Dziś jest: Niedziela, 9 sierpnia 2020, godzina 10:22
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Pomoc pierwsz raz na battle net

Odpowiedź

Temat: pierwsz raz na battle net

c3po
Wiadomość [#1]: 21.07.2007 o 14:13

Konto skasowane

Witam potrzebuje pomocy zakupiłem sobie diablo2 + dodatek zainstalowałem grę, zarejestrowałem na gram .pl, po uruchomieniu gry wybrałem opcję battle net i tu pojawia się problem a mianowicie :
jak czytałem umowę licencyjną pisze że będę musiał podać swoję nazwisko i cd key no ok ale gdzie to mam zrobić ? Przejdżmy dalej nacisłem że zgadzam się z warun umowy wyskoczyło mi załóż nowe konto więc wpisałem nazwę swojego konta i hasło wyskoczył mi póżniej wybór postaci więc wybrałem nadałem jej nazwę i i naciłem ok próbował się łączyć ale nic z tego wyskoczyło mi takie coś jak się gra single czyli stwórz nową postać albo usuń itd. dodam jeszcze że nie miałem w tym oknie nawet rysunku postaci wybranej prze ze mnie co zrobiłem nie tak ? Przy zakładaniu konta tam jest za mało miejsca na podanie cd key więc gdzie to zrobić i czy to jest w ogóle potrzebne ? Proszę was o pomoc bo bardzo chciałbym pograć w diablo przez neta jak już go mam 1zhelp.gif

krecik123
Wiadomość [#2]: 21.07.2007 o 14:29

Konto skasowane

cdkeye podaje sie tylko podczas instalacji nigdzie indziej
nazwe konta zrob sobie jaka tam chcesz, nazwe postaci tez, miej haslo inne od nazwy wrazie czego
po wlaczeniu d2 klikasz w battlenet, tam ci patcha sciaga, potem przechodzi w wybor konta, podajesz login haslo, potem postacie, tam jest stworz nowa albo wybierasz sobie jakas jesli juz masz, klikasz na nia dwukrotnie i juz cie zalogowywuje na server, potem albo wchodzisz sobie na chata albo wybierasz dolacz do gry lub stwarzasz sobie nowa

--- MODERATING SC & SC2 ---
:*
"kto mi wlezie i zrobi bajzel w norce pierdolnę łopatą!"
Be original, be yourself
SC2 Profile
c3po
Wiadomość [#3]: 21.07.2007 o 16:38

Konto skasowane

dzięki już działa. biggthumpup.gif

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :