Dziś jest: Sobota, 16 grudnia 2017, godzina 02:34
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: ogólna pomoc, HUNTER

Loki1234
Wiadomość [#1]: 12.04.2013 o 18:31

siema
Mam zamiar zakupić wow'a. Pomyślałem że zagram krasnoludem hunterem.(czy polecacie inną klase na początek.Chce szybko dobić do 90 lvl)

mam kilka pytań:

1)jakie drzewko wybrać Bm,MM czy Sur. Myślę tutaj o levelingu.(które drzewko do czego i czy ktoś dałby buildy)
2)jak z petem, mieć początkowego cały czas czy z lvl łapać inne i czy można się pozbyć peta.(jeśli tak to w jaki sposób i czy pet ma własne jakieś drzewo talentów czy coś)
3)czy jako dps znajdę instancje np. na serwerze Burning Legion czy jakimś innym.(czy trudno znaleźć czy wcale).

PM Email
Glosa
Wiadomość [#2]: 15.04.2013 o 10:03

Loki1234 napisał
siema
Mam zamiar zakupić wow'a. Pomyślałem że zagram krasnoludem hunterem.(czy polecacie inną klase na początek.Chce szybko dobić do 90 lvl)

mam kilka pytań:

1)jakie drzewko wybrać Bm,MM czy Sur. Myślę tutaj o levelingu.(które drzewko do czego i czy ktoś dałby buildy)
2)jak z petem, mieć początkowego cały czas czy z lvl łapać inne i czy można się pozbyć peta.(jeśli tak to w jaki sposób i czy pet ma własne jakieś drzewo talentów czy coś)
3)czy jako dps znajdę instancje np. na serwerze Burning Legion czy jakimś innym.(czy trudno znaleźć czy wcale).

Tak, polecam mnicha do szybkiego levelingu. Dostajesz buf do expienia to raz, dwa możesz leczyć na instancjach. Będąc w specu healera czekasz na wejście do instancji góra 5 minut. Deps czeka nawet pół godziny.

Odnośnie huntera:
1. na PvP i do levelnigu polecam BM ( dlatego że tutaj pet bije najmocniej i dużo roboty zrobi za Ciebie :P ).... ale, ale nie ograniczaj się do jednego speca. Wypróbuj wszystkie i wybierz potem jak będziesz grał w endgame.
2. Jak powyżej, nie ograniczaj się do jednego peta tylko wypróbuj co się da. Koniecznie zajrzyj na pettopię i wyczytaj o umiejętnościach poszczególnych rodzin petów. Teraz pet nie ma drzewka talentów i każdego mozesz ustawic na:
ferocity, cunning ( dps ) lub tanacity ( tank ).
3. Na każdym serwerze znajdziesz miejsce jako DPS w instancji tyle, że Tank i Healer czekają duuuużo mniej na wejście.

PM Email
Loki1234
Wiadomość [#3]: 15.04.2013 o 16:20

a co z mm i sur?

i jeszcze jedno pytanie :
dołączyć do jakiejś gildii to znaczy czy nowego gracza który zbytnio ogarnia grę, przyjmą(mam pojęcie o inst, rolach itp, na rajdzie jeszcze nie byłem)

PM Email
Glosa
Wiadomość [#4]: 16.04.2013 o 08:09

Loki1234 napisał
a co z mm i sur?

i jeszcze jedno pytanie :
dołączyć do jakiejś gildii to znaczy czy nowego gracza który zbytnio ogarnia grę, przyjmą(mam pojęcie o inst, rolach itp, na rajdzie jeszcze nie byłem)

MM i Surv tez wypróbuj i zobacz właśnie w jakim specu gra Ci sie najlepiej. Zainstaluj recounta lub jakis inny miernik dps-u i bedziesz widział w czym robisz najwieksze obrażenia.

Dołącz koniecznie!!!
Grając samotnie wile tracisz. Znajdź sobie jakąś polska gildię, przejdź przez rekrutacje i ciesz sie grą :P
Z doświadczenia wiem, że "ogarnianie gry" liczy się na późniejszych etapach ( rajdy np. ) natomiast na początku ważne jest zaangażowanie. Zawsze się znajdzie ktos w gildi kto podpowie co robić.

PM Email
Morimen
Wiadomość [#5]: 25.11.2013 o 21:15

To je jeszcze zadam pytanie co wybrać jako pierwsze w talentach sprawdzałem w internecie buildy ale chyba stare bo mam zupełnie co innego ( posthaste, narrow escape oraz croushing tiger, hidden chimera) co wybrać i dlaczego gram orkiem hunterem BM

PM Email
atylla3
Wiadomość [#6]: 25.11.2013 o 21:24

Możesz użyć coś takiego wowdb.com

PM Email
Morimen
Wiadomość [#7]: 25.11.2013 o 21:52

super dzięki

PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :