Dziś jest: Niedziela, 27 września 2020, godzina 22:31
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: kostka i klejnoty

CaesarVialpando
Wiadomość [#1]: 03.11.2005 o 00:14

Konto skasowane

Wlasnie zaczalem grac w DII (wiem, ma sie wrodzony refleks biggrin.gif ). Jestem w Lut Gholein i mam taki maly problem. Zrobilem juz laske horardrimow, jestem teraz w palacowych piwnicach. Mam piec nadkruszonych szmaragdow i 5 nadkruszonych czaszek. Wsadzam je (oczywiscie osobno szmaragdy i osobno czaszki :P) do kostki, klikam transmutuj i... dupa. Nic sie nie dzieje. A Kain mowil, ze jak wsadze piec to moge z nich zrobic jeden lepszy. Co jest nie tak?

KuntaKinte
Wiadomość [#2]: 03.11.2005 o 00:17

Konto skasowane

jest błąd , nie poprawili go , Cain mowie ze 5 , a trzeba wkłądać po 3 smiley.gif

biespi
Wiadomość [#3]: 04.11.2005 o 21:22

Konto skasowane

jezeli juz mowa o klejnotach, to chcialem sie zapytac o co chodzi z tym klejnotem na czacieconfused.gif

flaver
Wiadomość [#4]: 04.11.2005 o 22:03

Konto skasowane

o nic

zupelnie on nic nie znaczy

bylo miliony razy

daje tyule samo co kubek z kawa po lewej stronie monitora ;p

jack466
Wiadomość [#5]: 05.11.2005 o 07:00

Konto skasowane

flaver...Czy ty podważasz boską moc kubka z kawą po lewej stronie monitora?Nie darujemy ci tego... uzi2.gif >:-( po.gif diablotin.gif
A przy okazji żeby nie offtopowac za bardzo:coś dla pana biespi.
Legenda jest taka, że jeśli będziesz klikał tak długo aż pojawi się napis klejnot aktywowany(czy jak to tam szło jak coś poprawcie mnie k? Mam na 8.00 do szkoły...Wiem że jest sobota ale odrabiamy wolne z poniedziałku przed św.zmarłych.)a wtedy będą latać same unikaty i wypasione rare:P

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :