Dziś jest: Środa, 23 października 2019, godzina 17:43
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: modifikacje

TyrandeWhisperwing
Wiadomość [#1]: 14.03.2009 o 15:32

Konto skasowane

witam wszystkich

na wstepie chcialam zaznaczyc ze temat bedzie dosc dlugi i bogaty w tresc......moze sie postaram strescic jak najlepiej

mam pomysl jak ulepszyc badz uatrakcyjnic player vs player

1 modifikacja dotyczy stolic hordziakow i alluchow. powinne byc wyposazone w bramy zamykane w razie ataku(tak jak zamki w sredniowieczu) i zeby dostac sie do takiego miasta sila trzeba by uzyc sprzetu oblezniczego ktory mozna by bylo nabyc w miastach u np engenginerow. utrudnilo by to walke i bardziej wymagana by byla organizacja i zgranie(oczywisice byla by obrona tez na wiezach i bramach). w miastach straznicy mogli by byc wszyscy elite(skoro na raidach i tak trash ma elite i nie stanowi problemu)

2 modifikacja dotyczy honoru i nagrog za pvp

areny- powinnien byc zlikwidowany rating (to jest kompletny idiotyzm ) a wprowadzic system pkt pojegajacy na tym ze za victory-1 punkt za fail zero pkt(wiec i tak nie bylo by latwiej)
bg - co najminiej 3 bg jeszcze takie duzo formatowe powinne byc dodane. I REAKTYWACJA AV!!!
co do rownosci bg zeby zlikwidowac takie sutuacje 8 alluchow na 15 horde max 5 osob roznica miedzy ally/horde

3 mouty i nagrody za najazdy

moim zdaniem powinien blizzard podzielic na 2 rodzaje te nagrody
normal- czyli mounty 100% (black war bear) do zdobycia za zabicie 4 dowodcow defensywy poszegolnych miast( np general marcuss jonnatan w stormwind)
ci dowodcy mieli by po tam z 5 milnionow hp i za ich zabicie bylby obecny mount.

natomist za zabicie leaderow bylby 280 % epic fly mount i 120% epic mount ( np: dla undead to skeletal drake dla NE cobalt drake)
120 mounty to dla ally np black phanter a dla hordy np scorpid:P

liderzy hordy i ally zeby nie bylo latwo mieli by tyle hp ile loatheb czyli 20 m i ulepszone umiejetnsci. wtedy startowaly by takie najazdy jak na wg( w ilosci ludzi)

a teraz ranking NAJLATWIEJSZYCH do pokonania bossow miast od gory najlatwiejsi)
ALLUCHY HORDZIAKI

1 Tyrande Whisperwing 1 Carine Bloodhoof
2 King Valaran Vrynn 2 Lady Slylvanass Windrunner
3 Prophet Velen 3 lord themar theron
4 King Mangi Bronzebeard 4 Thrall

kto sie ze mna nie zgadza co do tego co tu napisalam zapraszam do dyskusjii:P

last fight of the black dragonflight
Crom
Wiadomość [#2]: 14.03.2009 o 17:06

Konto skasowane

TyrandeWhisperwing napisał
Tyrande Whisperwing

Learn to spell, WhisperWIND.

Przeniesiony z ogolnej.

| Format Sig? [Yes/No]
| Enter Command: .......Yes
| Format percentage: 10%...25%...50%...75%...100%...Complete!
| Sig Formatted.
|
| Have a Nice Day!

[System Shutdown]
ver.1.05 made by Crom, Last Update: 21.07.11y

[SYSTEM REMINDER] - [ON]
Prowler
Wiadomość [#3]: 14.03.2009 o 19:37

Konto skasowane

Taa nawet fajny pomysł.
Wyślij to do blizzarda ;P. Jak będziesz miała poparcie całego battlenetu może przeczytają ^^

تلاش کے استعمال سے پہلے آپ کسی چیز کے بارے پوچھنا! `;..;´
buba44
Wiadomość [#4]: 14.03.2009 o 21:19

Konto skasowane

Ja ostatnio myślałem nad czymś takim...

gdyby zrobić tak, że postacie graczy są nieprzenikalne (tak jak w Tibii... wiem, wiem najgorszy przykład ale akurat to mi przyszło do głowy ^^).
I np podczas obrony miasta w bramie tworzy się mur z warriorów, za nimi stoją healerzy i weź się przez takie co przebij. Na wieżach dodatkowo magowi, hunterzy itp. Plus, tak jak było wspomniane wyżej, bramy, maszyny oblężnicze.
Żeby samo wejście do miasta też było jakimś wyzwaniem.

Zapewne w wielu kwestiach było by to dość komplikujące, a już na pewno samo wprowadzenie tego bo to by trzeba było silnik gry pewnie wymienić albo co:P

No to tylko chciałem napisać bo akurat przyszło do głowy;]

Volti
Wiadomość [#5]: 14.03.2009 o 23:19

Konto skasowane

1. Jest już takie coś - WG - kompletny niewypał. Zlatuję się 1/4 serwera i masz 10sekundowe lagi.
Wogóle pomysł do bani, horda atakuję sw i przejmuje je? lol? No bo jak nie przejmuję to po co ma atakować i jaki w tym realizm.
A jak na serwerze jest stosunek h:a 4:1 to sw na zawsze już pozostanie u hordy?

2.
areny - 1pkt za wygraną walkę? Żeby kupić jakąś broń dwuręczną deadly muszę wygrać 4500tys walk? Świetny pomysł.
bg - 3 nowe bg? to ja mam równie dobry pomysł np. 10 nowych kontynentów! a co tam!

3. W nocnych godzinach zwala się pół serwera na lidera przeciwnej frakcji i wszyscy mają 120% mounty, pisz do blizza!

Rakastan
Wiadomość [#6]: 15.03.2009 o 01:24

Konto skasowane

Za coś pożytecznego byście się wzięli a nie takie kretyńskie pomysły wymyślacie... Cylon_anim.gif sorry ale inaczej się tego nazwać nie da...

diablotin.gif Wyzwiesz mnie na pojedynek? Czy może się boisz? diablotin.gif
lajek
Wiadomość [#7]: 15.03.2009 o 01:44

Konto skasowane

wyeliminowanie ratingu na arenach bylo by idiotyzmem bo "najlepsi" byliby ci ktorzy duzo graja, czyli dzieci, nolify itp, a naprawde dobzi gracze byliby z tylu

Vertigonod
Wiadomość [#8]: 15.03.2009 o 14:24

Konto skasowane

Hmm wyczuwam tu wpływ Warhammera. Owszem fajnie się tam zdobywa twierdze (choć mogło by to być lepiej dopracowane) ale przyznam że szybko się to nudzi). IMO powinni skasować WG z VoA, wyje!@#$ to skopane nowe bg i byłoby super!

Vertigonod Rogue 80
Pochodna imprezy to ilość alkoholu jaki można kupić za butelki na niej opróżnione. Dobra impreza to impreza o niezerowej drugiej pochodnej. yabol.gif
comandos
Wiadomość [#9]: 15.03.2009 o 16:08

Konto skasowane

Volti, ja ci przyznaje racje co do 2 pkt. Reszty nie rozumiem ale ok .

Co to znaczy bgconfused.gif

Lokien
Wiadomość [#10]: 15.03.2009 o 20:00

Konto skasowane

Bg o ile się nie mylę znaczy battleground xD

Squstion
Wiadomość [#11]: 27.03.2009 o 16:38

Konto skasowane

1. wintergrasp
2. debilne
3. jw

War 70 - afk