Dziś jest: Niedziela, 5 grudnia 2021, godzina 20:24
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum World of WarCraft Klasy Mag jak szybko dozbroic maga 85 lvl

Temat został zamknięty.

Temat: jak szybko dozbroic maga 85 lvl

Ghaar
Wiadomość [#1]: 27.06.2011 o 08:14

Konto skasowane

Witam
mam pytanie jak szybko go dozbroic zeby wstydu nie przynosil.Na razie pve a potem docelowo pvp .Chce sie nacieszyc heroikami a dopiero potem jak juz mi sie znudzi pojsc w pvp .Ale wtedy bede juz widziedzial chyba co i jak.
Link do armory.
mag

mag
Eluveitie
Wiadomość [#2]: 30.06.2011 o 23:12

Konto skasowane

porob zandalari i zgarnij wszystkie mozliwe itemki z nich, przy okazji szukajac gildii na rajdy

ps. heroici to najnudniejsza czesc pve imo

paqol
Wiadomość [#3]: 30.06.2011 o 23:29

Konto skasowane

Moze i najnudniejsza czesc, ale nie ma szybszego sposobu na zebraniu ekwipunku na rajdy. Rob dalej heroiki, zbieraj JP i wydawaj je na czesci Tier 11, brakujace elementy wydrop sobie w Zul Gurub i Zul Aman.

Sebastek
Wiadomość [#4]: 01.10.2011 o 14:35

Konto skasowane

Jeśli chodzi o najnudniejsze części pve to dla mnie są to Zule. Może dlatego że jest ich tylko 2 i jak chce się możliwie szybko zbierać jp i vp (te polecam zdecydowanie do dozbrajania się), to trzeba na te wszystkie 2 w kółko chodzić sad.gif Ale jak jesteś uparty to nawet bez rajdowania możesz dojść do całkiem przyzwoitego ilvl. Jak osiągniesz ilvl ok. 360, warto pomyśleć o FL trashu, już np. friendly repa daje ci fajną pelerynkę.

[Edycja Sebastek - 01.10.2011 o 14:36]

luney
Wiadomość [#5]: 01.10.2011 o 16:02

Konto skasowane

Niezłe necro. Zamykam.

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :