja dobrze wpislem i skasowalem -ns i nadal wyrzuca mnie jak mulem przejde do nastepnego aktu po wykonaniu ,nie wiem czy w dobre miejsce wpisalem wogle te komendy

Kamallo
Wiadomość [#5]: 23.10.2005 o 14:20

Konto skasowane

"[litera dysku]:\[katalog]\Diablo II\Diablo II.exe" -w -res800 -priority "normal" -mpq "costam.mpq" -title "nazwa okna"
- tak moze wygladac przykladowa linia komend dla multi d2 w oknach z dzwiekiem

[Edycja - Kamallo w 23-10-2005 o 14:21]

..:: MoD2 - Maniac of Diablo 2 ::..
Hammerdin PvP
Identity: ClaSSic Player
-------------------------------
WoW:
>> Resto Druid <<
>> Subtlety Rogue <<
btborys
Wiadomość [#6]: 23.10.2005 o 14:46

Konto skasowane