Dziś jest: Czwartek, 19 lipca 2018, godzina 02:19
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: misja

czupakabra123
Wiadomość [#1]: 29.04.2010 o 16:27

Konto skasowane

mam takie pytanie w jakiej kampani jest misja gdzie jest sojusz pomiedzy zergami i teranami
chodzi mi o (zerg,teran i starcraft or starcraft:broodwar)
mam nadzieje ze ktos wie o co chodzi

BlekDef
Wiadomość [#2]: 29.04.2010 o 17:21

Konto skasowane

Podstawka:
9 terran - niby sojusz (tzn. my nie możemy atakować zergów za bardzo, ale oni nas jak najbardziej)

Brood War
2 zerg - ludzie Raynora rozwalają generatory, później dostaje się psi emiter z SCV od Mengska, by móc przejmować kontrolę nad zergami.
4 zerg - UED i ich rój
6 zerg - UED i ich rój
8 zerg - UED i ich rój

Do tego w Enslavers jest dużo misji, gdzie terranie są w sojuszu z zergami.

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
czupakabra123
Wiadomość [#3]: 29.04.2010 o 17:34

Konto skasowane

wielkie dzieki

klikachu
Wiadomość [#4]: 01.08.2010 o 22:37

Konto skasowane

czy wie ktos jak odblokowac misje z hybrydami u protosów?? przeszedłem gre wszystkimi rasami w dodatku i w podstawce i niegdzie nie moge jej znaleźć

aka kliku aka adi
BlekDef
Wiadomość [#5]: 02.08.2010 o 01:55

Konto skasowane

Przejdź misję 9 zergów w BW w mniej niż 15/20/25 minut (nie pamiętam dokładnie już. Jak chcesz na szybko, to power overwhelming, food for thought, show me the money, operation cwal, something for nothing, budujesz spire i zalewasz protossów mutaliskami + tym, co miałeś na początku. Po rozwaleniu nie zapomnij tylko wyłączyć kodu na nieśmiertelność, bo inaczej scenka finałowa się nie skończy ;)

Każden, kto mowę swą ojczystą kala i jej ortografię umyślnie plugawi, bądź nauczyć się jej nie chce,
ten jest jak dziwka pospolita, co dupy głupocie daje w zamian dysmózgię otrzymując.

Last
To nie treść gier wywołuje przemoc tylko lagi, bugi, nieprzemyślane rozwiązania, kiepski support i inni gracze.
klikachu
Wiadomość [#6]: 02.08.2010 o 08:58

Konto skasowane

dzieki za paomoc BlekDef smiley.gif
a tak swoja drogo misja nr 9 to była najtrudniejsza z posrod misji w całym SC i musiałem zrobic wiele savow(czego nigdy wczesniej nie robiłem!) i próbować wiele razy zanim ja przeszedłem. Za jej ukonczenie powinni dodawac jakis achievment w SC2 albo pisac przed nickiem mgr.of SC biggrin.gif

aka kliku aka adi
Garn
Wiadomość [#7]: 02.08.2010 o 16:14

Konto skasowane

Co ty, łatwa była, ja zrobiłem dropa Drone'a przy bazie Protossów, założyłem tam Hatery, potem zobiłem nydus Canal i zalałem go Hydrami ;D

Recent Activity >
for 10 points. 18/02/2014
» 76 Newbie helped 17/02/2014
» 75 Newbie helped 15/02/2014
   ͏͏͏
klikachu
Wiadomość [#8]: 02.08.2010 o 20:31

Konto skasowane

pozniej tez na to wpadlem ale wolalem to zrobic klasycnie poslugójac sie czysto mechanicznym skilem(tak jak to robia najwieksi hadrcorowcybiggrin.gif) tzn rozwalilem go wchodzac "dzrzwiami frontowymi" smiley.gif - a to nie było takie proste bo najpierw musiałem mutalami pozdejmowac wszystkie revery a potem wbiłem sie lingami pod oslona swarmow biggrin.gifbiggrin.gif - that was epic !! lol.gif

[Edycja klikachu - 02.08.2010 o 20:33]

aka kliku aka adi
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :