Dziś jest: Niedziela, 20 października 2019, godzina 00:25
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: non immune mod

anouncer
Wiadomość [#1]: 23.04.2007 o 12:29

Konto skasowane

Witam serdecznie.
Chciałbym zwieńczyć moją przygodę z diablo 2 uzyskując 99lvl w single player. Problem polega na tym, że z uwagi na to, że blizzard zafundował przeważającej większości monstrów niewrażliwości. Niechce na siłe grać konkretnym buildem umożliwiającym przejście gry, bo to mnie nie bawi. Mam więc do Was pytanie, czy istnieje jakiś mod zdejmujący niewrażliwości. Niech np ustawia maksymalny resist 50-75% itp. Może będziecie mogli mi pomóc.

anouncer
Wiadomość [#2]: 05.05.2007 o 12:24

Konto skasowane

Hmm czyżby faktycznie taki mod nigdy nie powstał??

gejkiller
Wiadomość [#3]: 05.05.2007 o 22:58

Konto skasowane

za dużo roboty, można to zmienić albo przez edycję plików dll albo poprzez zmniejszenie odp na fizyki w plikach. ;/

Czepiec
Wiadomość [#4]: 06.05.2007 o 01:00

Konto skasowane

Jeśli wyjaśnisz swój problem w sposób bardziej przejrzysty, być może, będę Ci mógł pomóc.

anouncer
Wiadomość [#5]: 06.05.2007 o 08:27

Konto skasowane

Wydaje mi sie że jest bardzo przejrzyście napisane, ale ok wyjaśnie:
Praktycznie każdy monster na poziomie trudności hell ma jakąś niewrażliwość. Na koszmarze niektóre też już mają.
Problem polega na tym, że chce przejść gre postacią nastawioną jedynie np na blyskawice. Jak łatwo domyśleć się obecnie byłoby to bardzo trudne jeśli nawet nie niemożliwe. Nie zależy mi na siłowaniu się z tym, chce pograć dla przyjemności, dlatego potrzebny byłby mi mod, który np narzuca, że żaden monster nie może mieć większego resistu na wszystkie żywioły/magie/obrażenia fizyczne niż np 75%. To rozwiązuje cały problem.
Pytanie teraz czy taką zależność można ustawić, czy też trzeba każdemu przeciwnikowi ręcznie ograniczać maksymalny resist jaki może mieć.

Czepiec
Wiadomość [#6]: 06.05.2007 o 11:51

Konto skasowane

Mam dla ciebie złe informacje.
Raczej wszystkie mody idą w kierunku uczynienia walki trudniejszą. Ich twórcy bowiem doszli do wniosku, że oryginalna wersja Diablo jest zbyt łatwa do przejścia (co jest w sumie nieporozumieniem).
Poszukiwane przez ciebie rozwiązanie czyni grę bardzo łatwą. Stąd wnioskuję, że nie powinieneś spodziewać się skutecznego rozwiązania problemu.
A merc sobie nie radzi?

anouncer
Wiadomość [#7]: 06.05.2007 o 17:53

Konto skasowane

Wiesz merc wystarczy do przejscia gry, ale próba zrobienia z nim poziomu 99 to już troche hardcore. Żeby była jasność, chce zacząć grę nie posiadając żadnego sprzętu. Mając dobry stuff, może i walka z mercem się sprawdza, ale tak od zera to może nie działać.
Szkoda, że nie ma takiego moda.
Co do większości modów, to pozornie utrudniają grę. Faktycznie jednak wystarczy trochę się przemęczyć i gra staje się prosta i nudna.
Diablo 2 odstawiłem z rok temu na półke i pomyślałem niedawno, że fajnie byłoby wreszcie ten 99 lvl uzyskać.
Masz jeszcze jakiś pomysł, który mógłby mi pomóc?

psycho-pl
Wiadomość [#8]: 08.05.2007 o 22:58

Konto skasowane

99 lvl na singlu ? powodzenia potluczony.gif

kazik82
Wiadomość [#9]: 09.05.2007 o 16:40

Konto skasowane

infinity zaluz i bedzie bez iscia na łatwizne ^^

gejkiller
Wiadomość [#10]: 09.05.2007 o 18:54

Konto skasowane

i botd albo lw

anouncer
Wiadomość [#11]: 11.05.2007 o 22:58

Konto skasowane

Więc diablo zostanie gdzie jego miejsce - na półce.
Dzięki za próbę pomocy, temat uważam za zamknięty.

TrangOul
Wiadomość [#12]: 13.05.2007 o 23:58

Konto skasowane

Zostaje jeszcze najważniejsze, czyli BN.

Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.
KuntaKinte
Wiadomość [#13]: 14.05.2007 o 13:27

Konto skasowane

nie kazdemu ten tryb odpowiada np.......

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :