Dziś jest: Wtorek, 17 września 2019, godzina 12:36
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum StarCraft 2 Pomoc nie mogę zalogować się w StarCrafcie 2

Odpowiedź

Temat: nie mogę zalogować się w StarCrafcie 2

marzol0681
Wiadomość [#1]: 11.04.2011 o 14:57

Konto skasowane

Witam, od pewnego czasu nie mogę się zalogować do gry. Muszę grać offline. Czasami po kilkukrotnym/kilkunastokrotnym razem udaje się. A od początku to wygląda tak:
Włączam grę (mam internet WIFI i zawsze mi działało) i wyskakuje okienko do logowania się do gry - i tu jest problem bo nie mam pola do wpisania hasła. Tylko e-mail użytkownika. Potwierdzam i wyskakuje komunikat, że mogę grać tylko w trybie offline. Dzieje się tak od zainstalowania patcha 1.3.1 Najdziwniejsze jest to że właśnie czasami po kilkukrotnym odmówieniu grania offline w końcu wyskakuje okienko do wpisania hasła i gra działa. Myślałem że może to wina neta więc reset routera zrobiłem, włączyłem i wyłączyłem bezprzewodówkę i nic nie pomogło. Później stwierdziłem że może nie potrafi nawiązać połączenia z BN, więc czekałem chwilę po włączeniu okienka do logowania żeby dać mu czas do nawiązania połączenia - nic nie pomogło.
Ma/miał ktoś taki problem? Pomóżcie mi go rozwiązać. Aha, na stronę starcrafta2 loguję się bez problemu.
Od razu mówię że nie jestem zwolennikiem formatowania dysku i raczej tego nie zrobię.
Moja konfiguracja laptopa (jeśli to coś pomoże to pomoże):
system - WIN 7 64-bit
k.graf - geforce 9800 GTS 512 Mb
Pamięć - 4 Gb ramu
procesor - Intel Core 2 duo 2,23 GHz

nicram0413
Wiadomość [#2]: 11.04.2011 o 15:31

Konto skasowane

A repair albo reinstal sc2 próbowałeś. Naprawa jest długa nieraz ale nie wymaga pobierania od nowa niczego a reinstalacja już niestety tak. Reinstalacja jest pewniejsza ale sama naprawa w niekrytycznym błędzie czesto pomaga.

marzol0681
Wiadomość [#3]: 20.04.2011 o 09:28

Konto skasowane

WIELKIE dzięki.
Naprawa gry zadziałała. Kilka minut sprawdzania i gra znowu śmiga.
Pozdrawiam

znowu ten sam błąd!
Ale znalazłem rozwiązanie. Wpisuje maila tak jak prosi i jak pokazuje mi okienko mówiące że mam grać off-line to zostawiam je na chwile i nagle pojawia się możliwość ponownego logowanie, tyle że teraz już z możliwością wpisania hasła. wpisuję i gram.
Nie wiem jak później zachowuje się gra podczas gry na BN.
Pozdrawiam

Vargazz
Wiadomość [#4]: 11.11.2011 o 12:04

Konto skasowane

Mam ten sam problem od czasu, gdy zainstalowałem patcha 1.4.2. Zastosowałem się więc do Twoich rad - zrobiłem repair'a - nie wykryło błędów. Podczas logowania odczekałem dłużej, ale okienko do wpisania hasła nie pojawiło się nawet po 5 minutach czekania. Cały czas wyświetlało, że nie ma połączenia z BN i że muszę grać offline. Powiedz - jak długo Ty czekałeś na pojawienie się okienka? Pozdrawiam.

[Edycja Vargazz - 11.11.2011 o 12:06]

"Dawniej ludzie byli bliżsi sobie. Musieli - broń nie niosła daleko."
nabonid
Wiadomość [#5]: 11.11.2011 o 12:51

Konto skasowane

Ja musialem reinstalowac i gra smiga.

Kris7
Wiadomość [#6]: 12.11.2011 o 01:38

Konto skasowane

a ja mogę się zalogować, ktoś jeszcze może?

[Edycja Kris7 - 12.11.2011 o 01:38]

do not cry about the balance before you know how to play your race.
I'm not a nub, I'm gosu of tomorrow...

nie rozmawiam z debilami
marzol0681
Wiadomość [#7]: 12.11.2011 o 18:11

Konto skasowane

ja to czekałem góra minuta.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :