Dziś jest: Poniedziałek, 17 czerwca 2019, godzina 16:59
zaloguj się :

Odpowiedź

Temat: end of beginning

nymphiadore
Wiadomość [#1]: 10.01.2010 o 03:27

Konto skasowane

WITAM
jestem nowa w swiecie wow i mam noobowych pare pytanek

1)dotyczaca klasy

ktora klasa wedlug was jest lepsza do walk gracz kontra gracz i jest dobra w zdobywaniu doswiadczenia

kaplanka czy lowczyni? i ktora wymaga wiekszego opanowania? czytalam o wszystkich klasach i te 2 mi sie najbardziej spodobaly
ktora klasa jest lepsza na poczatek?

2) czy na serwerach zwanych pvp wystepuje styl zwany RPG?
I odwrotnie czy na serwerach RPG wystepuje pvp ?
jesli tak to jaki serwer byscie polecali? taki z duza iloscia madrych osobnikow , w miare zywej obecnosci tychze osobnikow na serwerze, dobrym pvp , dobrym rpg?i 50 /50 rozkladzie przymierze/horda

w ktorej frakcji jest mniej idiotow horda czy przymierze? czy raczej rozklada sie to rowno?

3) gdzie moge znalesc usprawnienia gry zwane addonami?

4) jaka wedlug was rasa najbardziej jest klimatyczna dla klas lowcy i kaplana

czy raciale ras sa wazne czy pominac je mozna na max poziomie doswiadczenia?
i w jakim celu robi sie wypady zwane raidami? tylko dla sprzetu czy w jakim jeszce celu?
i czy dolaczyc do gildii mozna od razu czy trzeba miec jakis sprzet ,badz poziom doswiadczenia?
to tyle na razie jak bede miala wiecej pytan to sie odezwe

MY LOVE IN HEART LOST IN THE DARKNESS
Latinor
Wiadomość [#2]: 10.01.2010 o 05:47

Konto skasowane

WITAJ!

jesli dobrze rozumuje to pisząc o kapłance masz na myśli priesta, zaś łowczyni to zapewne hunter(tego nazewnictwa się trzymajmy może ;])

1) po pierwsze nie można mówic czegoś takiego że jedna klasa jest najlepsza ze wszystkich i ta na początek najłatwiej "wystartować" bo będzie super w world pvp podczas levelowania(no może po za loladynami których żeby zgładzić na prawdę się trzeba nieźle napocić ale to juz inny temat), biegania po arenach czy rąbaniny na bg. Z mojego punktu widzenia, czyli człowieka który swoją pierwszą poważna poważną postac wybrał priesta powiem tak, że początki w świecie Azeroth są bardzo trudne - po każdym mobku trzeba się zatrzymywać uzupełniac manę i hp - lecz sytuacja zmioenia się około 30 lvl gdy juz troszke w drzewku shadow mamy talentów a po wbiciu lvl 40 mozemy uzywac shadow formy która minimalizuje w pewnym stopniu przerwy w biciu mobów i juz bardzo ułatwia rozgrywkę. Hunter natomiast bodajże coś około 10 lvl otrzymuje możliwość oswojenia peta który kosmicznie ułatwia mu rozgrywkę - to on będzie brał na siebie mobki gdy łowca bedzie w nie niemiłosiernie strzelał diablotin.gif leveling hunterem moim zdaniem jest o wiele prostszy niż u priesta ale nie tym powinnaś się kierowac przy wyborze klasy która przyjdzie Ci grać, powinnaś stworzyć 2 postaci - huntera i priesta wbic je do około 20 lvl i sama ocenic która z nich bardziej Ci odpowiada - to musi byc Twoja decyzja.

2) doswiadczenie na Burning Legion pokazuje, ze raczej mało jest tam RPG eventów, a co do realmów RPG nie wypowiadam się gdyz nie mam na zadnym postaci i trudno mi cokolwiek konstruktywnego na ten temat napisać /// z samymi mądrymi osobnikami może być cięzko bo zapewne na każdym realmie występują pleby które raczej nie umilają gry swoim prostactwem i zachowaniem godnym dzieci z zerówki /// rozkład idiotów na metr kwadratowy bruku w Dalaranie jest raczej identyczny po stronie hordy i ally więc wybór frakcji tez należy do Ciebie

3) www.wow.curse.com
www.wowinterface.com

ogólnie wszystko czego dusza zapragnie

4) mimo, że gram humanem to po zagraniu kilkoma low lvlowymi postaciami musze stwierdzic, że jednak undeadzi sa najbardziej klimatyczni chodzi mi oczywiście o lokacje startową - na pewno mozna stworzyć undead priesta ale czy huntera to juz nie mam pojecia - to wszystko oczywiscie moje subiektywne zdanie

raciale moim zdaniem są przydatne ale nie są niezbędne, nie wiem co masz na mysli pisząc "pominac je na max poziomie"? /// jedni raidują dla epaxów drudzy dla ludzi z którymi mogą się świetnie bawic przez wiekszośc wieczoru spędzając miło czas bijąc bossów; jeszcze inni robia to zapewne dla epickiego charakteru co poniektórych raidów; jeszcze inni pewnie nie potarfią odnaleźć się w pvp więc zostaje im bieganie do ICC czy ToCa ;] /// do gildii możesz dołączyc na 1 lvlu chwile po tym jak założysz postać

Latinor Alluchy z BLu diablotin.gif
PRIEST szadoł or discipline
nymphiadore
Wiadomość [#3]: 10.01.2010 o 11:58

Konto skasowane

czyli burnng legion jest nieodpowiedni z racjii braku kultury rpg? w tematach o rekrutacjii przewija sie motyw lagow kolejek i chamsktwa na buringu? czy to prawda? i czy to prawda ze sa tam prawie sami polacy?

z moich obserwacjii wynika ze kaplan moze byc uzdrowicielem i hmm wykonujacym mokra robote- czyli to DPS jest zwany.=> kaplan jest np chetniej brany na raidy? i do aren?
lowca moze byc tylko zabijaka.. czy w pvp lowca jest trudniejszy niz taki shadow/ disc kaplan?

czy po wybraniu zajecia(profesjii) moge ja zmienic?
i jaka profesja jest najabardziej dochodowa bo na poczatku same miedziaki sa w sakwie
i czy warto robic wszystkie mozliwe zadania? nawet takie na maly poziom

nieumarły nie moze byc hunterem , nieumarli wygladaja okropnie ich lokacja startowa jest beznadziejna blee wystajace kosci....
o wiele lepszy mi sie wydaje jest troll lowca.. na kaplana w hordzie nic nie pasuje jedynie krwawy elf
w przymierzu z racjii historii na kapalana pasuje najbardziej nocny elf a na huntera rowniez ne ale krosnolud takze w rownym stopniu .

MY LOVE IN HEART LOST IN THE DARKNESS
maties7
Wiadomość [#4]: 10.01.2010 o 16:58

Konto skasowane

1. Nie gram na BL, ale raczej z tego co tam słyszę to nie mam tam za bardzo kultury. A co do braku kultury RPG to BL nie jest serwerem RP, więc raczej nie uświadczysz tam odgrywania postaci.

2. Uzdrowicielem szybciej się wszędzie dostaniesz, ale dps-em jest trochę trudniej. Oczywiście ludzie będą wymagąć wykręcania dużego leczenie lub dps-u.

3. Profesje główne można sobie zmienić. Pobocznych nie da się zmienić, ale te w odróżnieniu od głównych można mieć wszystkie. Na początek najbardziej dochodowe są zbierackie profesje. Z profesji crafterskich dochodowe będą jewelcrafting czy enchanting o ile się je na maksa wyleveluje.
Zadanie najlepiej robić te, które mają aktualnie kolor żółty.

MasterpiteR
Wiadomość [#5]: 10.01.2010 o 20:11

Konto skasowane

nymphiadore napisał
czyli burnng legion jest nieodpowiedni z racjii braku kultury rpg? w tematach o rekrutacjii przewija sie motyw lagow kolejek i chamsktwa na buringu? czy to prawda? i czy to prawda ze sa tam prawie sami polacy?

Na kazdym serwerze jest duzo burakow, tylko pewnie jak spamuja po polsku to bardziej sie rzuca w oczy :P

nymphiadore napisał
z moich obserwacjii wynika ze kaplan moze byc uzdrowicielem i hmm wykonujacym mokra robote- czyli to DPS jest zwany.=> kaplan jest np chetniej brany na raidy? i do aren?
lowca moze byc tylko zabijaka.. czy w pvp lowca jest trudniejszy niz taki shadow/ disc kaplan?

Jak chcesz latwego bezstresowego lvlowania to polecam huntera, priest daje duzo przyjemnosci z gry, ale poczatki ma trudne. szczegolnie gdy dopiero zaczynasz przygode z WoWem.
Polecam sprobowac obu klas i wtedy wybrac, mozesz sobie pomoc w podjeciu decyzji rowniez ogladajac jakies filmiki z hunterem czy priestem na necie.
Tam bedziesz miala pokazane jak to w rzeczywistosci wyglada w pvp czy na rajdzie.

http://s28.bitefight.pl/user/bite/39798
REKLAMA
Strona 1 z 1.
Idź do strony :

Odpowiedź

Skocz do :