Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 06:01
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy klasa ktora da rade rajdowac normalnie

Odpowiedź

Temat: klasa ktora da rade rajdowac normalnie

Eluveitie
Wiadomość [#1]: 04.05.2011 o 19:16

Konto skasowane

czesc, mam maga 85lvl ubranego we wszystkie mozliwe itemki z heroicow za repe itp

z tym ze magow jest jak dzikich psow i naprawde ciezko jakakolwiek gildie znalezc ktora ma miejsce w rajdzie dla maga (przez ostatni MIESIAC dostalem sie tylko do gildii z ktora dzis robie 25 man BWD ale na 90% komp mi nie wyrobi wiec i tak bedzie fail)

postanowilem porzucic maga i zrobic jakas postac ktora jest mozliwe (dla smiertelnika) znalezienie stalej grupy na rajdy

uprzedzajac odpowiedzi hejterow

-lubie grac kazda postacia (oprocz rogala ;d) i prosze powstrzymac sie od odpowiedzi "graj czym ci sie podoba"
-krece dobry dps (mysle ze 14~ self buffed na kukle bez ZADNEGO itemka z rajdow to dosyc dobry wynik)
-rola w teamie nie ma duzego znaczenia (najfajniej by bylo gdyby postac mogla pelnic 2+ role bo ubierajac sie w offspec mialbym dodatkowe zajecie)

z gory dzieki za odpowiedzi :P

serwer burning legion jesli to ma znaczenie

natrakh
Wiadomość [#2]: 04.05.2011 o 19:33

Konto skasowane

Jak ci kazda klasa pasuje to moze paladyn/druid? heal,dps i tank, nie powinno byc problemu wtedy, wszystko jest kwestia efektywnosci potem;p

raziel666
Wiadomość [#3]: 04.05.2011 o 20:30

Konto skasowane

cztery rzeczy.
po pierwsze jesli umiesz grac to kazda postacia znajdziesz predzej czy pozniej miejsce w gildii ci odpowiadajacej (nie mowiac juz o "graj czym ci sie podoba")
po drugie jesli komp ci nie wyrabia na 25man raidach to ogranicza to twoje poszukiwania gildii wylacznie do tych robiacych dychy (czyli sporo ogranicza) wiec nie placz, ze nic nie mozesz znalezc.
po trzecie sytuacja jesli chodzi o klasy (kto jest op, ktorej klasy jest za duzo etc) jest dynamiczna i sie ciagle zmienia. wszystko zalezy od patcha, serwera etc. naprawde wolisz lvlowac od nowa jakas postac bo uslyszales, ze na takim a takim serwerze jest zapotrzebowanie na na przyklad warkow? przeciez to sie moze zmienic w ciagu tygodnia.
po czwarte jak ci wszystko jedno to chyba raczej latwy wybor. bierz druida albo paladyna. te klasy moga spoleniac wszystkie role w raidzie (dps, tank, heal) wiec najlatwiej ci bedzie cos znalezc.

[Edycja raziel666 - 04.05.2011 o 20:33]

Madness is the gift, that has been given to me!
mindseeker
Wiadomość [#4]: 05.05.2011 o 19:18

Konto skasowane

postanowilem porzucic maga i zrobic jakas postac ktora jest mozliwe (dla smiertelnika) znalezienie stalej grupy na rajdy

Każda klasą znajdziesz jak chcesz.

Grałem 4 lata rogalem i w TBC bylo ich jak psów i wszyscy mówili, że rogalem najtrudniej znaleźć gildie i spot na rajdzie - ja tego nigdy nie odczułem bo i na pugi do Kara mnie brali.

Eluveitie
Wiadomość [#5]: 06.05.2011 o 00:51

Konto skasowane

jakby na zlosc (ale sie ciesze z tego ;d) godzine po napisaniu tego tematu znalazlem gildie ktora potrzebowala maga do stalej grupy na rajdy, dzisiaj skonczylem swoje 1 BWD :P

mysle ze temat mozna zamknac

natrakh
Wiadomość [#6]: 06.05.2011 o 11:10

Konto skasowane

Graty i powodzenia;p

Lolzoner
Wiadomość [#7]: 07.05.2011 o 00:04

Konto skasowane

Na blu wcale nie tak łatwo znaleźc gildie, ludzie wolą grać z qmplami z którymi dobrze gada im sie na vencie/tsie i śmieją sie razem z faili typu "haha nabie ja zginąłem w ogniu po 9 sec a ty po czterech". Ale mimo wszystko lepiej poczekać jakiś czas np jak juz sie wszystkim content znudzi i wygryźć kogoś nieaktywnego ze składu niż grać klasą która ci sie nie podoba.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
-----PRo sygna-------------------------------------
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :