Dziś jest: Piątek, 26 kwietnia 2019, godzina 09:56
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy jaka klase wybrac? dylemat

Odpowiedź

Temat: jaka klase wybrac? dylemat

showtek
Wiadomość [#1]: 16.11.2009 o 20:00

Konto skasowane

Witam, mam zamiar zaczac swoja przygode z wowem (gralem kiedys troche na privach ale to eni to samo a ja nie jestem zwolennikiem takich serverow, wczesniej gralem w gre Lineage 2 (imo jest lepsza niz Wow ;) ) i tez gralem na offie chodz tam privy sa duuuzo bardizej popularne niz off, ktory z kolei jest w 90% zabocony) na ktoryms z serverow. No i zastanawiam sie jaka klase wybrac, bede gral zkumplem ale raczej nei robimy postaci pod nasze duo a raczej kto kim lubi grac. A wiec do rzeczy. Zastnawiam sie jaka klase wybrac, a jak pisalem jestem laikiem w WoW'a. Zastanawialem sie nad Druidem/Shamanem jakby mi ktos mogl opisac w skrocie wady i zalety, jak postacie sie spisuja na PvE i PvP (wiem ze to hybrydy czytalme calkiem sporo o nich, glownie kierowalem sie WoWwiki i czytalem ze druid w odpowiednich formach i tak bedzie gorszym dpsem/tankiem/magiem). Szukam raczej jakiejs "interesujacej postaci" z klimatem, a do nich raczej nie zaliczam rogala czy warriora (gralem na privie i poprostu nei podobal mi sie styl gry, a jakies konkretne skille). Priest i Mage tez nie dla mnie.
Mam tez nastepujace pytanie - czy Hunterem jedyne sensowne rozwiazanie to gra z petem? (mam na mysli iz chcialem zrobic sobie typowego lucznika/strzelca lecz jesli mialbym odstawac od hunterow z peta to raczej bym takowego nie zrobil).
Nie mam zamiaru jak najszybszego wbicia lvlu i ostrego PvP (tak juz sie nagralem we wspomniana gre Lineage 2 i pare innych), chcialbym sobie pograc z klimatem.
Dodam tez odrazu i chetnie szukalbym jakiegos klanu ktory by przyjal takiego gracza jakim jestem i jaki styl gry reprezentuje (ktory mozna wynioskowac z opisu) na jakimkolwiek serverze tylko nie RPG (czytalem ze jakies specjalnie zasady sa etc. nie wiem czy mi sie chce w to bawic). Pvp oczywiscie nie gardze ale to raczej na end-game.

Z gory dzieki za przeczytanie moich wypocin i za pomoc ;)
Pozdrawiam smiley.gif

lejek
Wiadomość [#2]: 16.11.2009 o 23:53

Konto skasowane

czesc,

mozesz byc przygotowany na ogolne "zjechanie" za ten temat przez innych uzytkownikow forum....

no ale ja postaram Ci sie jakos pomoc.. wiec moge Ci powiedziec ze shaman i druid sa hybrydami wiec bedziesz miec mozliwosc grania jako dps healer i tank(tylko w przypadku druida). Osobiscie gram shamanem i jesli chodzi o pve to latwo znalezc grupe (nawet jako dps) na instancje czy rajdy ze wzgledu na heroism i totemy ktore sa mocnym buffem dla reszty graczy, raczej kazdy wolalby miec w grupie shamana niz huntera ktory poza dpsem nie wnosi za duzo. poza tym masz wybor czy chcesz robic dps meele czy ranged no i masz mozliwosc leczenia ale na ten temat nic Ci nie powiem bo tego nie ogarniam :P w pvp jest juz gorzej nie mowie oczywiscie o bg gdzie jest zamieszanie i shamanem gra sie bardzo przyjemnie i dosyc latwo nawet dla nowych graczy.. duele: z wilkami(ench spec) pokonasz kazdego bez wyjatkow (jezeli reprezentujecie podobny skill i gear) ale jesli chcialbys na prawde wymiatac to juz trzeba poswiecic troche czasu na nauke =] areny to inna kwestia bo duzo zalezy od Twojego partnera...

a propo huntera to bez peta lvlowanie to jak rogal uzywajacy jednej broni... mozesz sobie oczywiscie cwiczyc na mobach albo n bg trzymanie dystansu itp.

druidem nie gralem nie podoba mi sie ten styl(zmiana form itp.) ale na end game'ie pewnie podobnie do shamka

i w sumie na nic innego mi sie nie nasuwa na mysl :P

wybierz ta klase ktorej styl Ci sie bardziej podoba czy chcesz strzelac z luku, rzucac piorunami, a moze zmieniac sie w kota, miska... jak nie zalezy Ci na szybkim wbiciu 80lvla to zrob te 3 klasy i wbij do 25-30lvla a mniej wiecej bedziesz wiedzial co najbardziej Ci pasuje...=]

a i do reszty to jest moja subiektywna opinia wiec darujcie sobie jakies dyskusje bo nie mam zamiaru odpowiadac... za bledy i nie uzywanie polskich znakow przepraszam, ale jets to chyba w miare czytelne :P

showtek
Wiadomość [#3]: 17.11.2009 o 07:27

Konto skasowane

mozesz byc przygotowany na ogolne "zjechanie" za ten temat przez innych uzytkownikow forum....

/care ;)

spoko wielkie dzieki pomoc. czytalem iz hunter na sruvival buildzie bez peta jest dobrym dpsem. ale ciagle jeszcze sie zastanawiam.

MS
Wiadomość [#4]: 17.11.2009 o 08:32

Konto skasowane

showtek napisał
spoko wielkie dzieki pomoc. czytalem iz hunter na sruvival buildzie bez peta jest dobrym dpsem. ale ciagle jeszcze sie zastanawiam.

Bzdura, nie dość, że sam pet robi jakies 15% Dps'u, to jeszcze ma skille wpływające na zwiększenie twojego (choćby Furius Howl wilka, który daje ci 320 ap na 20 sec. czy Call of the Wild dający +10% Ap na 20sec).
Jak nie chcesz grać z petem - daruj sobie huntera.

MasterpiteR
Wiadomość [#5]: 17.11.2009 o 17:09

Konto skasowane

Jak chcesz postaci, ktora Ci sie nigdy nie znudzi to polecam druida, mozesz byc w end game swietny w pvp jako resto, w pve bardzo dobry meeel dps, super tank, bardzo dobry raid healer albo caster dps.

Hunter moze i lvluje latwo i szybko dzieki beast mastery build i petowi ktory robi jakies 40-50% dmg, ale teraz to w sumie kazda klasa mozna szybko lvlowac, a w end game tylko dps i nic wiecej, na pvp tez sie pewnie nameczysz hunterem.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
showtek
Wiadomość [#6]: 17.11.2009 o 19:45

Konto skasowane

ok dzieki za pomoc. chodzilo mi o granie huntere "bez peta" w sensie zeby pet tylko buffowal, ale tak czy inaczej stwierdzilem ze zagram shamkiem.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :