Dziś jest: Wtorek, 17 lipca 2018, godzina 23:10
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Wojownik ogarniety warrior, mieszkaniec Poznania

Odpowiedź

Temat: ogarniety warrior, mieszkaniec Poznania

smiechu
Wiadomość [#1]: 20.01.2013 o 21:38

Konto skasowane

Witam , i to nei jest ogloszenie .... matremonialne :P pogadalbym , przy piwku itp. z ogarnietym graczem wow warrior

luney
Wiadomość [#2]: 21.01.2013 o 18:20

Konto skasowane

Pachnie pedofilem sad.gif

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
smiechu
Wiadomość [#3]: 21.01.2013 o 18:41

Konto skasowane

Sadzac po wypowiedzi masz jakis uraz...moze ktos kiedys Cie juz wykorzystał...nie wnikam.O inteligencji tez nie wspomne bo w swiecie tej gry nie tylko graja faceci, wiec piszac takie rzeczy zastanow sie najpierw co piszesz. Z reszta nie rozumiem dlaczego nie mozna pogadac , i wymienic sie doswiadczeniem z kims z wspolnymi zajawkami. Pozdrawiam i uwazaj na pedofilow niech juz Cie nie krzywdza biggrin.gif

Nekkro
Wiadomość [#4]: 21.01.2013 o 22:26

Konto skasowane

Luney, czuj sie skarcony !

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
smiechu
Wiadomość [#5]: 21.01.2013 o 23:38

Konto skasowane

Nie chodzi o to zeby kogos karcic... wydaje mi sie ,ze takie miejsce i forum dla graczy mowi o tym ,ze sa tu ogarnieci ludzie, a z takim zachowaniem prymitywnych ludzi (pewnie am 14 lat duzo przed nim) psuje sie opinie tego wlasnie forum :/

Garn
Wiadomość [#6]: 21.01.2013 o 23:51

Konto skasowane

Roftl, to opinię tego forum da się jeszcze bardziej zepsuć? biggrin.gif

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
luney
Wiadomość [#7]: 22.01.2013 o 16:13

Konto skasowane

smiechu napisał
Nie chodzi o to zeby kogos karcic... wydaje mi sie ,ze takie miejsce i forum dla graczy mowi o tym ,ze sa tu ogarnieci ludzie, a z takim zachowaniem prymitywnych ludzi (pewnie am 14 lat duzo przed nim) psuje sie opinie tego wlasnie forum :/

Bo argument wieku (Ty masz 14 lat pewnie!!!!!1111) jest taki dorosły!

Po pierwsze, to był żart z mojej strony. Szkoda, że go nie wyniuchałeś, zwłaszcza jak chcesz z kimś umawiać się na piwo. Czuję, że byłoby trochę drętwo z takim poczuciem humoru na tych "baletach".

Po drugie, umawianie się z kimś zupełnie obcym przez internet na spotkanie przy piwie brzmi co najmniej niewłaściwie. A jeśli myślałeś, że wyrwiesz laskę na coś takiego, to ja nie wiem ile Ty musisz mieć lat, że do głowy wpadł Ci taki pomysł biggrin.gif.

Cóż, to forum każdego dnia mnie zaskakuje. Dzisiaj nie było inaczej ;).

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
smiechu
Wiadomość [#8]: 22.01.2013 o 21:34

Konto skasowane

Lol!! Mam piekna i kochana narzeczona, wiec nie szukam kobiety. W swiecie gry i w gildii nie mam znajomych z Poznania gdzie obecnie mieszkam. Od urodzenie mam usmiech an twarzy i pozytywne nastawienie do zycia. Twoje poczucie humory jest niesmaczne , nei chcialbym z Toba rozmawiac o pedofilstwie gdzie wspomniales na samym wstepie i Twoj komentarz moim zdaniem nei byl na miejscu..., jezeli takie masz poczucie humoru to powodzenia. A jezeli chodzi o poznanie jakiegos gracza i wymienienia sie doswiadczeniem np przy piwku to uwazam ,ze to nei problem i powod do wysmiewania i obrazania. PS. przeciez nei wyjde na uloice i nei zaczne krzyczec ,ze szukam wowowiczow a ze jest to forum z roznymi tematami to pierwsze co mi przyszlo do glowy

Malfi
Wiadomość [#9]: 24.01.2013 o 16:18

Konto skasowane

Dobrze go wziołes Śmiechu - tak trzymaj smiley.gif
Chwała dla prawdziwych Wojowników , dzieciak niemiał szans !

Nekkro
Wiadomość [#10]: 24.01.2013 o 22:57

Konto skasowane

sława !

ale mu pojechal, healerowi !

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź