Dziś jest: Niedziela, 5 lipca 2020, godzina 13:02
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: noobowskie pytanka....

chivasPL
Wiadomość [#1]: 01.12.2005 o 21:26

Konto skasowane

Cześć... Jak się obronić przed FEARem (nie wiem czy tak to się nazywa, ale koleś rzuca na mnie takie coś i ja trace kontrole na kilkanaście sekund na moim charem) i przed umiejętnością huntera (robi mi taką czerwoną strzałkę na głową i nie mogę przed k....sem uciec, bo cały czas mnie widzi)....confused.gif? Gram NE/R, 35lvl..

Pomożecie ??

Ps. Piszę w tej tablicy, bo to chyba pytanie o PvP, chociaż nie Battleground... ;-).

Lopex
Wiadomość [#2]: 01.12.2005 o 21:36

Konto skasowane

Fear to lock chyba.a HUnted Mark to raczej nie da sie tego scignac chyba za padniesz wczesniej :P

gupis
Wiadomość [#3]: 01.12.2005 o 21:36

Konto skasowane

jak zdobedziesz Corporal w rangach honoru to bedziesz mógł kupic trinket który jednorazowo pozbywa sie tych wszystkich fear'ow ...

bogdan
Wiadomość [#4]: 02.12.2005 o 10:30

Konto skasowane

Hmmm tylko co zrobic z fear jak grasz szamanem i nie masz na to trinketa a Tremor nie dziala??bo mam tak walcze z Warlosciem albo Priestem dostaje strach ale wczesniej stawiam tremora , tyle ze on nie dziala. Czy jest jakas inna szansa unikniecia fera??

[Edycja - bogdan w 02-12-2005 o 10:30]

Silverin
Wiadomość [#5]: 02.12.2005 o 12:20

Konto skasowane

Lopex prosze nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia.... on pytał jak ZDJĄC feara ... a hunters mark może dispellowac priest...

How could I glare into these eyes
And then not stab them?
How could I stare at their loss
And then not laugh?
Trolli
Wiadomość [#6]: 03.01.2006 o 21:38

Konto skasowane

co do trinkietow za 2 range to sie mylisz bo nie wszystkie klasy dostaja taki sam trinkiet. a co do hunters marka to nie jestem pewien czy mozna to sobie normalnie zdispellowac

Badcow
Wiadomość [#7]: 03.01.2006 o 21:45

Konto skasowane

Bogdan-> jak ci tremor totem nie dziala to raczej stoisz poza jego zasiegiem biggrin.gif Jest jeszcze inna rada jak tego uniknac.Jak widzisz warlock'a to szybko zakladasz itemy + shadow ressistance i nei masz sie go co bac za bardzo tongue.gif jak grasz na maelu to ci moge dac recipe na legi +16 shadow ress i cos tam jeszcze maja.W sumie moj tremor dziala wiec nie mam sie co martwic i nastepnym razme radze ci wejsc w jego zasieg(on nie ma efektu natychmaistowego) tongue.gif

Silverin
Wiadomość [#8]: 03.01.2006 o 21:55

Konto skasowane

macie refleks, odpowiadac miesiac po ostatniej wypowiedzi...

trolli - priest może normalnie dispelllowac Hunter's Mark

And then not stab them?
And then not laugh?
BoolvA
Wiadomość [#9]: 03.01.2006 o 22:27

Konto skasowane

Trolli napisał:
co do trinkietow za 2 range to sie mylisz bo nie wszystkie klasy dostaja taki sam trinkiet. a co do hunters marka to nie jestem pewien czy mozna to sobie normalnie zdispellowac

każda klasa dostaje dokładnie to samo

Crom
Wiadomość [#10]: 03.01.2006 o 22:36

Konto skasowane

Nie w przypadku Hordy. Wejdz na thotta i wpisz Insignia of the Horde i zobaczysz. Idz robic offtop gdzie indziej.

[Edycja - Crom w 03-01-2006 o 22:37]

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Nerd
Wiadomość [#11]: 03.01.2006 o 23:02

Konto skasowane

Silverin napisał:
Lopex prosze nie wypowiadaj sie na tematy o których nie masz pojęcia.... on pytał jak ZDJĄC feara ... a hunters mark może dispellowac priest...

Ukłon dla wszytko wiedzacego KIDA ktory wszytko wie....Silverin kochamy cie love.gif Bez kitu, nie wiem po co tacy ludzie jak ty na tym forum, porzadku pilnujesz, zeby nie bylo spamu przez nowe topiki etc ? Przeciez to forum dzieki temu jest takie popularne, ze za kazdym razem koles zadaje to nowe pytanie chociaz jest pelno takich samych tematów.

Silverin
Wiadomość [#12]: 04.01.2006 o 14:20

Konto skasowane

Następny z refleksem. Napisałem tego posta, żeby Lopex nie wprowadzał innych ludzi w błąd, więc do czego się chcesz przy(wulg.)ic?

BoolvA - nie mogę się zgodzic, wejdz na thotta i poczytaj komentarze, zobaczysz że są różne trinkety dla różnych klas tongue.gif

[Edycja - Silverin w 04-01-2006 o 14:20]

And then not stab them?
And then not laugh?
Trolli
Wiadomość [#13]: 04.01.2006 o 16:09

Konto skasowane

BoolvA napisał:
Trolli napisał:

każda klasa dostaje dokładnie to samo

no sorki ale jednak mam racje=)

p.s. czy sa tu ludzie ktorzy naprawde graja w wowa a nie raz na jakis czas bo naprawde az sie nie chce czytac tego forum a nic lepszego nie wymysle jak mi server daja off
myslalem ze na forum o np. hunterach dowiem sie czegos ciekawego a tam widze tyko sprawy tupu kiedy sie dostaje flare czy tez czy sa hunterowskie q;/

bogdan
Wiadomość [#14]: 06.01.2006 o 21:32

Konto skasowane

Badcow napisał:
Bogdan-> jak ci tremor totem nie dziala to raczej stoisz poza jego zasiegiem biggrin.gif Jest jeszcze inna rada jak tego uniknac.Jak widzisz warlock'a to szybko zakladasz itemy + shadow ressistance i nei masz sie go co bac za bardzo tongue.gif jak grasz na maelu to ci moge dac recipe na legi +16 shadow ress i cos tam jeszcze maja.W sumie moj tremor dziala wiec nie mam sie co martwic i nastepnym razme radze ci wejsc w jego zasieg(on nie ma efektu natychmaistowego) tongue.gif

DZIEKI coprawda z opoznieniem ale i tak dzieki w sumie teraz robie priesta ale juz z warlockami nie ma problemu mam ta miksturke pozdrowka

Araondoion
Wiadomość [#15]: 06.01.2006 o 22:06

Konto skasowane

ja tu czegos nie czaje w tym topicu, wszystkie klasy nie dostaja identycznego trinketu, np. Warrior ma taki, ktory nie dispelluje sheepa a rogue juz taki ma.

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Verrillus
Wiadomość [#16]: 21.01.2006 o 15:21

Konto skasowane

Kłamco Dhanterze mowiles ze juz nie wrocisz do wowa i DI! smiley.gif

Xard
Wiadomość [#17]: 23.03.2006 o 11:43

Konto skasowane

Mam ja takie pytanko - jak nalicza sie crityk od czarów ( szansa na )
OD broni to zalezy od sreczności a od czaró to jak ?

eldabor
Wiadomość [#18]: 24.03.2006 o 07:50

Konto skasowane

Czary :

Podstawka to bodajże 4 - 5 % crita z czarow + 1% za kazde 100 int + talenty + przedmioty

misiooo
Wiadomość [#19]: 02.05.2006 o 09:56

Konto skasowane

Kazda klasa NIE dostaje takiej samej insygni.
Moj mag ma dispell fear, polymorph and slowing effects chyba, a hunter ma dispell immobilizing, slowing and stun effects.
Priest kumpla ma Polymorph, Fear and stun.
Wiec insignie sa inne dla innych klas.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :