Dziś jest: Wtorek, 17 lipca 2018, godzina 22:57
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: fury warrior 5.0.5 rotacja

smiechu
Wiadomość [#1]: 05.01.2013 o 22:22

Konto skasowane

Witam, Moja postac to Smiech (bronzebeard) jezeli ktos chcialby zobaczyc moj sprzet. Ogolnie to potrzebuje pomocy w tym ,ze moj dps to 30 k na raidach (zal zal zal) , poprostu nie kumam jak mam uzywac rotacji w walce. Prosz eo podpowiedz ale jak do dziecka nei zadnymi slangami :D co mam klikac :P ewentualnei ejzeli ktos zna jakis link gdzie jst to pokazane na jakimks filmiku ale po polsku :D bede wdzieczny pozdrawiam

atylla3
Wiadomość [#2]: 05.01.2013 o 22:59

Konto skasowane

Ale co chcesz żeby było po polsku? Nazwy skilli?
Tu masz listę priorytetów dla warriora icy-veins .

smiechu
Wiadomość [#3]: 06.01.2013 o 00:34

Konto skasowane

Np. jak wipsz eto na you tube fury warrior 5.0.5 rotation ,duzo tego ejste ale kolesie tlumacza po angielsku a chcialbym po polsku. A na Icy Veins czytalem, mimo mojego wieku 28 lat :D glupi nie jestem ale nie rozumiem tego co pisza , ze mna jest jak z dzieckiem musze widziec ,trzeba pokazac. W poprzednich dodatkach ajkos mi sie udawalo osiagac cel a teraz jak sie wraca po dluzszym czasie nei grania to nie moge sobie poradzic z tym :/

atylla3
Wiadomość [#4]: 06.01.2013 o 01:27

Konto skasowane

Jak chcesz jeszcze prościej? Masz wypisane skille od góry do dołu, których należy używać w danym porządku.
Tylko nie mów mi, że nie rozumiesz takich słów jak use, cooldown, rage, health, target, proc. itp (a de facto większość to są właśnie takie słówka, które każdy kto gra w tą grę i wbił ten 90lvl musi znać i mniej więcej wiedzieć co oznaczają). A jak naprawdę nie rozumiesz to odpal sobie google tłumacza wpisz i będziesz wiedział.

lsh
Wiadomość [#5]: 06.01.2013 o 12:27

Konto skasowane

a na mmo-champion zaglądał :P?
obrazki są:

http://www.mmo-champion.com(...)or-Guide

"If the guns are churnin', your ass is burnin'. If the guns are blazin', you ass is... erasin'. I don't know, what do you want from me? " - anonymous Siege Tank gunner.
"generalnie melee dps powinno stać za bossem na rajdzie, żeby ich tank pianą nie obryzgał jak dostanie enrage"
Nekkro
Wiadomość [#6]: 07.01.2013 o 13:37

Konto skasowane

smiechu napisał
Np. jak wipsz eto na you tube fury warrior 5.0.5 rotation ,duzo tego ejste ale kolesie tlumacza po angielsku a chcialbym po polsku. A na Icy Veins czytalem, mimo mojego wieku 28 lat biggrin.gif glupi nie jestem ale nie rozumiem tego co pisza , ze mna jest jak z dzieckiem musze widziec ,trzeba pokazac. W poprzednich dodatkach ajkos mi sie udawalo osiagac cel a teraz jak sie wraca po dluzszym czasie nei grania to nie moge sobie poradzic z tym :/

jestes pewien ze dobrze wybrales gre ?

An Karanir Thanagor,
Mor Ok Anga'lor,
Mor Ok Gorum Pala'ahm Raval.
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :