Dziś jest: Piątek, 18 października 2019, godzina 16:12
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: marki z bg

Pchelek
Wiadomość [#1]: 17.12.2008 o 21:16

Konto skasowane

mam pytanie czy marki sa teraz tylko po to zeby je wymieniac na honor czy moze dojda jeszcze jakies itemy ktore beda ich wymagac ?

Kaczorek
Wiadomość [#2]: 17.12.2008 o 21:30

Konto skasowane

tylko honor

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
Pchelek
Wiadomość [#3]: 17.12.2008 o 21:45

Konto skasowane

a jeszcze jak to jest z tym questem co wymienia marki na honor bo w tej chwili chce wszystkie procz tego z av, czy zawsze sa te same czy codziennie sie one zmieniaja ?

Silmarillion
Wiadomość [#4]: 17.12.2008 o 23:36

Konto skasowane

Zawsze te same

JahJahRiddim
Wiadomość [#5]: 18.12.2008 o 12:33

Konto skasowane

za marki mozna tez kupic mounty np.

Draco93
Wiadomość [#6]: 18.12.2008 o 21:05

Konto skasowane

To znaczy że nie dojdzie żaden npc wymieniający tak jak wcześniej marki na itemy i bronie ??

horn
Wiadomość [#7]: 18.12.2008 o 23:33

Konto skasowane

blizard polecial z graczami w bambuko ,i do itemkow za honor potrzebne sa arena points ,na forum us bylo 50 pare stron jazdy po blizie za te glupie zmiany , po czym caly ten temat na forum zostal wykasowany przez bliza ,najwidoczniej chyba mysla ze gracze sie nie licza bo popularnosci tym nie zdobeda , do tego niech sobie te swoje areny w du... wsadza ,szczegolnie przy obecnym unbalansie klas ,mam nadzieje ze sporo osob zrezygnuje teraz z subskrypcji ,jak troche kasy straca to zaczna myslec

haczu
Wiadomość [#8]: 19.12.2008 o 00:18

Konto skasowane

a mnie sie to podoba... jak chcesz sprzet pvp to rob pvp, a wg mnie areny maja wiecej wspolnego z prawdziwym pvp niz bg

a Ci co jechali po blizzie to dzieciaczki ktore chca dawne zasady zeby leechowac honor i marki na BG

[Edycja haczu - 19.12.2008 o 00:20]

horn
Wiadomość [#9]: 19.12.2008 o 01:47

Konto skasowane

JAK NAJPIERW ZBALANSUJA WSZYSTKIE KLASY POD ARENY TO OK ALE NA TA CHWILE TO JEST BZDURA
do tego itemki z aren i tak byly lepsze od tych z bg wiec w czym problem? ,jest masa ludzi co niema czasu grac po 16h dziennie
place za gre i wymagam proste ,a moze tak by usuneli itemki za areny i za raidy? w koncu grasz dla zabawy

[Edycja horn - 19.12.2008 o 02:05]

haczu
Wiadomość [#10]: 19.12.2008 o 13:05

Konto skasowane

Weź pod uwage kilka spraw...
1. Teraz wiekszosc ludzi robi pvp w sperzecie bez resi przez co klasy bazujace na krytykach wydaja sie op...
2. Balans klas bedzie modyfikowany kolejnymi patchami... trzeba sie uzbroic w cierpliwosc
3. Ranking 1500 daje Ci 300+ punktow o ile mnie pamiec nie myli... wiec co tydzien mozna kupowac 1 przedmiot nawet nie bedac jakims pro gamerem
4. Wcale nie trzeba duzo czasu poswiecic na farmienie punktow arenowych... wystarczy rozegrac 10 meczow w tygodniu...

Twoj argument z usuwaniem itemow z raidow jest troche bez sensu i świadczy tylko o frustracji... Naprawde nie rozumiem skad takie wielkie halo. Farmiło sie itemy na BG zeby robic areny. Przeciez nie farmisz itemow z BG zeby robic wiecej i lepiej BG bo to by było błedne koło. Chyba ze ludzie chca po prostu wyfarmic sobie itemki z BG zeby nimi poświecić na rynku w SW przed noobkami. A balans w pvp przyjdzie moim zdaniem wraz z dozbrajaniem sie ludzi. RESI robi ogromną różnice.

A tu mały cytat:
PvP and burst damage
"I do not have a great deal of information for you at this point, but I can say we do share the concern specifically regarding burst damage in PvP. There is much discussion amongst the developers about PvP game play at this point. We're going to see how people fare once battles are more saturated with resilience, however, we are well aware this may not fully address the issue."
czyli grunt to cierpliwośc... to nie jest tak ze Blizz po prostu to olał...

[Edycja haczu - 19.12.2008 o 13:40]

Kaczorek
Wiadomość [#11]: 19.12.2008 o 14:12

Konto skasowane

blizz bardzo dobrze podzielil pvp itemy; tym, co graja bg nie nalezy sie nic lepszego niz blue set. dmg moze jest troche za wysoki w stosunku do hp, ale zebrac sprzet do pvp i juz sie tak tego nie odczuwa ;]

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
iGard
Wiadomość [#12]: 19.12.2008 o 14:32

Konto skasowane

Wszystko ładnie i pięknie tylko gear pvp za Emblem of Valor. To trochę boli... tongue.gif

Kaczorek
Wiadomość [#13]: 19.12.2008 o 14:46

Konto skasowane

45 (30 shouldery/glovesy) markow na 1 czesc, ktora jest warta 500 arena pointsow i 10k honoru. 30 markow to prawie 2 full cleary naxx. przegiecia tutaj nie widze, ale dropowanie deadly itemow z gownianego i latwo pugowalnego bossa w wintergrasp to KPINA

[Edycja Kaczorek - 19.12.2008 o 14:46]

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
iGard
Wiadomość [#14]: 20.12.2008 o 12:48

Konto skasowane

A ja widze. Gear pod PVP nie powinien być dostępny za emblematy. A już tym bardziej drop.

[Edycja iGard - 20.12.2008 o 12:49]

Dewone
Wiadomość [#15]: 22.03.2009 o 16:41

Konto skasowane

pamiętam sytuacje na Burning Legion kiedy to na EOTS i innych BG bywała w dysproporcja graczy 14-20 i horda w dupsko dostawała. Blizz wywnioskował że lepiej zrobi gdy gracze mający już niezły gear będą zmuszeni do walki na bg, aby do wymaganych AP zdobyć honor potrzebny do epic itemów. Moim zdaniem trochę przesadzili z ilością APsmiley.gif potrzebną na item, ale z pewnością to poprawią i rozgrywka powinna byc przyjemniejsza. Teraz na BL pewnie nie ma już tak że połowa hordy siedzi tylko na arenach, ale musi pykać i na bgbiggrin.gif

chciałbym żeby zrobiono coś z dysproporcją honoru pomiędzy AV, a WSG czy AB(chyba że wprowadzili już takie zmiany w WOTLK)

Dewath
Wojownikorgi
Wiadomość [#16]: 22.03.2009 o 20:16

Konto skasowane

Teraz AV już nikt nie robi, bo marki z niego są praktycznie bezużyteczne, a więcej honoru dostaniesz za paczkę znaczków niż za czekanie 1h na grupę a potem skończenie AV...

Tosuro
Wiadomość [#17]: 24.03.2009 o 22:02

Konto skasowane

ZE CO? Od kiedy markow nie mozna wymieniac na itemy ?!?!?!
A to to jajko wielkanocne? :http://thottbot.com/i20110

Raider
Wiadomość [#18]: 24.03.2009 o 23:22

Konto skasowane

Gościu, nie wiem czy ty się z choinki urwałeś, czy co, ale takie itemki (typu ten z twojego "linka") są dzisiaj nic nie warte, czasy ich świetności (Vanilia WoW) dawno już minęły, nie ma sensu nawet za nimi zaglądać.
Owszem, marki da się wymieniać, ale to głównie tyczy się twinków i tych, co zbierają pvp mounty i tabardy.

Po krótkim namyśle jestem zmuszony stwierdzić, że dalsza konwersacja z tobą w celu uzyskania odpowiedzi na zadane przeze mnie pytanie jest bezcelowa.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :