Dziś jest: Niedziela, 17 grudnia 2017, godzina 20:26
zaloguj się :
FORUM Battlenet.pl FORUM Forum Diablo II Gry TCP/IP gra open bn Sopel^ is back

Odpowiedź

Temat: gra open bn Sopel^ is back

Sopel_2
Wiadomość [#1]: 22.01.2013 o 14:06

Witam, dawno mnie tu nie było, ostatnio chyba w 2003r. jak obowiązywał patch 1.09 smiley.gif.

Niedawno postanowiłem powspominac stare, dobre czasy i kupilem sobie diablo 2.
Może znajdzie sie tu ktos z dawnych lat, żeby pograc w diabełka? (jak ktos juz nie ma to mozna kupic za grosze). Namawialem eziego ale sie chlopak zastanawia czy do tego wracac smiley.gif

Pamiętam, że było cos takiego jak "Twierdza" ale jak sie na to wchodzilo i czy to jeszcze wogole dziala to nie wiem, wiec wchodze czasami na open battlenet ale tam nikogo nie ma. Może ktoś wie gdzie sie teraz gra? (o ile wogole ktos gra)
Widze, że w poradnikach istnieje jeszcze strategia rozwoju mojego barba "krzykacza" ale najlepsze jest to, że po tylu latach nie mam pojęcia o czym wtedy pisalem biggrin.gif. Ogólnie wiekszosc rzeczy zapomniałem, np. jak sie robilo w kostce pomaranczowe przedmioty (szukałem na forum, ale przed laty wszyscy odsyłali do różnych linków, które aktualnie nie działają), albo jak stworzyc fajna postac. teraz gram barbem 45 lvl i amazonka 29 i idzie mi dość kiepsko biggrin.gif.

Pozdrawiam wszystkich starych wyjadaczy i mam nadzieje, ze znajdzie sie ktos do wspólnej gry.

PM Email
RaQ-HPL
Wiadomość [#2]: 22.01.2013 o 19:41

Gnome | RaqHPL#2918

Z polskich prywatnych realmów chyba jeszcze coś zostało, ale pewnie tłumów tam nie ma: dotrealm, idrealm, jama mroku, diablik z tych co pamiętam. A poza tym to closed bnet, ale tam pewnie same boty.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
PM Email
Sopel_2
Wiadomość [#3]: 11.02.2013 o 12:25

No i nadeszła ta chwila. Stworzyłem javke i zaczely sie problemy. Szczególnie ze starożytnymi w 5 akcie (hell). Skubani maja niewrażliwość na błyskawice i mogę sobie walczyc. Większego wrażenia na nich to nie robi.
Może znajdzie sie ktoś chętny do pomocy, albo da jakies porady jak walczyc z niewrażliwymi na błyski, bo we wszystkich strategiach nie ma nic na ten temat.

A co do prywatnych realmów: jak sie na nie wchodzi? Bo na tym open BN faktycznie dzieją sie cuda, widziałem kolesia, który mial 68000 lvl. smiley.gif

PM Email
RaQ-HPL
Wiadomość [#4]: 19.02.2013 o 12:16

Gnome | RaqHPL#2918

Wchodzisz na stronę danego serwera i tam już znajdziesz informacje jak się połączyć.

[IMG]http://i292.photobucket.com/albums/mm32/drarmor/Cthulhu.jpg[/IMG]
PM Email
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :