Dziś jest: Wtorek, 17 września 2019, godzina 12:54
zaloguj się :

Temat został zamknięty.

Temat: help me

Mag123p
Wiadomość [#1]: 12.11.2009 o 12:09

Konto skasowane

To tak kiedys grałem w hordzie magiem (frost) lecz miałem 3 miesiące przerwy oddałem konto koledze i teraz chcę znowu wylvlowac postać lecz coś ciągnie mnie do rogali i tu moje pytanie czy robic maga ktorego ogarniam czy nowego rogala głównie chodzi mi o to czy mi się po roku gry mag nie znudzi i czy rogal dobrze by go zastąpił.
P.S czy rogal to tez taki FUN w pvp jak mage??

Silmarillion
Wiadomość [#2]: 12.11.2009 o 12:46

Konto skasowane

Świetna nazwa tematu. Z twoim pytaniem jest ta sama sytuacja. Tego typu tematów były już tysiące a nawet setki do cholery! Czy my wyglądamy na twoich psychiatrów że mamy lepiej cię znać i wiedzieć czym masz grać? Mag i łotrzyk to dwie kompletnie różniące się od siebie klasy i odpowiem ci w tym wypadku tak jak zawsze odpowiadało się w takich tematach. GRAJ KIM CHCESZ do cholery. Skoro nie wiesz, czy granie daną postacią ci się nie znudzi po roku to zrób obie postacie i będzie po problemie.

Wengiel
Wiadomość [#3]: 12.11.2009 o 12:53

Konto skasowane

Ehhh...widzę że kolega mnie wyprzedził . Miałem dosłownie to samo na myśli. Dorzucę jedynie to że zauważyłem, że teraz ludzie przejmują się bardziej wyborem postaci/klasy w grze bardzie niż jakimiś poważnymi życiowymi wyborami.... Ręce opadają...
Ale żeby nie spamować to skoro ogarniasz maga to zrób sobie rogala pograj i oceń kim lepiej Ci się gra....

luney
Wiadomość [#4]: 12.11.2009 o 12:54

Konto skasowane

A czy masz problemy z wyborem błyszczyku? Ja lubię ten różowy!

zamykam ofc...

.:: Profil PSN :: luney87::.
.:: Blog o World of Warcraft :: http://holywhine.blogspot.com ::.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Temat został zamknięty.

Skocz do :