Dziś jest: Środa, 18 września 2019, godzina 05:32
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: hccl bone nec pvm ld

m@nticor3
Wiadomość [#1]: 09.01.2006 o 20:30

Konto skasowane

witam po blisko rocznej przerwie ;]
z braku bardziej konstruktywnych zajęć odkurzyłem D2, żeby sobie popykać i zorientowałem się, że nie pamiętam jak się w to w ogóle gra ^_^. W międzyczasie wyszedł nowy patch i się ladder zrestartował, więc mam parę pytań na temat bone neca hc classic ( ladder ):

1. statsy:
czy warto bić dexa pod sharda ? czy dex nadal nie ma nic wspólnego z blokiem na cl ? Ile ładować w ene żeby komfortowo się grało ? no i ile z grubsza w str ?

2. sprzęt:
podejrzewam że najlepsze nadal są rary z life/fcr/res/mana, pytanie brzmi - jaki jest optymalny próg fcr ?

3. jakieś ewentualne zmiany w 1.11, o których powinienem wiedzieć ? Czy cl bez zmian jak zwykle ^_^ ?

pozdro i dziękuję za ewentualne podpowiedzi ( tylko plz nie chce nic słyszeć na temat search buttona biggrin.gif )

Sivy11
Wiadomość [#2]: 09.01.2006 o 20:53

Konto skasowane

wiec tak gram bardzo duzo neciem w CL glownie dlatego ze go lubie i dlatego ze malo ich na necie (czy wydaje mi sie czy necro to najrzadsza postac na CL i LOD confused.gif) wiec moge pokozaczyc ze nim gram sucker.gif
wiec tak - zacznijmy od konca:
Ad.3 - CL bez zmian jak zwykle i chawala blizzowi za to ze chociarz jego nie zepsul...
Ad.1 - nigdy bym nie ladowal w dexa neciem pod sharda chyba ze mialby byc PvP, jak na PvM to lepsza jest rare rozdzka dzieki ktorej zyskujemy more dmg ale kosztem fcr, moze byc np: 20fcr, +2 skille, +3 wlocznia, +golem, +mastery w golemach (darmowy minion), + 2-3 high resy (mozna i 40 na rozdzkach), +mana - taka rozdzka to marzenie ale mozna taka miec ja mam tylko ma +2 do wloczni i 2 resy po 36 biggthumpup.gif , dex nadal nie ma nic wspolnego z blokiem na Cl - tyle ile masz bloku na tarczy tyle masz bloku smiley.gif , ja daje 100 w energie z sojami czy bez (wiele osob gra na base energy jak ma soje) i gra mi sie komfortowo (mana ~400-500 z itemami) ale co do tego to sam musisz stwierdzic kiedy jest optymalnie... mozna i tez na base grac smiley.gif, str base pod warnkiem ze masz juz jakis niezly stuff bo inaczej ciezko grac albo pod itemy typu: frosty 60, magefist-y 45, goldskin 80, silk 100 (tez mozna zaszalec ale szkoda statow ) ale tak mysle ze w granicach 60 powinna sila byc na bank dla necra ja zazwyczaj gram na 60 albo 75...
Ad.2 - jasne rary rzadza na CL ale dla necra pare unikow tez jest spoko - wormskull, goldskin, soj, tarn helm, magefist-y, frosty, twitch, silk lol.gif, progi sa takie same jak w LOD czyli 0/9/18/30/48/75/125 - 125 niestety nie do osiagniecia na CL sad.gif - dla mnie optymalny prog przy dobrych resach czyt. MAX smiley.gif , poziomie many ~450, i good life ~800 to 48...

skille wiadomo max wlocznia/duch +synergie z bone walla i prisona na koncu maxowac zeby biggrin.gif i ja osobiscie jak gram na HC daje jeden w revive +5 pre-reg tylko dlatego ze jak gram sam to te 4-6 revivow (po dodaniu z itemow) stanowi genialna tarcze ktora przy mniejszym czy wiekszym lagu nie raz mi uratowala dupe ale w teamie ich nie uzywam zeby nie lagowac...
to by bylo na tyle... pozdro Sivy

[Edycja - Sivy11 w 10-01-2006 o 08:52]

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :