Dziś jest: Sobota, 24 października 2020, godzina 19:54
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: fallen strategy 3 rax

sirGalahad
Wiadomość [#1]: 20.05.2011 o 13:06

Konto skasowane

Witam jestem nowy na forum a swoją przygodę ze sc2 rozpocząłem niedawno smiley.gif i dlatego też szukam dla siebie jakiejś strategi.
Mam pytanie, czy strategia 3 rax jest skuteczna?Poniżej przedtawiam filmik, pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=fWItSrXKwzw

Vengance
Wiadomość [#2]: 20.05.2011 o 13:29

Konto skasowane

MM push to tylko do gold ligi chyba

[Edycja Vengance - 20.05.2011 o 13:31]

Kaczorek
Wiadomość [#3]: 20.05.2011 o 17:08

Konto skasowane

3rax to wbrew pozorom dobra taktyka. counterujesz tym void ray rushe, aggresive 3gate expand, 4gate, 2gate naniwy i sporo innych agresywnych buildow. eco jest troche gorsze i exp spozniony, ale zamias tego mozna samemu grac ofensywnie (ciekawe ile tossow z 1gate fe sobie z tym poradzi) i jest sie stosunkowo bezpiecznym. ostatnio gdzies ogladalem jak tlo otwieral 3raxem vs toss i miazge zrobil, wiec nawet daje rade na high level play.
ofc nie mialem na mysli bezmozgiego 3rax pusha na stimie po rampie tossa.

SC2 ACC #3 SOLD
SC2 ACC #2 ACTIVE | CRUNOZAUR.304
SC2 ACC #1 SOLD
---
Xfire - szafirek
vin
Wiadomość [#4]: 20.05.2011 o 17:32

Konto skasowane

Ja 3 raxem gralem do diamentu. Tam juz co prawda przestał wystarczac, ale na początek to dosyć dobra, i łatwa do zrobienia strategia.
ale wg mnie częsty bląd jaki robią gracze z niższych lig to robienie stima, którego nie umieją efektywnie użyć i bardziej im szkodzi niż pomaga, przed concusive shels, czy combat shields.

sirGalahad
Wiadomość [#5]: 21.05.2011 o 10:07

Konto skasowane

dzięki za wypowiedzi, domyślam się że taka strategia nie wystarczy by wygrywać wszystkie mecze, jednakże system budowania chyba jest w miarę dobry. Kiedy pierwszy atak się nie powiedzie to stawiać expa, budować fabryke, port etcsmiley.gif Dobrze myślę??lol.gif

r3tsa
Wiadomość [#6]: 21.05.2011 o 12:18

Konto skasowane

Gdy pierwszy atak się nie powiedzie, czyli starcisz całesiły nie robiąc zniszcczeń to właściwie przegrałeś, expa stawiasz jak wychodzisz atakować, to najlepszy nawyk dla początkujących i tego się trzymaj, jeśli widzisz, że nie sforsujesz obrony przeciwnika to nie atakujesz, bo poo co masz tracić siły, proste.

REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :