Dziś jest: Piątek, 3 lipca 2020, godzina 19:00
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: ladder czy unladder???

Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Vrath
Wiadomość [#1]: 27.05.2004 o 12:16

Konto skasowane

jak jest wasze zdanie na temat tego czy grac na ladder czy nie ladderconfused.gif to dosc ciekawa sprawa dla niektorych,zapewne...odpowiedzcie

angelous
Wiadomość [#2]: 27.05.2004 o 12:29

Konto skasowane

Jak dla mnie lader. Nowych itemków sporo , receptury smiley.gif

MaxXan
Wiadomość [#3]: 27.05.2004 o 13:11

Konto skasowane

dal mnie tez laader jesl izaczynas od nowa ja gram na nie laader bo nieche mi sie od nowa itemkow znajdywac. juz wole w nowa gre jakas

PtaQ
Wiadomość [#4]: 27.05.2004 o 13:15

Konto skasowane

tylko i wyłącznie ladder biggthumpup.gif

ExproTFT
Wiadomość [#5]: 27.05.2004 o 13:36

Konto skasowane

Ladder jest dla poczatkujacych, ktorzy bez upowania itemow, wiekszej ilosci przegietych itemkow, mutowania run itp nie moga grac....

uzurpator
Wiadomość [#6]: 27.05.2004 o 13:39

Konto skasowane

ExproTFT napisał:
Ladder jest dla poczatkujacych, ktorzy bez upowania itemow, wiekszej ilosci przegietych itemkow, mutowania run itp nie moga grac....

Chciałeś oczywiście powiedzieć:
"NonLadder jest dla poczatkujacych, ktorzy bez upowania itemow, wiekszej ilosci przegietych itemkow, mutowania run itp nie moga grac...."

Ale wybaczam ten straszny błąd bo młody jesteś.

different
Wiadomość [#7]: 27.05.2004 o 13:43

Konto skasowane

ci ktorzy zostali na non ladder albo za bardzo sie przyzwyczaili do swojego dobytku (najbardziej im zabraknie duped stuff) albo nie mieli jaj zeby zaczac od poczatku, a teraz licza na spadek ladder do non ladder ... no to jeszcze troche poczekaja hahaha.gif

ladder rox !

lisiarz
Wiadomość [#8]: 27.05.2004 o 15:59

Konto skasowane

Different, ja pogrywam jeszcze na non ladder ale nie ze względu na przyzwyczajenie do dobytku (nie za dużego zresztą) ale z sentymentu do postaci smiley.gif

5eba
Wiadomość [#9]: 04.06.2004 o 11:11

Konto skasowane

jak ktos byl cienki na noladd to czemuby nie zaczac ladderasmiley.gif a wykrety typu noladd jest kompletnie zdupowany sa cienkie i przezarte, pewnie trudno w to uwierzyc ale mozna grac tam bez tych dupowanych (wulg.) smiley.gif
i nikt mi nie wmowi, ze ladd jest czysty po mass dupe run i tysiacach bootow, szukajacych zlomu dla ludzi chcacych miec jak naszybciej pala smite czy hammera z best stufem.
noladd rulzz!

[Edycja - 5eba w 04-06-2004 o 11:19]

different
Wiadomość [#10]: 04.06.2004 o 18:43

Konto skasowane

lisiarz napisał:
Different, ja pogrywam jeszcze na non ladder ale nie ze względu na przyzwyczajenie do dobytku (nie za dużego zresztą) ale z sentymentu do postaci smiley.gif

nie widze przeciwskazan zeby zrobic taka sama na ladder

a do tego dodac upgrade ^^

Zeu$
Wiadomość [#11]: 06.06.2004 o 09:59

Konto skasowane

Co za róznica i tak to wszystko to jedna wielka kupa

el Xuangoos De Lee
Wiadomość [#12]: 06.06.2004 o 15:32

Konto skasowane

Ja gram non ladder z kilku powodow:
1. nie znam sie na trade-ladder, wiec pewnie by mnie oszukiwali biggrin.gif
2. za dlugo zbieralem itemy, zeby teraz sie przerzucac na ladder
3. nie ma 160/60 biggrin.gif
4. nie ma 3/20/20
5. nie ma moich ukochanych dupped+bugged szponow-mojego marzenia z 1.09 (http://free.of.pl/s/sota/www/images/Screenshot020.jpg) ! biggrin.gif
6. jakos nie pociagaja mnie te nowe itemy bo i tak slowa runiczne ownuja smiley.gif, a na ch$$ mi transmutowanie run biggrin.gif?

Vrath
Wiadomość [#13]: 07.06.2004 o 07:46

Konto skasowane

tia,a wie ktos kiedy restart ladderaconfused.gif
Nie wiem w sumie czy robic nowa postac na ladder(po rescie),teraz zrobilem kilka postac high lvl i nie za bardzo wiem co robic...

angelous
Wiadomość [#14]: 07.06.2004 o 09:18

Konto skasowane

el Xuangoos De Lee napisał:
2. za dlugo zbieralem itemy, zeby teraz sie przerzucac na ladder

Ludzie traktujecie ta gre już nie jako gre tylko sposób na życie/prace?
To tylko gra. W każdej chwili powinno sie móc skasować wszystkie postacie i muły i zaczynać od nowa wtedy to jest frajda z gry a nie tylko chodzić mef, pindel , baal i tak cały czas. Zbierać itemki, zapychać muły, konta i się cieszyć ze swojej pazerności jak ktos np. czegoś nie będzie miał a Ty bedziesz w stanie mu powiedzieć :a co offer?".

Tak btw. to blizz z wejściem 1.10 powinnien wykasować wszystkie postacie smiley.gif

Ardas
Wiadomość [#15]: 07.06.2004 o 10:13

Konto skasowane

A masz coś fajnego co móglbyś mi dać? Ladder acc *ardas

;)biggrin.gif

Zeu$
Wiadomość [#16]: 07.06.2004 o 14:28

Konto skasowane

Każdy lubi coś innego niektorzy lubia kolekcjonowac inni klepac slodka biede wszystko zalezy od upodoban.Nie kazdy czlowiek ktory lubi zbierac intemki musi byc pazerny...

el Xuangoos De Lee
Wiadomość [#17]: 07.06.2004 o 16:35

Konto skasowane

Dokladnie smiley.gif Zeu$. Nie chodzi mi o itemy takie jak storm czy wf smiley.gif tylko takie przedmioty, ktore sa niedostepne na ladder smiley.gif. Czesc dorobku, ktory posiadam to itemy zebrane (nastepnie "powielane") przez ludzi jeszcze w 1.08/09. Mojej kolekcji cruelow, crafted itemow nie zobaczysz juz w 1.10 na ladderze sad.gif, a ja mam sentyment do tych itemkow smiley.gif. Gram w D2 tylko dla "oryginalnych" itemow i ich kolekcjonowanie jest moja pasja.

Vrath
Wiadomość [#18]: 08.06.2004 o 11:05

Konto skasowane

ja tam lubie diabelka,bo to fajna okazja do poznania ludzi i pogadania z nimi.Oczywiscie fajnie jest tesh zbierac itemki,pomagac innym i duellowac sobie.Powiem jednak,ze nie skasowalbym zadnej z moich postaci...unladder tesh.

Saucerhead
Wiadomość [#19]: 24.06.2004 o 07:32

Konto skasowane

btw. Mówi/pisze się non-ladder przyjamniej w przeze mnie odwiedzanch gronach.

Gram non-ladder bo tak wybrałem. Nie bawi mnie wbijanie na siłe expa. Gram bo lubię. Gram z tymi samymi ludzmi od lat. Nie gramy ladder. Bo tak postanowiliśmy.
Z tego co wiem (mówię oczywiście o świecie HC) na Ladder spowrotem praktykuje się wszystkie niedozwolene triki z 1.09, więc cała gadka o tej czystości drabinki to śmiech. Ponoć ktoś nieużywający MH i botów to tam smieć, lama i skończony noob.
Wole więc grać tak jak gram. Istotnym faktem jest to, że na non-ladder w tej chwili są ludzie tacy jak ja (czyli z jakiś wzgłedów zostali) i początkujący, którzy po pierwszym poważnym RiP'ie i poważnej starcie idą szukać szybkiego rozwoju na ladder.

zi0mal
Wiadomość [#20]: 27.06.2004 o 21:20

Konto skasowane

Ja gram gram na ladder ten sezon, ale nastepny... juz nie wiem... pewnie sie skusze.

REKLAMA
Strona 1 z 2.
Pierwsza     <<   <   | 1 | 2 |   >   >>     Ostatnia
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :