Dziś jest: Poniedziałek, 14 października 2019, godzina 15:08
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: kłopot z górnictwem w WoW

Luciferros
Wiadomość [#1]: 12.03.2006 o 12:50

Konto skasowane

Witajcie, gram dosyć świeżutką postacią mianowicie gnomem wojownikiem na 10 poziomie, mój kłopot związany jest z moją profesją - górnictwem, z tego co przeczytałem w instrukcji wynika że są dwa miejsca występowania rud - w postaci rud będących na powierzchni(na minimapie jaśniejsze żółte kropki) i rud będących pod powierzcjnią (ciemniejsze kropki), jak wydobywać te ostatnie?
2.Pozatym odnajduję tylko rudę miedzi i kamienie, nie mogę odnależć tin (cyny) i innych
3.mam też kłopot z wejściem na chat trade 9ogólny kłopot z obługą chatów) i znalezienia gracza-sprzedawcy rzeczy które potrzebuję - min light leather, fine thread, słyszałem o auction house jednakże w ironforge nie mogę go odnależć
4.szukam polskiej gildi która używa ciwilzowanego języka czyli polskiegosmiley.gif
Z góry dzięki za pomoc Luciferrossmiley.gif

Araondoion
Wiadomość [#2]: 12.03.2006 o 13:09

Konto skasowane

Luciferros napisał:
Witajcie, gram dosyć świeżutką postacią mianowicie gnomem wojownikiem na 10 poziomie, mój kłopot związany jest z moją profesją - górnictwem, z tego co przeczytałem w instrukcji wynika że są dwa miejsca występowania rud - w postaci rud będących na powierzchni(na minimapie jaśniejsze żółte kropki) i rud będących pod powierzcjnią (ciemniejsze kropki), jak wydobywać te ostatnie?
2.Pozatym odnajduję tylko rudę miedzi i kamienie, nie mogę odnależć tin (cyny) i innych
3.mam też kłopot z wejściem na chat trade 9ogólny kłopot z obługą chatów) i znalezienia gracza-sprzedawcy rzeczy które potrzebuję - min light leather, fine thread, słyszałem o auction house jednakże w ironforge nie mogę go odnależć
4.szukam polskiej gildi która używa ciwilzowanego języka czyli polskiegosmiley.gif
Z góry dzięki za pomoc Luciferrossmiley.gif

1. gnome warrior potluczony.gif
2. musisz znalezc wejscie do jaskini by wykopac te 2 rudy, wydobywasz je tak samo jak te 1 ale musisz wejsc do jaskini.
3. inne złoża znajdziesz w innych krainach
4. chaty-> pobaw sie ;p, zapytaj straznika o Auction Hause, /2 - kanal Trade
5. /join polska i zapytaj o gildie lub zapytaj sporadycznie po angielsku o Polakow na serwie - chociaz to takie troche n00bowate ;p

poinstaluj jakies mody odnosnie "zbierania" np. gatherer z www.curse-gaming.com

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
Luciferros
Wiadomość [#3]: 12.03.2006 o 17:02

Konto skasowane

niE CHCIAłEM PATETYCZNEGO WIELKIEGO CZłOWIEKA WOJOWNIKA ALBO ELFAsmiley.gifGnomy małe ciałem ale mają dużo pary w łapkach, pozatym ciężko trafić takiego maluchasmiley.gif)) musze tylko jeszcze odkryć jak nauczyć go korzystać z broni dystansowej i jak używać dwóch mieczyków naraz

Araondoion
Wiadomość [#4]: 12.03.2006 o 17:23

Konto skasowane

ech dziwie sie, ze Ci w ogole pomagam...

by korzystac z broni dystansowej musisz sie tego nauczyc, znalezc weapon mastera (zapytaj straznika) i nauczyc sie...
co do walki 2 mieczami na raz, to przyjdzie z lvlem...

Imo warrior gnome to parodia i gnome nie powinien jako jedyny miec mozliwosci bycia warkiem... gnome rozwalajacy taurena, starczyloby, zeby tauren na nim usiadl...

Every man is a liar, there is only one kind of man who tells the truth, that's a dead man or a gringo like me.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :